lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Polecam leczenie u Pani Profesor Pihut. Zawsze uśmiechnięta służąca dobrym słowem, punktualna. Bardzo pomogła mi w zaburzeniach stawu skroniowo- żuchwowego, z bruksizmem.

Bardzo profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta. Każda wizyta to wielka przyjemność. Doktor wszystko wytłumaczy, wykonuje swoją pracę z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam

Bardzo polecam leczenie u Pani Profesor! Leczę się u Pani Profesor z bruksizmu. Jest wysokiej klasy profesjonalistą. Wykonany przez Panią Profesor wycisk pod aparat na zęby nie wymagał żadnej korekty. Pasował idealnie. Pani Profesor szczegółowo tłumaczy stosowane metody i sposoby leczenia. Przy tym jest bardzo kulturalna i miła oraz bardzo punktualna. Nigdy nie zdarzyło mi się czekać pod gabinetem Pani Profesor. Szczerze polecam!

Do Kliniki Stomatologicznej i Pani profesor Pihut trafiłam z polecenia dentysty za co jestem mu bardzo wdzięczna. Zaproponowane i wdrożone leczenie bardzo szybko przyniosło oczekiwane efekty, ważne aby sumiennie zastosować się do zaleceń Pani doktor. Zdecydowanie polecam!

Z czystym sumieniem polecam Panią Małgorzatę Pihut. W pełni wyjaśniła to co będzie się działo podczas mojej wizyty, a po samej wizycie jakie są zalecane kolejne kroki leczenia. Rozwiała każdą wątpliwość i odpowiedziała na każde zadane pytanie. Sama wizyta odbyła się w bardzo profesjonalny sposób, w przyjemnej atmosferze. Merytorycznie i na temat. Nie spodziewałem się, że to napiszę, ale ze spokojem czekam na kolejną wizytę. Polecam z całego serca

Pani Pihut to najmilsza pani stomatolog jaką spotkałam. Podchodzi z wielkim profesjonalizmem, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, a do tego ma w sobie dużo empatii i zrozumienia - to po prostu pani psycholog i stomatolog w jednym. Już po miesiącu widzę efekty leczenia i ogromną poprawę w zgryzie. Cieszę się, że jestem w tak dobrych rękach. Dziękuję :)

Jestem pacjentem pani profesor od 30 lat. To niezwykle kompetentna i konkretna osoba. Pacjentowi wszystko wyjaśnia dokładnie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki pani profesor nigdy nie miałem większych problemów stomatologicznych. Bardzo polecam panią profesor.

Dzięki pani profesor nigdy nie miałem większych problemów stomatologicznych.
Bardzo polecam panią profesor.

Pani profesor bardzo mi pomogła . Dzięki swojej wiedzy ,doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu uchroniła mnie przed zabiegiem chirurgicznym w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego .Bardzo polecam,pani profesor to świetny specjalista ,ponadto miła,życzliwa konkretna osoba,z psychologicznym podejściem do pacjenta.Obecnie cała rodzina korzysta wiedzy pani profesor.

Kilka lat borykałam się z nieustającym, irytującym bólem skroni, żuchwy i głowy. Było to bardzo męczące i utrudniało mi codzienne funkcjonowanie. Czasem doprowadzało do szału. Mój problem został rozwiązany dzięki pani profesor Małgorzacie Pihut. Nie mogłam uwierzyć, że w tak krótkim czasie mogę odczuć ulgę. To było coś cudownego za co jestem bardzo bardzo wdzięczna. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, szerokie doświadczenie a do tego wyjątkową osobowość. Cierpliwie i umiejętnie przekazuje informacje, motywuje do działania, a przy tym widać pewność i zdecydowanie w pracy. To prawdziwy specjalista, najlepszy fachowiec, ktoś ...

Pani doktor posiada ogromną wiedzę, szerokie doświadczenie a do tego wyjątkową osobowość. Cierpliwie i umiejętnie przekazuje informacje, motywuje do działania, a przy tym widać pewność i zdecydowanie w pracy. To prawdziwy specjalista, najlepszy fachowiec, ktoś komu warto zaufać. To niezwykle mądra, a do tego empatyczne osoba. Bardzo się cieszę , że miałam to szczęście skorzystać z wiedzy i doświadczenia pani profesor.

Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Pani Prof. Małgorzaty Pihut. Na każdą wizytę przychodzę chętnie, ze spokojem i bez jakichkolwiek obaw. Pani Prof. jasno nakreśliła tok i rozplanowanie leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem, dzięki czemu jako pacjent czuję komfort psychiczny i mam poczucie bezpieczeństwa, bo wiem jak będzie przebiegać leczenie. Na wszystkie pytania otrzymuję konkretne i jasne odpowiedzi. W swojej pracy Pani Prof. kieruje się dobrem pacjenta zarówno jego zdrowiem jak i estetyką. Jest osobą bardzo konkretną, punktualną, dokładną, cierpliwą i wyrozumiałą, pełną empatii. Potrafi doradzić, jednocześnie biorąc pod uwagę zdanie pacjenta. Każdemu polecam leczenie u Pani Prof. Małgorzaty Pihut. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do Jej gabinetu. To cudowny Człowiek, jest życzliwa i nie stwarzająca żadnego dystansu, pomimo tak wysokiego tytułu naukowego, jaki posiada. Jeszcze raz serdecznie polecam. Pani Prof. - Z SERCA DZIĘKUJĘ. Wdzięczna pacjentka.