lekarz Maciej Hassan-Bartz

jestem bardzo zadaowolona z Pana Macieja to była moja pierwsza wizyta i bardzo miło ja wspominam, bardzo miły, zabawny i pozartuje,az chce sie wracac. ZDECYDOWANIE POLECAM

Super lekarz! Był przy moim porodzie,polecam! na prawdę lekarz który jest z powołania i traktuje kobiety równo,nie patrząc na wiek! lekarz godny polecenia!

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

polecam lekarza prowadzil moje dwie ciąze jedna zagrozona i dzieki panu Macieju ciaze przebiegły super:)jak jedna pani stwierdzila potrafi opierniczyc zartem hehe POLECAM:)

LEKARZ-MIŁY, FAKTYCZNIE POTRAFI WPROWADZIĆ WYLUZOWANĄ ATMOSFERĘ ALE TO BY BYŁO NA TYLE.CHODZĘ DO NIEGO JUŻ OD TRZECH LAT I DO DZISIAJ NIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ CO MI JEST(MAM KRWAWIENIA Z MACICY PODCZAS OWULACJI-ALE PONOĆ TO JEST NORMALNE?)WCISNĄŁ MI TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE,KTÓRE NIE POPRAWIŁY MOJEGO STANU,A GDY PYTAŁAM O WYNIKI Z OSTATNIEJ WIZYTY-MOJA KARTA GDZIEŚ ZNIKNEŁA.WIĘC NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

Bezpośrednie podejście do pacjenta i duże zainteresowanie problemem.

Bezpośrednie podejście do pacjenta i duże zainteresowanie problemem.

chodze do niego 7 lat prowadził moją ciążę super lekarz z powołania a nie tylko dla pieniędzy godny zaufania gdy do niego dzwonie zawsze nigdy nie odmówił pomocy po prostu SUPER

Doktor Hasan jest bardzo dobrym lekarzem,jestem bardzo zadowolona i polecam kazdej Pani.

Super jest teraz będzie prowadził moją drugą ciąże

Super jest teraz będzie prowadził moją drugą ciąże

Jako jedyny ginekolog wiedział co mi jest i przedewszystkim wytłumaczył na czym polega ta dolegliwosc....Jestem zadowolona z Doktora Hassana i nalezy pamietac , ze to tylko człowiek i tez moze miec gorszy dzien... Jezeli chodzi o mnie to zawsze był miły...;) Pozdrawiam i polecam:))