lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Z ręką na sercu - najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. Wysłuchał mnie, wszystko wytłumaczył, zalecił dalsze badania. Polecam bardzo serdecznie!

Pan Doktor bardzo miły, konkretnie pyta o to co jest mu potrzebne zbierając informacje do wywiadu lekarskiego. Tłumaczy po co bada jakąś rzecz, zależy mu aby antykoncepcja była dobrana dobrze. Mowi wszystko konkretnie i bez owijania w bawełne. Polecam Pana Doktora i będę do niego regularnie przybywać na wizyty kontrolne.

Polecam Pana Doktora i będę do niego regularnie przybywać na wizyty kontrolne.

Pan doktor bardzo sympatyczny. Miła atmosfera i kompleksowe podejście do pacjęta. Lekarz godny polecenia.

Lekarz traktuje mnie profesjonalnie i z szacunkiem, nie zbywa byle czym, tylko wszystko tłumaczy i stara się, żebym zrozumiała. Widać dużą troskę o pacjentkę i indywidualne podejście do mojego przypadku. Wypróbowuje różne formy terapii, nie zleca niepotrzebnych (kosztownych) badań. Na tego lekarza trafiłam z polecenia i sama również polecam z czystym sumieniem.

Lekarz z bardzo rozległą wiedzą, potrafi wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Wizyta przeprowadzona w sposób profesjonalny, polecam!

Pan doktor jest absolutnym profesjonalistom. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba. Uzyskałam więcej informacji niż oczekiwałem. Punktualny!!! Gorąco polecam

Lekarz na szóstkę, delikatne badanie, konkretny, z wiedzą, jakby czytał w mojej głowie, jako jedyny z ginekologów do ktorych trafilam powiedzial od razu, ze nalezy rowniez przeleczyc męża. Ginekolog u ktorego bylam dzien wczesniej i nie polece go nikomu wysyłał meza do dermatologa a mi dal globulki dopochwowe mimo, ze mowilam mu ze mam na takie specyfiki alergie..masakra. Od Pana niczego nie musialam wypraszac bo sam zaproponowal odpowiednie leczenie i mimo tego, ze moglo się zakonczyc tylko na recepcie zaproponowal dokladne badania. Polecam w 100% i dziekuje, juz dzis czuje sie lepiej po pierwszej tabletce ????

Witam. Dwa lata temu pan doktor uratował mojego synka podczas porodu. Mały utknął w kanale i groziło mu niedotlenienie. Szybka reakcja doktora który zdecydował o użyciu próżnociągu uratowała mojego synka. Dziękuję mu za to i teraz też postanowiłam że poprowadzi moją ciążę .Jeszcze raz dziękuję mu za to... Małgorzata H.

Polecam młodym dziewczynom! Lekarz bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy, nie czuje się w ogóle skrępowania, po pierwszej wizycie od razu wysłał mnie na badania do laboratorium. Pierwszy raz byłam na wizycie u mężczyzny-ginekologa, do tego nie lubię lekarzy i boję się do nich chodzić, ale wiadomo jak trzeba to trzeba. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie u doktora i naprawdę chyba zacznę podzielać teorię, że mężczyźni w tym fachu są lepsi od kobiet-ginekolożek.Dokladny, szczegółowy, skrupulatny a do tego ogromna wiedza medyczną. Polecam gorąco!!

Bardzo profesjonalna obsługa, wizyta wyczerpująca, lekarz miły i dobrze tłumaczy przypadłość, polecam w 100%