lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

PAN doktor jest osobą bardzo miłą o ogromnej cierpliwości, odpowiada na każde pytanie i podchodzi do pacjentki indywidualnie. Wywiad został przeprowadzony bardzo dokladnie, bez pośpiechu i z wielką starannością. Badanie przebiegło bezboleśnie oraz zostalo szczegółowo przeprowadzone i omowione wraz z zaleceniami, Bardzo polecam ! :) Pacjentka

Bardzo polecam ! :) Pacjentka

Z całego serca polecam doktora! Pełen profesjonalizm, doktor rozwiał moje wszelkie wątpliwości związane z antykoncepcją i wybrał najlepsze dla mnie rozwiązanie.Polecam! Tatiana R.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu, rzeczowy, konkretny, opanowany a do tego o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Przyjemnie było chodzić na wizyty, na których i mnie i dzidziusiowi poświęcał tyle czasu ile trzeba było. Miałam również okazję rodzić wtedy kiedy miał dyżur, dawało to bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Kolejną ciąże również będę prowadzić u niego , szczerze polecam . Lekarz z powołania :

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktora, jest uprzejmy, miły , delikatny i profesjonalny .Odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości .Czasami człowiek myśli o najgorszym co może być, a przy wizycie okazuję się, że jest wszystko w porządku czasami my kobiety za bardzo się boimy , że to jest to co nas może spotkać najgorszego -czyli mówiąc krótko ,że to może być rak.. .Niestety drogie Panie trzeba chodzić na badania i spać spokojnie .Lekarz odnosi się z szacunkiem do pacjenta, co dla mnie jest bardzo ważne. Swoim podejściem i postawą stwarza spokojną, bezpieczną przestrzeń. Dla mnie lekarz z wielką klasą
I wiedzą. Polecam.Wierna pacjentka

Wizyta za każdym razem przebiega w miłej atmosferze. Pan doktor wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, stara się pomóc, wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Badanie przebiega komfortowo. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie zawodowe. POLECAM wszystkim Paniom. Sylwia Ch.

U dr lecze sie od niedawna. Wizyty moje związane sa z zaburzeniami miesiaczkowania i chyba trudnościami z zajściem w ciąże choć jakoś szczególnie to sie jeszcze nie staram:) pierwsza wizyta była az za bardzo rzeczowa i konkretna, ale moze dzieki temu juz na drugiej ustaliliśmy przyczynę moich problemów. Zastosowane leczenie przyniosło rewelacyjny efekt. Teraz jezeli nie zajdę w ciąże po wakacjach wrócimy do doktora z mężem. Wiem ze zajmuje sie niepłodnością bo moja bratowa ma dzieki niemu bliźniaczki. Bardzo jestem zbiegło zadowolona.

Wybrałam się z nastoletnią córką - to była jej pierwsza wizyta u ginekologa. Była zachwycona. Pan doktor od razu zdobył jej zaufanie. Był bardzo rzeczowy, wszystko tłumaczył. Serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany w pracę, , słuchajacy pacjentki. Wszystkie wątpliwości co do podejmowanego leczenia zostały mi jasno wytłumaczone. Bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz przemyślane leczenie, które przynosi oczekiwane rezultaty. Polecam Pana Doktora bez najmniejszych wątpliwości.

Bardzo polecam.Jestem jego pacjentką od 2007roku.,miałam bardzo nieregularne miesiączki, przez 3 lata starałam się zajść w ciążę i nikt z innych lekarzy nie mógł mi pomóc. Dodam jeszcze, że moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Dlatego naprawdę się bałam, czy będę mogła zajść i urodzić zdrowe dziecko. To on zaproponował mi wykonanie różnych badań, o któych inni lekarze wcale mi nie mówili. To po jego leczeniu udało mi się zajść dwa razy w ciążę i urodzić zdrową dwójkę brzdąców. Naprawdę będę mu za to wdzięczna do końca życia. A leki, ...

A leki, które miałam wcześniej przepisywane na wywołanie miesiączek ( luteina), stosowałam później ciągle w pierwszych miesiącach ciąży ( bo plamiłam i lekarz powiedział, że to niestety ryzyko poronienia), a w ulotce jest napisane, że są bezpieczne dla dziecka. To chyba normalne, że wizyty w ciąży miałam co miesiąc ( każda moja koleżanka w ciązy tak chodziła), ale zawsze jak miałam wątpliwości to mogłam do niego zadzwonić na komórkę.Rozpisałam się strasznie, ale naprawdę polecam go bardzo dziewczyny z całego serca ❤.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor jest przemiły i bardzo kompetentny. Zauważył, że mój poprzedni lekarz nie zlecił mi wszystkich badań niezbędnych w ciąży. Jako jedyny zwrócił uwagę, że mój brzuch jest za duży jak na obecny etap ciąży (wcześniej byłam u dwóch innych ginekologów i żaden nie zwracał na to uwagi). Na pewno jeszcze do niego wrócę, wygląda na to, że znalazłam idealnego lekarza do poprowadzenia mojej ciąży.