lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Jedyny, który wykrył dlaczego miałam problemy z utrzymaniem ciąży. Od razu przypisał leki, i musialam je brać przez całą ciążę, ale pomogły i urodziłam śliczną i zdrową córkę. Jest profesjonalistą. I co najważniejsze nie wychodzi się z jego gabinetu po 5 minutach!!! Przebada, wypyta .... czasami potrafi zagadać człowieka :) Zawsze odpowiadał na moje nawet błahe pytania. Jestem jego stałą pacjentką i już na pewno nie zmienię lekarza. Gabrysia H.D.

Jestem jego stałą pacjentką i już na pewno nie zmienię lekarza. Gabrysia H.D.

Pan doktor zrobił na mnie świetne wrażenie. Spokojny i skupiony fachowiec. Przy tym bardzo miły. Zdecydowanie polecam.

Moje wątpliwości i niepokój zostają rozwiązane na każdej z wizyt na ktorych bylam. Jestem stala pacjentka od kwietnia i powiem szczerze,że nie mam zamiaru zmieniać Pana Doktora na nikogo innego.

Na wizytę zapisałam się po przeczytaniu pozytywnych komentarzy. Nieco wstydziłam się wizyty u ginekologa - mężczyzny, jednak dr Lakitneh okazał się niezwykle empatycznym, sympatycznym lekarzem, który podchodzi do pacjentki w uważny sposób; nie spieszy się i słucha. Polecam wizytę

Konkretnie zwięźle na temat , z uśmiechem serdecznie i bezstresowo, duże zainteresowanie i wytłumaczone wszystko podczas badania

Pojawiłam się w gabinecie Pana Doktora M.Laktineh w ubiegłym tygodniu z poważnym dla mnie problemem. Zostałam przyjęta bardzo merytorycznie i serdecznie. Doktór stworzył taką atmosferę, że bez skrępowania mogłam omówić moje intymne dolegliwości. Dokładnie, bez pośpiechu przebiegła wizyta, z merytorycznym omówieniem dalszego przebiegu leczenia, jak będzie wdrażane krok po kroku. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i pełna optymizmu co do rokowania. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza, to świetny specjalista, kompetentny, taktowny, co jest bardzo cenne w tej specjalizacji. Bardzo polecam

Poszłam do Pana doktora z infekcją, która powróciła po nieudanym leczeniu (nie u tego lekarza). Dał mi leczenie, które już następnego dnia zaczęło dawać efekty, jestem za to bardzo wdzięczna! I od razu zapytał się o partnera i wykazał taką... troskę :), bo wiadomo, że przy takich infekcjach druga strona też łatwo się zaraża. Jestem bardzo miło zaskoczona i polecam! Sama na pewno wrócę. :)

Jestem bardzo miło zaskoczona i polecam! Sama na pewno wrócę. :)

Jestem pełna podziwu profesjonalnemu podejściu. Jedyny lekarz który pomógł mi w diagnozie i leczeniu. Dziękuję z całego serca leczenie daje bardzo bardzo duży efekt. Dziękuję dziękuję. Jovita D.

Wiem, że dla wielu kobiet wizyta u ginekologa wiąże się z dużym dyskomfortem - tym, większym, jeśli ginekologiem jest mężczyzna. U doktora Laktineh ten problem znika - atmosfera, którą stwarza jest przyjazna, wręcz terapeutyczna, dzięki czemu nawet nieprzyjemne badania są do zaakceptowania. Standardowy wywiad lekarski przypomina raczej luźną pogawędkę (nie umniejszam profesjonalizmu lekarza, po prostu pierwszy raz w życiu czułam się tak komfortowo podczas wizyty u ginekologa). Wskazówki na temat leczenia przekazuje w sposób zrozumiały, rzeczowo odpowiada na pytania i rozwiewa ewentualne wątpliwości. Będę polecała tego lekarza wszystkim koleżankom, bo dr Laktineh to skarb.

Doktor Laktineh jest moim 4lekarzem Ginekologiem, trafiłam do Niego idąc drogą smutków żali i łez. Dopiero On dał mi nadzieje, dopiero Jemu (pierwszy z całej 4ki zaufałam w 100%). Uważam ,że zaufanie to podstawa. Jest to odpowiedni Lekarz na odpowiednim stanowisku ,taki `lekarz z powołania`. Jest kompetenty,zrozumie,doradzi,ciągle się szkoli dzięki czemu nie jeden przypadek dla niego to poważna sprawa i dlatego mi pomógł. Jego Wiedza jest tak ogromna, że mój bardzo skomplikowany i trudny dla innych przypadek, był dla Niego po prostu normą. IDEALNY LEKARZ GINEKOLOG

Uważam ,że zaufanie to podstawa.
Jest to odpowiedni Lekarz na odpowiednim stanowisku ,taki `lekarz z powołania`.
IDEALNY LEKARZ GINEKOLOG