lekarz Maciej Hassan-Bartz

Bardzo dobry lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki.

Bardzo dobry lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki.

Super podejście, miła atmosfera, zero stresu, ale zbyt mało czasu poświęca na każdą osobę, czuje się ciągły pospiech...Ogólenie polecam, dobry fachowiec z poczuciem humoru.

Odnosi się wrażenie, że doktor rzeczywiście się spieszy i bardzo szybko odbębnia wizytę. Pewnie prywatna wizyta wygląda inaczej. Ale ja np. 30 lat odplacalam skladki zdrowotne a korzystać z pomocy lekarzy zaczęlam niedawno i mam prawo być traktowana jak każdy pacjent prywatny czy publiczny z należną uwagą. A jak ktoś odbębnia wizyty publiczne to niech po prostu nie podpisuje i nie bierze za nie pieniędzy z NFZ.

Potraktowana zostałam skandalicznie. Lekarz spieszył się i poganiał. Nie wyjaśnił mi nic, nie pomógł i jeszcze śmiał powiedzieć, że NFZ płaci mu za pacjentkę 30 zł i mam sama iść do apteki i kupić sobie kapturek, krążek lub tym podobne i sama założyć. W aptekach patrzą na mnie ze zdziwieniem, że o czymś takim nie mają pojęcia. Pytają o nazwę a mi lekarz powiedział,że apteki znają nazwę i sprzedają beż recepty. Tak potraktował pacjentkę która wiele kosztowało przyznanie się, że mąż ją gwałci.

bardzo dobry lekarz godny polecenia.pleszew

bardzo dobry lekarz godny polecenia.pleszew

Lekarz bardzo sympatyczny, wszystko wyjaśnia. polecam zwłaszcza na pierwsze wizyty ginekologiczne.

zero stresu u tego lekarza, jest kompetentnym nie trzeba się prosić o badania, uprzejmy, delikatny, bardzo dobry lekarz

Lekarz z powołania , uprzejmy , sympatyczny a co najważniejsze bardzo dokładny ! Gorąco polecam !

Zdecydowanie polecam; kompetencja i uprzejmość na najwyższym poziomie.

Zdecydowanie polecam; kompetencja i uprzejmość na najwyższym poziomie.

Dziewczyny, naprawdę polecam tego lekarza!!! JEST FANTASTYCZNY, a co najważniejsze podchodzi z sercem do pacjentki!!