lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Swietna Pani Doktor pomogła mi jestem zadowolony

Swietna Pani Doktor pomogła mi jestem zadowolony

U Pani Owczarek leczę się (z trądziku) od roku. Efekty przekroczyły moje oczekiwania, są po prostu niesamowite, więc każdemu kto ma jakiekolwiek problemy dotyczące skóry serdecznie polecam tego lekarza. Z pewnością i wam pomoże. Pozdrawiam Damian.

Ja także nie rozumiem tych negatywnych komentarzy... dla mnie zawsze jest miła. Leczę się od dłuższego czasu z powodu trądzika. Też miałem zalecony tetralysal z innymi lekami do smarowania i mi to pomaga. Dodam, że w swoim mieście u innego lekarza miałem bardzo podobne leczenie. Pani doktor wyjaśniała mi, że trądzik jest chorobą przewlekłą i nie da się z tego wyleczyć w kilka dni. Wiadomo, że wszyscy chcą się pozbyć szybko swojej choroby, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i słuchać zaleceń. Poleciłem Panią doktor mojemu koledze, bo biedak walczy z kurzajkami i również miło się o niej wyrażał. Polecam wszystkim tego lekarza.

Nie rozumiem tych negatywnych opinii.... Przypuszczam, że wystawiają je zazdrośni "koledzy" po fachu. Doktor Małgorzata Owczarek jest świetnym lekarzem dermatologiem i fantastycznym specjalistą od niełatwej problematyki poprawiania defektów kosmetycznych oraz tych związanych z upływem czasu. Robi to po mistrzowsku i z ogromnym profesjonalizmem. Polecam Ją z pełną odpowiedzialnością !!!!! Nie musicie Państwo wyjeżdżać w tym celu dalej (Warszawa, Poznań czy Bydgoszcz). ONA robi to z precyzją wirtuoza. Wszystkim, którzy zazdroszczą Pani Doktor tych umiejętności, zalecam wstrzemięźliwość i naukę, chociaż do tego potrzebna jest też tzw iskra Boża - talent. Tego niestety nie wszystkim staje...

wszystkie pozytywne opnie to ta pani sobie chyba sama pisze. moze i sie zna, ale na pewno nie na tradziku, dziwny jest tez fakt, ze do chorych na tradzik podchodzi z pogardą. nie znam żadnej osoby, ktora mialaby tradzik, leczyla sie u owczarek i była zadowolona. jedyne co potrafi to przepisać tetralysal, tyle to ja sam sobie moge droga pani zrobić ODRADZAM!

wszystkie pozytywne opnie to ta pani sobie chyba sama pisze.
ODRADZAM!

Bardzo niemiła pani doktor, która w ciszy wypisuje recepty nie tłumacząc co to za choroba. Pół roku leczenia i żadnych efektów.

Nie polecam wizyty u tej pani. Moim zdaniem nie poświęca ona pacjentowi wystarczająco dużo czasu, uwagi i informacji na temat leczenia. Miałam u tej pani poważny zabieg, o którego skutkach nie poinformowała mnie w sposób dostateczny, brak było też odpowiedniej kontroli po leczeniu, poza tym zabieg wywołał znaczne skutki uboczne, co moim zdaniem było wynikiem szablonowego podejścia do pacjenta.

pani owczarek jest bardzo dobrym dermatolgiem. lecze sie u niej dosc dlugo, i zdecydowanie widze postepy - przy czym poinformowala mnie po jakim czasie pojawi sie zmiana na lepsze. zawsze poswieca duzo czasu pacjentowi, polecilam p. owczarek znajomej ktora rowniez jest zadowolona z przebiegu leczenia

Oto najgroszy lekarz u jakiego kiedykolwiek miałem okazję się leczyc. Podjalem kuracje u pani doktor w OLK w Toruniu w zwiazku z tradzikiem. Podczas jej dlugiej nieobecnosci i w wyniku faktu, ze skonczyly mi sie leki zapisano mnie do innego lekarza w tej samej przychodni. Wracajac do pani doktor zostalem milo powitany. Pytala jak powodzi mi sie na studiach, kim zamierzam byc i jak wyglada sprawa z tradzikiem. Nastepnie bezpretensjonalnie oswiadczyla, ze nie znosi nielojalnosci i nie ma ochoty mnie dluzej leczyc (w zwiazku z tym, ze mialem jedna wizyte ...

Wracajac do pani doktor zostalem milo powitany. Pytala jak powodzi mi sie na studiach, kim zamierzam byc i jak wyglada sprawa z tradzikiem. Nastepnie bezpretensjonalnie oswiadczyla, ze nie znosi nielojalnosci i nie ma ochoty mnie dluzej leczyc (w zwiazku z tym, ze mialem jedna wizyte u jej kolegi). Powiedziala, ze mam natychmiast wyjsc z gabinetu i nie probowac sie do niej zapisywac, bo i tak mnie wiecej nie przyjmie (SIC!). Stwierdzila, ze nie ma przyjemnosci mnie dluzej leczyc (mialem starszny problem z tradzikiem wowczas...).

Minely juz bodaj dwa lub trzy lata od tej sytuacja, a ja nadal pamietam pania doktor. Pozostanie dla mnie przykladem najbardziej wyrafinowanego, perfidnego, chamskiego, wrednego, bezczelnego i niekompetentnego lekarza, z jakim mialem kontakt.

Taka jest moja opinia. NIE POLECAM DR OWCZAREK!!!!!!!!!!!!! UNIKAJCIE JEJ JAK OGNIA!

lecze sie u niej 2 lata sa super rezultaty.wczesniej leczylam sie u innych dermatologów i była konkretna klapa jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim.