lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Doktor towarzyszył nam najpierw w staraniach a potem w oczekiwaniu na nasze,15-miesięczne już, dziecko. Wyróżnia go świetny kontakt z zarówno pacjentką, jak i jej partnerem. Opieka jest kompleksowa, Doktor "chucha na zimne" dzięki czemu czułam, że jestem zaopiekowana. Cieszę się, że miałam okazję być jego pacjentką i choć każdy przypadek jest indywidualny, to Doktora polecam z całego serca.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez zbędnego patosu, a za to bardzo konkretnie i rzeczowo. Po prostu - Wspaniały Lekarz, doświadczony i kompetentny, a przy tym z dużym zaangażowaniem i empatią podchodzi do pacjenta, co jest niezwykle rzadko spotykane w dzisiejszych czasach i tym bardziej powinno zostać docenione.

Pan Doktor to człowiek - Anioł. Kompetentny, profesjonalny, z ogromna wiedza, ale przede wszystkim - z empatia, sercem na dłoni i zrozumieniem podchodzacy do pacjentki. Wszystko bardzo dokladnie tlumaczy, spokojnie, cierpliwie, bez pospiechu, z usmiechem na twarzy i stoickim spokojem. Wizyta jak terapia. Dziekuje❤️ Polecam z calego serca. AGNIESZKA N.

Polecam. Lekarz wykrył u mnie wczesne stadium choroby i dzięki jego skrupulatności i dokładności obyło się bez drastycznych zabiegów. Lekarz jest bardzo oddany swojej pracy i traktuje ją poważnie. Mogę z ręką na sercu stwierdzić że uratował mi życie. Dziekuje mu jeszcze raz.

Wybralam się na wizytę w celu rutynowego skontrolowania mojego stanu zdrowia, co ze względu na schorzenie które mam jest bardzo istotne. Pan doktor to bardzo sympatyczny, spokojny i rzetelny lekarz. Polecam

Do Pana Doktora trafiłam z moją Mamą 7 lat temu- niestety już za późno. Po roku chodzenia do różnych ,,wybitnych" ginekologów, z których żaden nie rozpoznał raka sromu, Pan DOKTOR na pierwszej wizycie skierował nas natychmiast do szpitala z podejrzeniem tego nowotworu. Od tego czasu jestem jego pacjentką i chodzę za Nim, jak za moim ginekologiczny cudem. To Pan Doktor przeprowadził mnie przez burzliwe klimakterium, a moja córka teraz prowadzi u Niego swoją 2 ciążę. Jest kopalnią wiedzy teoretycznej i praktycznej z ludzkim podejściem do człowieka. Polecam i dziękuję.

Polecam i dziękuję.

Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem jakiego miałam okazję poznać. Jest przede wszystkim bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest cierpliwy, upewnia się czy pacjentka uzyskała wszystkie odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Pan doktor jest również bardzo delikatny w trakcie wykonywania badania. Jestem mu bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę w trakcie bardzo trudnego dla mnie doświadczenia jakim było poronienie. Poświęcił mi wiele czasu, mimo że miał mnóstwo innych pacjentek. Jest po prostu ludzki. Jest mi tylko strasznie przykro, że nie pracuje już w szpitalu, bo jako położnik jest więcej niż Doskonały. ...

jest więcej niż Doskonały. Może jednak wroci??? Mam nadzieję, że czas i rutyna nie zmienią jego podejścia do swojej pracy.

PAN DOKTOR jest człowiekiem wspaniale wykonującym swoją pracę. Polecił mi jego osobę mój kolega, którego żona jest pacjentką dra. To naprawdę wspaniały fachowiec. Miałam poważne problemy z zaniedbaną nadżerką. Było naprawdę bardzo źle bo podejrzewano komórki nowotworowe. Brak wylewności uważam za mądrość ze strony dra. On po prostu robił swoje a mówił tyle ile czuł, że może mi powiedzieć. Nie chodzi o ukrycie prawdy ale o ograniczenie niepotrzebnej paniki. Tym bardziej wtedy gdy nic nie jest pewnego. Bo okazało się, że komórek nowotworowych nie było (cudem!). Dr jest BARDZO DOKŁADNY! Jest miłym i ciepłym człowiekiem z delikatnym podejściem. Jest rzeczowy kiedy trzeba być rzeczowym i tyle. Mojej mamie uratował życie stawiając WŁAŚCIWĄ diagnozę po 6 ciu miesiącach leczenia u innego ginekologa.
Szczerze polecam wszystkim paniom.

Doktor to najlepszy specjalista wśród ginekologów położników. Nie dość, że posiada ogromną wiedzę jest dodatkowo świetnym psychologiem. Słucha z uwagą pacjentek. Nie ignoruje nawet najmniejszych wahań pojawiających się w wynikach badań. Jeśli wyniki choć trochę odchodzą od normy - szuka przyczyny i w razie wątpliwości konsultuje się z innymi lekarzami. Przy badaniu jest delikatny, uczy jak się w takich chwilach odstresować. Dodatkowe wizyty i badania są rzeczowo uzasadnione i na pewno konieczne. Jestem teraz w 30 tygodniu ciąży i nie wyobrażam sobie pójść do jakiegokolwiek innego lekarza. Na każdej wizycie zaskakuje mnie niesamowitą pamięcią jeśli chodzi o historię moich wizyt. Pamięta najmniejsze nawet szczegóły. Mam gwarancję, że jak już wejdę do gabinetu to nie będzie mnie zbywać tylko wszystkiego wysłucha, wszystko wytłumaczy, da wiele porad i spokojnie przebada.
Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor- wiele osób polubiłoby wizyty i nie byłoby problemów z takim ogromem chorób na świecie.

Pan Doktor od początku prowadzi moją ciążę i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. W razie wątpliwości zawsze mogę zadzwonić czy też napisać do Pana Doktora I nigdy nie ma z tym problemu. Dla mnie to jest lekarz z powołania a takich teraz ciężko znaleźć i dlatego cieszę się, że to właśnie tutaj trafiłam i zawsze z ręką na sercu polecam tego lekarza, bo wiem, że dla każdej kobiety ważne jest by lekarz miał szacunek do pacjentki, bezboleśnie badał i omawiał każdy szczegół. Mogła bym tak godzinami pisać. Jestem ...

I nigdy nie ma z tym problemu. Dla mnie to jest lekarz z powołania a takich teraz ciężko znaleźć i dlatego cieszę się, że to właśnie tutaj trafiłam i zawsze z ręką na sercu polecam tego lekarza, bo wiem, że dla każdej kobiety ważne jest by lekarz miał szacunek do pacjentki, bezboleśnie badał i omawiał każdy szczegół. Mogła bym tak godzinami pisać. Jestem dopiero na półmetku ciąży a już mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nie zmieniła bym lekarza prowadzącego za nic :) Po prostu wspaniały ginekolog i tyle :)