lekarz Maciej Hassan-Bartz

Wspaniały lekarz, ciepły i życzliwy, bardzo dobre podejście do pacjenstki. Fachowość na najwyższym poziomie.

mój lekarz od kilku lat i na pewno tego nie zmienię jeśli nie będę musiała. Pełny profesjonalizm, uprzejmość i zwykły ludzki uśmiech czynią cuda

SUPER lekarz, nigdy nie pójdę do innego bo po wizycie ciągle czuję się kobietą a nie kolejnym obiektem badań. Polecam

Wspaniały lekarz, spełnił wszystkie moje wymagania. Jestem bardzo zadowolona

Wspaniały lekarz, spełnił wszystkie moje wymagania. Jestem bardzo zadowolona

Naprawdę świetny lekarz prowadził do końca moja ciążę a także byl przy porodzie mojej wspaniałej coreczki dzieki niemu i jego pomocy wiedzialam że bedzie dobrze. Lekarz godny polecenia.....

NAPRAWDĘ POLECAM!!! MŁODY LEKARZ ALE DOBRZE PROWADZĄCY CIĄŻE WIELU KOBIET.

NAPRAWDĘ POLECAM!!! MŁODY LEKARZ ALE DOBRZE PROWADZĄCY CIĄŻE WIELU KOBIET.

świetny lekarz!!:) w gabinecie bardzo miła atmosfera!! doktor Maciej zawsze uśmiechnięty i wesoły! badania przeprowadza delikatbie i profesionalnie. i chętnie odpiwiada na pytania pacjentki.

Nie ma na świecie lepszego lekarza:)Potrafi zrozumiec i odpowiednio podejsc do pacjenta.Do gabinetu wchodzi sie z przyjemnoscia a nie ze strachem.Naprawde swietny lekarz.

do tego gabinetu wchodzi sie z przyjemnoscią. szkoda tylko ze ma tak duzo pacjetek- troche sie spieszy. Uprzejmy, miły, z poczuciem humoru i do tego swietny specjalista. Godny polecenia

Bardzo dobry lekarz wytlumaczy porozmawia doradzi a czasem jak trzeba to opierniczy z zartem he he polecam!!!