lekarz Małgorzata Kęnska

Jak najbardziej polecam Panią Doktor, super podejście do pacjenta,troskliwa, cierpliwa i kompetentna. Polecam w 100%

188.141.88.117 to numer ip z Irlandii z miasta Dublin prokuratura przekazała wniosek o sprawdzenie w historii kto i skąd łączył się z tego numeru , laiuku pakoj manatki bo cie zaje,.......

przestrzegam przed to "dentystką". wiem od byłego pracownika tego gabinetu, iż p.dr kęnska wykorzystuje niewiedzę pacjentów i niekoniecznie daje najlepsze materiały.pobierają w tym gabinecie pieniądze np. za zastrzyk, który jesli jestes ubezpieczony powinien być za darmo. NACIAGAJA JAK MOGA.sam byłem leczony u p. kęnski i nigdy więcej. nieszczelnie , niedokładnie i po miesiącu musiałem poprawiać ale już nie u tej "specjalistki". jest beznadziejna.

bez dopłat na NFZ plomba 100 złotych z tego co widziałem z firmy VOCO , i jestem bardzo zadowolona, a tak jak jest z dopłatami bo u tej Pani doktor nie ma dopłat na NFZ a w innych gabinetach są wiec jak to jest?

Witam, bardzo polecam tą Panią doktor, nie odstawia fuszerki tak jak poprzedni mój lekarz tylko przede wszystkim robi na bardzo dobrych i drogich materiałach co przekłada się na cenę usługi, ale to nie o to chodzi, kompleksowa obsługa , jak czegoś nie jest pewna zasięga opinii kolegów i koleżanek, a przede wszystkim szkoli się na sympozjach a nie tak jak inni nic nie robią, polecam jak najbardziej.

chwila strachu i po problemie, super podejście do pacjenta, a w szczególności do małych dzieci, polecam naprawdę polecam!!!

podpisuję się pod komentarzem niżej, bardzo dobre materiały, fachowa obsługa, czyściutko, i przede wszystkim estetycznie, a nie jak inni lądowisko robią i się cieszą że dziurę załatali jak w jezdni!!!polecam

Wiem, że te piątki nie wyglądają wiarygodnie i mogą denerwować wiecznych frustratów, ale gdybym miał oceniać kompetencje jedynie przez pryzmat wieku, to mój obiektywizm byłby nadwyrężony. Leczę się u Pani Małgorzaty od kilku lat wraz z rodziną. Gdybym miał zastrzeżenia co do jakości i kompetencji nie zaprowadził bym moich dzieci do niej.

Wiem, że te piątki nie wyglądają wiarygodnie i mogą denerwować

Rozczarowanie pod wzgledem kompetencji, i stosunku do pacjenta wymagania mialem srednie, ale sie nie udalo szkoda tylko ze to moje zeby...

widać że ta Pani stomatolog mam duże pojęcie o nowościach w materiałach stomatologicznych a nie jakieś tam tanie wypełnienia produkowane za wschodnią granicą, jeżeli chodzi o estetykę jest super, po wizycie ząbek wygląda jak prawdziwy, pełen profesjonalizm!!!!