lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii , jestem mile zaskoczona pierwszą wizytą .Pan doktor bardzo konkretny, miły, wyrozumiały bardzo poważnie potraktował moje obawy, przeprowadził dokładny wywiad i badanie .Wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze, mój stres przez wizytą był niepotrzebny . Polecam w 100%

Najlepszy lekarz, na jakiego w życiu trafiłam. Zaangażowany, pamięta pacjentów, nie pyta sto razy o to samo jak niektórzy lekarze. Dociekliwy, gdy nie jest czegoś pewien zleca pełną dosgnostykę, a nie umywa ręce. Po prostu czuć, że się jest pod dobrą opieką.

Pragnę dodac wpis aby okazac wdziecznosc Panu doktorowi .A mianowicie jest to wspaniały czlowiek ,ktory dal mi zielone swiatlo na kolejna ciaze mimo 3 poronien. Inni twierdzili ze mam dac sobie spokoj bo jestem po dwóch cieciach no i 42 lata.Pan doktor podszedl do mnie jak do człowieka .Wysluchal ,doradzil no i udalo sie .Mam synka zdrowego szkraba .Polecam calym sercem i bez zadnych zastrzezen moge powiedziec- Panie Doktorze jest Pan super czlowiekiem i bardzo dobrym specjalistą.....Pozdrawiam serdecznie z wyrazami wdziecznosci. Sylwia F.????

Pisząc tą opinię chciałabym podziękować Doktorowi za pomoc i opiekę. Jedynie doktor Laktineh rozpoznał od razu moją przypadłość, inni ginekolodzy odsyłali mnie z kwitkiem, twierdząc, że wyolbrzymiam swój ból. Niestety, a może stety, do doktora Laktineh trafiłam dość późno, więc skończyło się operacją. Gdyby nie ten lekarz, prawdopodobnie nie byłoby mnie wśród żywych! Szybka interwencja, zainteresowanie pacjentem, dużo opanowania, spokoju i przede wszystkim kompetencje - to właśnie cały doktor Laktineh . Dziękuję za uratowanie mojego życia i danie szans na posiadanie dziecka :).

Pisząc tą opinię chciałabym podziękować Doktorowi za pomoc i opiekę.

Całą wizytę oceniam na bardzo rzeczową i pomocną. Szczera z pełnym przekazem wiedzy. Omówione zostały wszystkie wady i zalety leczenia zgodnie z aktualną wiedzą medyczną A przede wszystkim doświadczeniem.polecam

Jestem bardzo zadowolona, w końcu konkretny lekarz, który mi wytłumaczył jasno i prosto, co pare lat temu w szpitalu mi zrobili za zabieg i co zapisali w wypisie

Nie znajduję słów, by wyrazić wdzięczność za wspaniałą opiekę. Tylko dzięki właściwej diagnostyce i sumiennej opiece dr.Laktineh dziś mogę tulić w ramionach swojego synka. Wspaniały lekarz-dokładny, dociekliwy, niczego nie bagatelizuje i nie pomija. Wizyty zawsze przebiegają w dobrej atmosferze, a pacjent ma poczucie, że jest ważny. Panie doktorze dziękujemy za wszystko co Pan dla nas zrobił.Dziekuje

Ciężko jest wystawić obiektywną ocenę po pierwszej wizycie. Byłam bardzo zestresowana, więc mój odbiór konsultacji mógł być nieco "zaburzony". Jednak mogę napisać, że dr Laktineh sprawia wrażenie miłego, kompetentnego lekarza. Może nieco bezpośredni, ale chyba taki sposób bycia. Badanie przeprowadził delikatnie, dokładnie, wszystko opisał i przedstawił alternatywy leczenia. Lekarz godny polecenia!

Przyznam, że lekarza wybrałam przypadkowo, sądziłam że jednorazowo, zależało mi jedynie na szybkim terminie wizyty. Okazuje się, że trafiłam na rzeczowego, konkretnego lekarza, który odpowiedział na wszystkie moje pytania (a było ich sporo), poświęcił dużo czasu na wizytę, wysłuchał i przepytał bardzo dokładnie, żeby mieć pełny obraz z czym się mierzy, sporo wyjaśnił i generalnie jestem przekonana, że na kolejna wizytę umówię się już z pełną świadomością :

Panie Doktorze chciałabym bardzo podziekowac ...za cierpliwość dobre słowo a przede wszystkim że zawsze kiedy coś się dzieje Pan Doktor znajdzie czas by rozwiać wątpliwości ...nigdy już nie zmienię lekarza 100%zaufania ;) jestem pełna podziwu. Pan Doktor posiada ogromna wiedze w swojej dziedzinie ,bardzo mądry czlowiek. Pozdrawiamy życzymy samych sukcesów .