lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

W końcu spotkałam się z przyzwoitym ginekologiem, polecam i w ciąży i przed i po, sympatyczny kulturalny i bardzo mądry. Wszystko dokładnie i prostym językiem wytłumaczy. Skromny i uprzejmy. Bardzo konkretny, bez ,,lania"wody. Polecam wszystkim Paniom bez względu na wiek.

Chodzę od doktora od siedmiu lat. Prowadził dwie moje ciąże i uwazam że jest najlepszy. Konkretny, precyzyjny, szybko stawia trafną diagnozę i jak trzeba to podtrzyma na duchu:) Druga ciąża przebiegła troszkę gorzej ale pan doktor do końca był pewny że wie co robić żeby wszystko skończyło się dobrze, oczywiście miał rację:)Do tej pory z każdą sprawą intymną i na zwykłe badanie chodzę TYLKO do doktora Laktineh . Pozdrawiam Go serdecznie. Anna Nowak.

Jestem pod wrażeniem pierwszej wizyty u Pana Doktora, poświęcił mi tyle czasu bez pośpiechu, szczegółowy wywiad, profesjonalizm, niesamowita wiedza, doświadczenie i przemiła atmosfera. Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko i co najważniejsze wytłumaczył w taki sposób że zrozumiałam i uspokoiłam emocje nie jestem już "kłębkiem nerwów". Jestem wdzięczna za takie przyjęcia. Polecam Doktora w 100%.

Jak dla mnie jest dobrym lekarzem ,nie lekcewazy nigdy moich dolegliwosci mojego poprzedniego lekarza nie wspominam milo a Pana doktora Laktineh pamietam z porodowki pomimo ze nie prowadzil mojej ciazy to naprawde dobrze wspominam poród w szpitalu na Inflanckiej. teraz chodze do niego i jak zajde w ciaze to tez pojde do niego a podsumowujac nie ma lekarza idealnego kazdy popelnia bledy a jesli komus nie pasuje dany lekarz to zawsze go mozna zmienic. Polecam

Świetny lekarz z sercem na dłoni i ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Delikatny, dokładny, cierpliwy i pomocny. Doradzi, wytłumaczy, odpowie konkretnie i dokładnie na każde nawet najbardziej błache pytanie. Z całego serca gorąco polecam. KATARZYNA

Polecam Pana doktora serdecznie. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Kilka godzin wcześniej zostałam bardzo nastraszona przez innego lekarza. Pan doktor mimo że nie do końca udało się wyjaśnić na tym etapie mój problem przedstawil sytuację inaczej. Uspokoił mnie. Teraz pozostaje czas i dalsze działania. Ale staram się być dobrej myśli. Na pewno wrócę jeszcze do Pana doktora. Widać, że kompetentny, znający się na tym co robi człowiek. Do tego uśmiechnięty i sympatyczny co rozladowuje napięcie. Pozdrawiam

Jaka pacjentka taki lekarz -jak mówi stare przysłowie... Ja tam nie narzekam. Chodze z żoną do niego od początku i zawsze wszytko mi wytłumaczy na spokojnie. Wypisze skierowania na potrzebne badania, dokładnie je omówi w sposob zrozumiały dla laika medycznego. Narazie nie mam na co narzekać.Paweł

Bardzo dobry lekarz. Wizyta ginekologiczna. Obawiałam się wizyty u mężczyzny, ale mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Super podejście do pacjenta. W kolejce same młode dziewczyny, to o czymś świadczy :)Julita

Pan doktor jest cudownym specjalista! Całkowicie poświęca się swoim pacjentkom!! Dzięki niemu mam teraz swoje maleństwo. Dodam, że jako jedyny lekarz znalazł u mnie ciążę pozamaciczna. Jest to Lekarz z powołania!! Całkowicie można mu zaufać. Na wizytach wogole nie byłam skrępowania dzięki podejściu Pana doktora. Zawsze wszystko tłumaczy i poświęca pacjetce tyle czasu ile jest potrzebne! Szczerze polecam doktora .

Wizyta jak wszystkie dotychczas w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzenie ciąży w wykonaniu tego lekarza to prowadzenie przez duże P. Można liczyć na pełne wsparcie zarówno w prawidłowo przebiegającej ciąży, jak i w momentach, kiedy jej przebieg nieco sie komplikuje. Pan Doktor zawsze podkreśla, że w przypadku wątpliwości lub niepewności można kontaktować się z nim telefonicznie. Korzystając z tej możliwości czułam zaangażowanie lekarza, brak pośpiechu z jego strony. Jako ciężarna w drugiej już ciąży mam porównanie do sposobu traktowania przez lekarzy w pierwszej ciąży i zdecydowanie to właśnie tym razem czuje się zaopiekowana w 100%. Co bardzo ważne p. Doktor nie robi zbędnej ilości badań w przypadku prawidłowo przebiegającej ciąży, żeby niepotrzebnie nie nadwyrężać zarówno dziecka, jak i organizmu kobiety. Serdecznie polecam!