lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Chcę bardzo bardzo polecić Panią Doktor. Pani Doktor jest przemiłym i bardzo kompetentnym lekarzem, na najwyższym poziomie. Wszystko zawsze wyjaśni, załatwi bezboleśnie 🙂 oraz fachowo. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do kolejnych wizyt. Ogromnie polecam!!!

Bardzo polecam, duża skuteczność leczenia i kompetencje, co bardzo istotne zwłaszcza gdy boli szczęka.

Do Pani doc. Małgorzaty Pihut trafiłam w Klinice Stomatologicznej. Od razu ujęła mnie swoim profesjonalnym podejściem do mojego problemu. Po wnikliwym wywiadzie postawiła bezbłędną diagnozę i rozpoczęła leczenie zakończone sukcesem. Zaufałam tej niesamowitej osobie również w sprawie braków w uzębieniu. Po kilku wizytach mogę nareszcie uśmiechać się bez wstydu i zażenowania. Są idealne. Dopasowane znakomicie, jakbym miała je od zawsze, za co bardzo dziękuję. Pomimo młodego wieku, doświadczenie z lekarzami stomatologii mam bogate i niestety niezbyt dobre. Na szczęście na mojej drodze spotkałam Panią doc. Pihut, która przywróciła mi wiarę ...

Pomimo młodego wieku, doświadczenie z lekarzami stomatologii mam bogate i niestety niezbyt dobre. Na szczęście na mojej drodze spotkałam Panią doc. Pihut, która przywróciła mi wiarę w lekarzy stomatologów. To kobieta, dla której zawód jest pasją. Można to odczuć na każdej wizycie. Czas spędzony na fotelu w towarzystwie tak ciepłej i zaangażowanej osoby to przyjemność. Super zorientowana w nowinkach i technikach leczenia. Zawsze informuje o ewentualnych kosztach leczenia i terminach wizyt - nawet kilkukrotnie.
Polecam z czystym sumieniem!
Wspaniały człowiek i doskonały specjalista !

Jestem bardzo zadowolony, skuteczne leczenie zaproponowane przez lekarkę, widać dużą wiedzę i doświadczenie, teraz to rzadko można spotkać, dobry kontakt podczas wizyty. Zdecydowanie polecam dla tych, co mają kłopoty ze stawami żuchwowymi i bólem

Jeśli chodzi o moją opinię w związku z leczeniem u Pani Doktor M.Pihut jest ona jak najbardziej pozytywna . Leczenie rozpoczęłam w 2018 roku w związku z wieloma problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym z 2017 roku, wypadek był w Polsce (na stałe mieszkam za granicą). Konsultowałam się głównie w związku z obrażeniami głowy -wielokrotnymi złamaniami kości czaszki i twarzoczaszki, uszkodzonymi stawami skroniowo-żuchwowymi, szumem usznym. Pani Doktor jako jedna z nielicznych lekarzy specjalistów obszernie informowała mnie o moich dolegliwościach ( nie tylko ustnie)i dawała wskazówki do dalszej terapii i leczenia, badań ...

Pani Doktor jako jedna z nielicznych lekarzy specjalistów obszernie informowała mnie o moich dolegliwościach ( nie tylko ustnie)i dawała wskazówki do dalszej terapii i leczenia, badań u specjalistów. Nie musiałam tłumaczyć dokumentów ( na język angielski) które otrzymywałam od Pani Doktor , które były i są ciągle bardzo ważne w moim leczeniu za granicą gdzie mieszkam ponieważ trudno na miejscu otrzymać tak dokładne i pomocne wskazówki dotyczące terapii i leczenia nie tylko moich problemów związanych z zaburzeniami czynności narządu żucia ale również innych, dotyczących zmian w życiu po wypadku. Oczywiście będę starała się kontynuować leczenie i terapię( bez względu na dość dużą odległość )u Pani Doktor ponieważ pomaga mi w codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo polecam Panią profesor, w mojej ocenie duża wiedza i kompetencje, biegłość w temacie diagnozowania problemów ze stawami i leczenia uciążliwych dolegliwości. Mało jest takich lekarzy z dobrym doświadczeniem i chęcią pomocy dla pacjenta.

Pani Profesor jest bardzo dobrą specjalistką w zakresie swojej specjalizacji stomatologicznej. Od roku mam problem z narządem żucia, którego leczenie podjęłam właśnie w Klinice Stomatologicznej. Byłam na trzech wizytach u Pani Profesor, z których nie tylko jestem zadowolona z efektu leczenia, ale także z podejścia Pani Profesor do mnie jako pacjentki. Jest to osoba niezmiernie ciepła i empatycznie nastawiona do osoby, która przychodzi ze swoim bólem. Otrzymałam od Pani Profesor wiele słów zrozumienia, wytłumaczenia i wsparcia. Z racji mojej profesji wiem, że empatyczne podejście lekarza do pacjenta oznacza szybsze zdrowienie. I z całą pewnością stwierdzam, że są to również cechy Pani Profesor. W Klinice Stomatologicznej w Krakowie, przy rejestracji jest zamieszczony cennik bardzo wielu usług stomatologicznych, które pacjenci sami opłacają. Stojąc w kolejce do okienka wystarczy zapoznać się z nim i podjąć decyzję pozostania bądź odmowy leczenia, jeśli nie wyrażamy zgody na pokrywanie kosztów. Dobrą cechą każdego człowieka -pacjenta-, byłoby podjęcie tej decyzji PRZED, a nie w trakcie wizyty, czy potem w postaci anonimowego hejtu w internecie.

Byłem na dwóch prywatnych wizytach związanych z dolegliwościami bólowymi , po pierwszej konsultacji otrzymałem informacje niezbędne do rozpoczęcia leczenia, skierowanie do specjalistycznego gabinetu zajmującego się leczeniem kanałowym. Polecony przez Panią doktor lekarz wykonał profesjonalny zabieg dzięki któremu, mogłem rozpocząć kolejny etap leczenia. Teraz czeka mnie kolejna wizyta w celu kontroli kolejnego zęba . Jak na razie wszystko w prządku profesjonalna obsługa wszystko w ekspresowym tempie, bez stresu bez bólu . Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor pozbawiła mnie wielomiesięcznego bólu, z którym nie poradziło sobie 4 innych lekarzy. Duża wiedza i kompetencje. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

Pani doktor wzbudziła moje zaufanie. W zwyczajny ludzki sposób wyjaśniła mi przyczynę problemów ze stawem, uspokoiła i wyciszyła. Zaproponowała konkretne leczenie i udzieliła wielu cennych porad. Podeszła do mojego problemu z sercem i dała nadzieję na poprawę. To bardzo dobry człowiek, przywracający wiarę w lekarzy.