Magdalena Śliwińska

Radiolog

Bardzo miło wspominam wizytę u p. dr., dowiedziałam się wszystkiego czego się spodziewałam . Bardzo dobry radiolog, polecam wszystkim.

Przesympatyczna kobieta! świetnie mi się z nią rozmawiało i na pewno jeszcze do niej wrócę na badania w razie potrzeby - Kinga P. z Trzebnicy

Bardzo dobra Pani doktor. Dr MAGDALENA ŚLIWIŃSKA wszystko bardzo dobrze wytłumaczy i bardzo dobrze zajmuje się pacjentem. Bardzo polecam

Znakomity profesjonalizm, przejawiający się w dbałości o zdrowie pacjentek! Na pierwszym miejscu jest stawiana profilaktyka, regularne badania i USG! Serdecznie polecam doktor Magdalenę Śliwińską przyjmującą na ul. Grabiszyńskiej 37/39 w Medixie

Bardzo konkretna kobieta, sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Delikatna podczas badania. Polecam Panią dr. Magdalenę Śliwińską

Witam!! Jestem pacjentką pani doktor i muszę wystawić jej ocenę bardzo dobrą ponieważ ta pani radiolog to bardzo dobry lekarz, podchodzi indywidualnie do pacjenta, nie "zbywa", poprostu jest super babka ;)) !!!

radiolog o wielkim sercu ,wspaniałej osobowości ,spokoju ,życzliwa ,miła zawsze uśmiechnięta, mam wielki ,wielki szacunek za wszystko i za opiekę

Bardzo dobry radiolog. Bardzo dociekliwy, przeprowadza dokładny wywiad, zadaje wiele pytań ale też odpowiada na wszystkie wątpliwości pacjenta. Jest bardzo miła i kulturalna. Do tego to bardzo doświadczona.

Miałam przyjemność mieć wykonywanie ostatnio USG przez panią Magdalenę Śliwińską i muszę przyznać, że jest niezwykle sympatyczna i profesjonalna. Polecam :)

Wiedza, fachowość, komunikatywność, kompetencja, kultura - to jest to co posiada prawdziwy lekarz czyli Pani Mada !!!!!!!