Magdalena Śliwińska

Radiolog

Radiolog rzeczowy i dokładny. Znam już przyczynę moich dolegliwości. USG wykonane dokałdnie bez pośpiechu i na miejscu w przychodni.

Dobra i szybka diagnoza lekarza na podstawie badania USG. Specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo rzeczowa, dokładna podczas badania.

Bardzo dobry i nowoczesny gabinet. Mila i fachowa obsluga, jak dla mnie ceny nie sa wygorowane. Bylam u dr Śliwińskiej pierwszy raz i napewno nie ostatni.

Radiolog powinien mieć dużą zdolność oceny i cierpliwość oraz wykazać się zaangażowaniem (dokładnością) przy badaniu. Taka właśnie jest dr. Śliwińska.

jest bardzo dobry jak i zarazem precyzyjnym radiologiem, polecam. poza tym nigdy nie ma problemów w medixie z rejestracja na przyjecie do Pani Doktor . dziekuje i pozdrawiam

PANI DOKTOR TO MIŁY I CIEPŁY LEKARZ. OCZYWIŚCIE JEST RÓWNIEŻ PRZY TYM ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ. POLECAM JĄ SERDECZNIE TYM KTÓRZY SZUKAJĄ DLA SIEBIE RADIOLOGA. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

Polecam Polecam Polecam. Do Medixu przychodzi się bez stresu. Moją ulubioną panią radiolog jest dr Śliwińska, której dziękuję za opieke. Oczywiście potrzebny sprzęt mają na miejscu.

Pani doktor M. Śliwińska jest lekarzem z dlugoletnim stazem ,wspanialym diagnostykiem a do tego czlowiekiem z talentem cierpliwego wysluchania pacjenta . oby wiecej takich lekarzy )

Bardzo dobry radiolog. Idealna osoba do pracy z ludźmi . Ta Pani, wie na czym polega radiologia i czego oczekują pacjenci. Z czystym sumieniem polecam

Dzięki temu, że choroba została zdiagnozowana wcześnie mogłam od razu zacząć leczenie, za co jestem bardzo wdzięczna doktor M. Śliwińskiej. Dziękuję z całego serca !!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39