lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Pan Doktor robi wrażenie bardzo skrupulatnego specjalisty. Zawitaliśmy z mężem na pierwszą wizytę z całą teczką badań. Zostały one przez doktora przekazane i omówione. Wytłumaczył konieczność aktualizacji niektórych z nich. Wyjaśnił gdzie trzeba przeprowadzić dodatkowe badania a co konieczne na razie nie jest. Czułam, ze podchodzi do nas bardzo indywidualnie. Na wizycie miałem również wykonane badanie i USG. Wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Zaczynamy naszą przygodę z doktorem Laktineh, ale póki co wygląda, że lepiej nie mogliśmy trafić. Viola i Tomasz

Bardzo profesjonalna wizyta w miłej atmosferze. Konkretne decyzje i zaproponowane leczenie, które okazało się bardzo skuteczne. była to moja kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia. Polecam

Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek poznałam. Korzystam z jego wiedzy już 10 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Swoją pracę wykonuje na 120%! Zawsze pomocny, dokładny i ponad standardy! Publicznie dziękuję Panie doktorze za opiekę. ps: gdybym mogła postawiłabym 6 gwiazdek :)Anita Yren

To wspanialy lekarz, profesjonalista z ogromna wiedza i doswiadczeniem. Wizyta przebiegla w milej atmosferze, o wyznaczonej porze bez oczekiwania w kolejce co przeszlo nasze najsmielsze oczekiwania. Doktor rzetelnie przejrzal wszystkie wyniki badan jakie przynioslam (zlecone przez innego lekarza), wskazal te, ktore dobrze by bylo jeszcze wykonac w moim przypadku. Polecam szczerze z calego serca.

Byłam u tego lekarza z 1,5 roku temu. Wydawał się dokładny, wiedzący co mówi. Przy okazji delikatny, nie czułam się przy nim skrępowana!! A to bardzo ważne. Moje odczucia potwierdziły sie na wczorajszej wizycie. Lekarz zgonił mnie za to ze nie dbam o siebie, że nie pojawiłam się z wynikami. Powiedział ze ja musze cchieć sobie pomóc a nie tylko on. Wytłumaczył jescze raz rzeczowo dokładnie co mi jest, co i jak trzeba teraz zrobić. Cała wizyta odbyła się bez krzyków. Jego pytania są zadawane w taki sposób, że nie czułam krępacji opowiadając o intymnych szczegółach.
Naprawdę, polecam lekarza. Po wyjściu z gabinetu mam poczucie, że wiem co się dzieje z moim organizmem, że miałam dokładnie wszystko wytłumaczone.

Trafiłam do szpitala, gdzie dyżur miał akurat dr Laktineh w 2015 roku z rozpoczętą akcją porodową. Tylko dzięki jego szybkiej reakcji mam zdrowe dziecko. Calym sercem polecam tego lekarza - jest to człowiek bardzo miły, kompetentny i każdy pacjent jest dla niego rownie ważny. W trakcie porodu zapadła szybka decyzja o cc i moja córeczka dzięki temu urodziła się z 10 punktami. Lekarz na bieżąco informował o wszystkim mojego męża, a po zabiegu odwiozl mnie osobiście na salę. To był środek nocy. Przed zakończeniem dyżuru zajrzał do mnie ponownie i zapytał czy wszystko dobrze. Dr Laktineh to najlepszy ginekolog z jakim miałam styczność. Teraz chodzę do niego na kontrolne badania do przychodni i po antykoncepcję. Zawsze jestem bardzo zadowolona. K.K

Serdecznie polecam Pana Doktora! Badania zostały przeprowadzone bardzo szczegółowo, dr wszystko dokładnie wyjaśniał co w danej chwili sprawdza, jeśli miał jakieś wątpliwości sprawdzał dwa lub trzy razy, żebyśmy mieli pewność, że z dzieckiem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jest bardzo spokojną osobą, z wysoką kulturą osobistą, na każdą pacjentkę przeznacza tyle czasu ile to potrzebne. Z badania wyszliśmy z Mężem uspokojeni. Warto odwiedzić tego lekarza.Barbara z Krzysztofem

Po kilku latach szukania fachowca, właśnie natrafiłam na prawdziwego profesjonaliste. To była pierwsza moja wizyta, Pan dr bardzo miły, w trakcie badań i wizyty wszystko mi na bieżąco wyjaśniał, podszedł do mojego przypadku indywidualnie. Przed końcem wizyty zapytał jeszcze czy mam jakieś pytania, jednak po takim objaśnianiu mi wszystkiego, pytań już nie miałam ???? znalazłam "swojego" lekarza ???? polecam.

Długo szukałam takiego ginekologa! Ma profesjonalne podejście do pacjentki, stara się wszystko wytłumaczyć na język potoczny, stwarza atmosferę, w której badanie ginekologiczne nie jest aż tak krępujące. A co najważniejsze, czego nie można powiedzieć o wszystkich ginekologach- nie bagatelizuje problemu.