lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Nowe metody leczenia,dobrze wytłumaczone przed "startem" przekonały mnie. Miesiąc temu zakończyłam leczenie i nie żałuję wyboru.

Polecam! Bardzo miła i fachowa obsługa już od momentu wejścia do gabinetu. Wszystko było dla mnie jasne dzięki spokjnej rozmowie z Panią dr. Polecam również znieczulenie komputerem dla wszystkich bojących się strzykawki! Generalnie jestem bardzo zadowolony!

Jestem już po leczeniu ortodontycznym u Pani Doktor i nareszcie jestem dumna ze swojego uśmiechu ;) Zadowodona pacjentka

Zadowodona pacjentka