lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo sympatyczny, chętnie rozmawiał z nami, przyszłymi rodzicami, rzeczowo odpowiadał na pytania. To początek naszej współpracy, ale jesteśmy przekonani, że doktor dobrze poprowadzi nasza ciążę.

100 % pozytyw jeszcze nie byłam u takiego lekarza, chociaż jestem już po dwóch porodach, mówi nie sztuką jest dać leki tylko znaleźć przyczynę problemu od razu skierował na badania. Takich lekarzy jak Pan DOKTOR ogląda się w telewizji jestem naprawdę mega zadowolona..RENIA KEDRA-WILL.

W świecie idealnym są właśnie tacy lekarze. Rzadko spotyka się tak miłych, ciepłych, pogodnych, profesjonalnych lekarzy, którzy traktują pacjentki z szacunkiem i ludzką życzliwością. Pan dr odpowiadał cierpliwie na mnóstwo pytań, wizyta była bardzo kompleksowa, wyszłam z poczuciem, że zostało zrobione i powiedziane absolutnie wszystko. A sam Pan dr jest tak przemiłym człowiekiem, że ma się na koniec ochotę go przytulić! Polecam całym sercem

Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu Pan Doktor zwrócił uwagę na pewne szczegóły, które mogę mię znaczący wpłw na nieskutecznie leczone od lat schorzenie jakim są policystyczne jajniki (do tego otyłość, uczucie ciągłego zmęczenia, problemy z zajściem w ciążę). Zlecił bardzo specjalistyczne badania, które rozwiały wątpliwości, dzięki temu dalsze lecznie przebiegało skutecznie. Serdecznie polecam.

Moja pierwsza wizyta u Doktora odbyła się tuż przed zajściem w ciążę i to właśnie tego lekarza wybrałam do prowadzenia ciąży. Specjalista zdecydowanie godny polecenia, wszystkie badania były bezbolesne, zawsze dawał przestrzeń do zadawania pytań, wizyty odbywały się w spokojnej atmosferze bez żadnego pośpiechu. Pan Doktor wykazywał się pełnym profesjonalizmem, bedąc pod jego opieka miałam duże poczucie bezpieczeństwa w tak ważnym okresie życia. Poza tym Pan Doktor jest niezwykle sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Gdybym planowała kolejna ciążę to na pewno wybrałabym ponownie tego lekarza.

Każda z Nas jest inna, każda z Nas ma inny problem i zobaczcie ile pozytywnych opinii o Dr Laktineh, oczywiście ja nie mogę wystawić innej opinii Do doktora trafiłam po przeprowadzce, z polecenia dwóch niezależnych źródeł. Oczywiście Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, ma wspaniałe podejście do pacjenta ale przede wszystkim ma wiedzę, która pomogła nam szybko (bo już na pierwszej wizycie) zdiagnozować problem, ktorego inni lekarze w ogóle nie potrafili dostrzec i traktowali mnie po macoszemu. Szybka diagnoza, badania, zabieg/operacja a przede wszystkim trafne decyzje poparte wiedzą i doświadczeniem Pana ...

Do doktora trafiłam po przeprowadzce, z polecenia dwóch niezależnych źródeł.
Szybka diagnoza, badania, zabieg/operacja a przede wszystkim trafne decyzje poparte wiedzą i doświadczeniem Pana Laktineh sprawiły, że dzisiaj jest z nami nasza mała kruszynka Jesteśmy bardzo wdzięczni Droktorowi za pomoc w staraniu się o najpiękniejszy skarb jaki mogliśmy kiedykolwiek otrzymać.
I na pewno będę z czystym sumieniem polecać Doktora Maamoun Laktineh . Jestem pod wrażeniem jego osoby, podejścia do pacjentki i wiedzy. Kontakt z doktorem oczywiście bardzo dobry i na każdy problem szybko odpowie ale należy też pamiętać, że doktor to też czlowiek i nie jesteśmy same bo jest nas wiele pacjentek
Pozdrawiamy

Pana doktora pierwszy raz spotkałam na izbie przyjęć w szpitalu, kilka lat temu, będąc w ciąży. Jego profesjonalizm i uprzejmość zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Kolejne moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) prowadził już doktor Laktineh.Kompetencja, rzetelność, troska na najwyższym poziomie. Fajna, luźna atmosfera podczas wizyt. Doktor jest cierpliwy, zawsze uśmiechnięty. Zostaję na stałe! :)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia profesjonalne podejście do pacjentki, bardzo konkretny, wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Bardzo delikatny i dokładny, bardzo frofersjonalny. Powiem szczerze zwiedzilam już kilku lekarzy masakra. Do Pana doktora trafiłam przez koleżankę z pracy która jest od3 lat pacjentka Pana doktora. Obiecała mi że jeżeli pójdę pierwszy raz do doktora to już nigdy więcej nie pójdę gdzie indziej. Miała rację jestem pacjentka doktora już od roku. I z ręką na sercu mogę wszystkim Panią polecić. Pacjentka Marianna Węgrzyn

Pacjentka Marianna Węgrzyn

Pan doktor to wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Zanim postawił diagnozę zlecił szereg badań, żeby odpowiednio dopasować leczenie. Każda wizyta u niego przebiega w miłej i spokojnej atmosferze, badanie jest bezbolesne a Pan Doktor dba również o komfort psychiczny pacjentek. Na każdej wizycie dokładnie omawia swoją diagnozę i służy pomocą i odpowiedzią na każde pytanie. Trafiłam do tego gabinetu przez przypadek po wielu przejściach u innych lekarzy do których mam wielki uraz. Dopiero tutaj zobaczyłam, że wizyta u ginekologa nie musi być traumatyczna. Polecam droktora wszystkim Paniom, którym zależy na dobrej diagnozie i leczeniu :)

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia. Miałam krwawienia międzymiesiączkowe z delikatnymi bólami w podbrzuszu. Pan Doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, który już nasunął pewne podejrzenie. Po wykonanym badaniu przypuszczenia się sprawdziły. To była torbiel na jajniku. Od Pana Doktora dostałam pełne wsparcie mentalne i farmakologiczne. Zdecydowanie wracam do Pana Doktora, ponieważ zdobył moje pełne zaufanie.