lekarz Maciej Hassan-Bartz

kompetencja i odpowiednie podejście do pacjentek sprawiają, iż stres towarzyszący /zazwyczaj/ wizycie u ginekologa bardzo szybko mija

Rewelacyjny lekarz!!! :) wyrozumiały z poczuciem humoru, rozluznia atmoisfere, spełnił w 100% moje oczekiwania. Polecam w pełni!

Doktor Hassan faktycznie jest miły sympatyczny z poczuciem humoru ale na tym moje pozytywy co do niego się kończą niestety! z początku byłam bardzo z niego zadowolona lecz gdy zaszłam w ciąże i w 28 tyg zaczęły się komplikacje zapisywał mi ciągle antybiotyki aż w końcu w 32 tyg. wylądowałam w szpitalu gdyż miałam podejrzenie o odejściu wód i miałam także ostre zapalenie! Z czasem na wizycie robił wszystko na szybko i nigdy sam z siebie nic nie powiedział, musiałam ciągle się wypytywać!nie życzę żadnej kobiecie w ciąży tego co ja przeżyłam!

Lekarz godny polecenia:)Od prawie 4 lat jestem stałą bywalczynią. Prowadził i przyjmował poród mojej córeczki, jak również bratowej i koleżance. Super ginekolog:)

Lekarz z ogromnym poczuciem humoru i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta! gorąco polecam!

super lekarz.Jestem jego pacjętką od 8 lat.Kompetentny, profesjonalizm w 100 procentacha do tego bardzo sympatyczny.

Bardzo profesjonalny lekarz, polecam w 100% poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba, porozmawiać sobie można z przyjaciółką a nie z lekarzem, przeważnie za drzwiami czeka dużo pacjentek!! Na wszystkie pytania odpowiada i tłumaczy. Bardzo miły i przystojny :)

Lekarz rewelacyjny, przyjeżdżam na wizyty aż z Wałcza, wszystko tłumaczy nawet ilustracyjnie, zawsze uśmiechnięty,na pewno godny zaufania, podoba mi się to, że sam wychodzi po pacjentkę do poczekalni jest to dość oryginalne! Przeprowadził mi dwa zabiegi, czekam na trzeci, swoim luzem potrafi rozładować napięcie pacjentki, no i do tego bardzo przystojny.

Moje miłe Panie te które piszecie dobrze i te które piszecie źle nie zapominajcie ze to tylko człowiek,a Pani,która ma problem z męzem niech zmieni specjalistę.Uwazam ze Doktor jest godny polecenia i polecam kazdej z Was a zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało.

Wspaniały lekarz sympatyczny, wesoły i wzbudzający zaufanie. Dziwi mnie komentarz pacjentki, ktora wymagała od lekarza, żeby jej założył kapturek antykoncepcyjny w gabinecie. Myślę, również, że gwałt należy zgłosić na policji, bo co lekarz może Pani pomóc w tej sprawie? Ja jestem zadowolona z opieki Pana doktora i bardzo go polecam innym osobom.