lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Pan Doktor jest bardzo dobry, wnikliwy i bardzo dokładny. Po licznych konsultacjach u wielu lekarzy trafnie w końcu zdjagnozowal moją chorobę. Otrzymałam szereg skierowań, które pomogły wykryć mój problem. Polecam

Polecam

Polecam Pana Doktora,moze uratowal mi zycie.Podczas kontrolnego badania usg,wykryl torbiel na jajniku,ktora okazala sie niestety byc operacyjna.Zareagowal natychmiast.Zlecil caly komplet dodatkowych potrzebnych badan,wytlumaczyl problem,skierowal do szpitala.Obecnie jestem po laparoskopii usuniecia jajnika,wracam pod opieke Pana doktora .Wiem,ze bedzie czujny,wnikliwy,dokladny.Poswieci m9jej osobie tyle czasu,ile potrzebuje.Świetny specjalista,mam przy nim poczucie bezpieczenstwa.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Doktora Laktineh. Profesjonalne podejście do pacjentki, wnikliwy i bardzo dokładny. Badanie ginekologiczne ok. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Skierowanie na badania kontrolne otrzymałam. Polecam panią z całego serca. Joanna Kluz

Pan Doktor przesympatyczny, dokładny i bardzo ujmujący swoją wiedzą. Jako lekarz super wnikliwy w podejmowaniu decyzji i jako diagnosta analizuje szczegółowo przypadek. Jestem stałą pacjentką od 3 lat, otrzymuję od niego HTZ i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mam skierowanie na potrzebne badania i jestem spokojna o swoje zdrowie. Polecam przestraszonym pacjentką, jego wiedza i stanowczość jest Wielka. Anita Kaczyńskiego.

Bardzo stanowczy Doktor. Dokładny i skrupulatny. Zna się na swojej profesji. Jestem bardzo zadowolona.

Ostrzegam wszystkich przez tym „lekarzem” . Wyszłam z płaczem po wizycie w tym gabinecie . Nie miły ,opryskliwy i w ogóle nie słucha pacjenta . Nie umiał zdiagnozować problemu i nawet nie wykonał badania.

Byłam u Doktora z moją Mamą w tym trudnym czasie. Bardzo konkretny i zasadniczy lekarz. Wywiad przeprowadzony profesjonalnie i szczegołowo. Zwraca uwagę na Nawet najdrobniejszy szczegół. Mama dostała skierowanie do szpitala, bo wnikliwym badaniu. Pełen profesjonalizm. Polecam

Protekcjonalne podejście, brak kultury. Radzę uważać.

Protekcjonalne podejście, brak kultury. Radzę uważać.

Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Pana Doktora. Prowadził moją pierwszą ciążę i z czystym sumieniem mogę Go polecić :) wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, bez skrępowania. Podczas badania Pan Doktor jest bardzo delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie nurtujące pacjentkę pytania. Przeznacza na wizytę tyle czasu ile jest potrzebne, aby wszystko dokładnie sprawdzić i zbadać. Pan Doktor odbierał też mój poród w 2015 roku (którego się panicznie bałam) przez co czułam się o wiele pewniej i byłam spokojniejsza o przebieg porodu :) również po porodzie często przychodził i pytał o samopoczucie :) nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny prowadził w przyszłości moją kolejną ciążę. Teraz chodzę na wizyty kontrolne i antykoncepcję. POLECAM wszystkim Paniom.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Kilka lat sie starałam o dziecko, chodziłam po przychodniach i prywatnie....strata czasu, pieniedzy i zdrowia. Nikt nie pomyslał o podstawowej rzeczy czyli zrobić wszystkie ale to wszystkie wymagane badania dla kobiety starajacej sie o dzidziusia. Pan Doktor mnie pokierował przy trzeciej wizycie juz byłam w ciazy...Co do wizyt...przebiegały w bardzo miłej atmosferze, konkretne zalecenia, kontrola nad pacjętką 24/h. Dlatego zycze Panu Doktorowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. A Wam dziewczyny powodzenia:)