Magdalena Śliwińska

Radiolog

Dzień dobry! Byłam na badaniu u Pani doktor, jak zawsze jestem bardzo zadowolona z precyzji. Jestem Jej pacjentką od 4 lat. Miła, rzeczowa, konkretna.

Polecam Panią Doktor! Miło, sympatycznie ,zna się na rzeczy. Szybko i profesjonalnie bada. Jej wiedza na temat radiologii jest imponująca. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdalenę.

bardzo dobry radiolog; polecam wszystkim. Pani doktor zawsze wysłucha, dobrze i szczegółowo przebada a na końcu wystawi trafna diagnozę. Polecam

Spokojna, wyważona, poprostu dobra lekarka. Wszystko wyjaśni,nie spieszy się,badanie przeprowadza bardzo sumiennie,okazuje sporą empatię wobec pacjenta jak na dzisiejsze czasy jest to wręcz zdumiewające! po prostu dobry lekarz. Polecam!

Tego Lekarza polecę każdemu- kompetencja, kultura i KLASA! Bardzo mi pomogła. Dziękuję i polecam kazdemu!!!

Fantastyczna kobieta, lekarz i radiolog w jednym. Doktor z prawdziwego zdarzenia dla którego zdrowie i samopoczucie pacjenta to numer 1. Naprawdę polecam !!

Jest to wspaniały radiolog. W zupełności zgadzam się z opiniami załączonymi na forum. Dzięki Pani Magdalenie zrozumiałam na czym polega mój problem. Wymagałam od radiologa skuteczności i się nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm

Można ją o wszystko zapytać, a ona wszystko wytłumaczy tak jak potrzeba:)))))). Bardzo miła Pani doktor radiolog.

Bardzo świetny lekarz. Zawsze pomoże, martwi się o pacjenta, dba o pacjenta. Widać , że do pracy podchodzi z pasją i z przyjemnością.

Polecam PANIĄ DOKTOR wszystkim. Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor Magdaleny i jestem zadowolona. Pani Doktor była bardzo miła, przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Widać, że jest lekarzem z powołania i robi wszystko dla dobra pacjentów.