lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

wyjątkowo kompetentny lekarz o dużej kulturze i klasie . polecam wszystkim

wyjątkowo kompetentny lekarz o dużej kulturze i klasie . polecam wszystkim

Osoba bardzo kłótliwa, jest przekonana o swojej wyższości, nie tolerująca innego zdania i sprzeciwu, wystawia recepty na naprawdę drogie leki, twierdzi, że praca ją strasznie męczy a tego, kto nie przynosi pieniedzy i co najmniej nie jest jego pokroju stara się zniszczyć i udowodnić że jest się zerem. Chodziłam z ATP do niej i mi nie pomogło. Jeden z gprszych lekarzy w regionie.

Byłam u tej pani w APL-u z problemem zwanym trądzikiem brrr Początkowa diagnoza trafna, mimo braku dokładnego zapoznania się ze zmianami skórnymi, antybiotyki poskutkowały ale gdy nastąpił nawrót pani nie wiedziała jak mi pomóc wręcz wykazywała niechęć do dalszego leczenia. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną.W sposób bardzo zrozumiały dla laika wyjaśniła mi na czym będzie polegał zabieg, na który się zdecydowałam.Powiedziała też, o wszystkich minusach tego zabiegu.Już przy pierwszej, nie zobowiązującej wizycie, była bardzo uprzejma i miła.Poleciłam ją moim znajomym. ANKA

ANKA

Wizyta u tej Pani była totalną stratą czasu. Raz, że leczenie problemu z jakim udałam się do niej (alergia na powiekach), było nieskuteczne, to zachowanie Pani doktor było jak dla mnie szokujące. Gdy zapytała mnie o to jakich kosmetyków uzywam (pytała o markę) skomentowała to, że takich marek jak Dior, Chanel uzywają tylko snoby i osoby, które chcą się pokazac przed znajomymi i kolezankami, że TAKI kosmetyk posiadają... Na co ręce mi opadły. Ponadto na moje zapytanie, co tak właściwie mi jest, to powiedziała bardzo wyniosłym i niemiłym tonem, że ...

Wizyta u tej Pani była totalną stratą czasu.

Raz, że leczenie problemu z jakim udałam się do niej (alergia na powiekach), było nieskuteczne, to zachowanie Pani doktor było jak dla mnie szokujące. Gdy zapytała mnie o to jakich kosmetyków uzywam (pytała o markę) skomentowała to, że takich marek jak Dior, Chanel uzywają tylko snoby i osoby, które chcą się pokazac przed znajomymi i kolezankami, że TAKI kosmetyk posiadają... Na co ręce mi opadły. Ponadto na moje zapytanie, co tak właściwie mi jest, to powiedziała bardzo wyniosłym i niemiłym tonem, że nazwa padła już conajmniej czterokrotnie podczas tej wizyty. Dalsza rozmowa z nią odbywała się na takim właśnie poziomie.

Natomiast moja mama, która wchodziła zaraz po mnie, z problemem pękających dłoni, została poinformowana, ze ma sie z pracy swojej zwolnić i problem ustąpi, bo teraz to przychodzi i tylko zawraca głowę... Bynajmniej nie był to żart, tylko podniesionym tonem wygłoszona uwaga.

W związku z takim aroganckim i wyniosłym podejściem, połączonym z brakiem efektu po kuracji (bardzo drogimi lekami!) tej Pani naprawdę nikomu nie polecam! Polecam za to Panią Izabelę Kowalkowską - w kazdym calu przeciwieństwo Pani Owczarek.

osoba zadufana w sobie i na dodatek leczenie nie ma poprawy

osoba zadufana w sobie i na dodatek leczenie nie ma poprawy

Bardzo rzeczowe i uczciwe podejscie do pacjenta. Duza wiedza i umiejetnosci.

Bardzo rzeczowe i uczciwe podejscie do pacjenta. Duza wiedza i umiejetnosci.