lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rewelacyjny lekarz.Pani Profesor holistycznie patrzy na pacjenta. Bada przyczynę choroby pod każdym kątem. Bardzo mi pomogła w kwestiach bruksizmu. Nie znam drugiego takiego lekarza, który w tak profesjonalny, sympatyczny i ludzki sposób podchodził do Pacjenta. Wizyty Pani Profesor są bardzo konkretne. Gorąco polecam każdemu kto boryka się z problemami bruksizmu czy większymi problemami ze szczęką. Co więcej, wizyty u Pani Profesor w porównaniu do innych gabinetów są w bardzo przystępnej cenie. Jednym słowem warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy Pani Profesor, która jest na prawdę wyjątkowym lekarzem.Polecam!!

Pani Profesor jest bardzo dobrym i serdecznym lekarzem. Holistycznie podchodzi do leczenia i jest wymagająca, ale dzięki temu leczenie jest bardzo skuteczne. Serdecznie polecam!

Pani Doktor to sympatyczna osoba zawsze zapyta jak moje samopoczucie? , jak się czuje? , czy odczuwam, że mój stan zdrowia się polepsza?. Trafiłam do Pani Doktor z problem zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego. Jestem w trakcie leczenia i w końcu moje samopoczucie się polepszyło. A ból jest coraz mniejszy z każdym dniem. Pani Doktor jest specjalistą widać, że jest to jej pasja i sumiennie podchodzi do swojego zawodu. Zawsze punktualnie Jestem przyjmowana a jeśli tylko ma chwilę to przyjmie wcześnie. Serdecznie polecam. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor jest świetną specjalistką, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Doskonale rozwiązuje skomplikowane problemy. Jest bardzo miła i w sposób przejrzysty tłumaczy zawiłości leczenia. Gorąco polecam.

Trafiłam do pani profesor kilkanaście miesięcy temu po diagnozie pani doktor powiedziała diagnozę i przeszłyśmy do leczenia okazało się że muszę nosić szynę relaksacyjna dzięki której nie będę miała szczękościskow i przy wykonywaniu ćwiczeń które pani profesor zadała i zgodnie z stosowaniem się do zalecen moja szczęka jest sprawna . Z całego serca polecam panią profesor na prawdę lekarz stomatolog z powołania . Dziękuję pani doktor za tak dobrą opiekę lekarską 🙂🙂

Do pani Profesor trafiłam z polecenia znajomych,ja nie wiem jak długo będę jeszcze im dziękować za ten kontakt. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Pani doktor niezwykle miła,empatyczna,pełna profesjonalizmu. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze bez pośpiechu,zawsze czuję się zaopiekowana i mam pełen obraz tego co na wizycie będzie się działo. Pani doktor to mój najlepszy wybór w życiu jeśli chodzi o dentystę! Z czystym sumieniem polecam! Ja na pewno już nikogo innego szukać nie będę.

Do Pani doktor trafiłam z prawdopodobnym problemem zgrzytania zębami. Pani doktor, po badaniu bez problemu stwierdziła u mnie bruksizm, czego inni dentyści nie zauważali lub gdy zgłaszałam taki problem mówili ze nie ma się czym przejmować, tylko powinnam się mniej stresować. Pani doktor wytłumaczyła na czym polega moja przypadłość i uświadomiła mnie, że mój problem jest poważny. Dzięki Pani doktor rozpoczęłam odpowiednie leczenie. Obecnie leczę ubytki u Pani doktor, wszystko przebiega w miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo delikatna a wizyty przebiegają bardzo sprawnie i miło. Ani razu nic nie ...

Obecnie leczę ubytki u Pani doktor, wszystko przebiega w miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo delikatna a wizyty przebiegają bardzo sprawnie i miło. Ani razu nic nie bolało :)

Z calym szacunkiem polecam pania Profesor Malgorzate Pihut profesjonalne cudowne podejscie do pacjentow bardzo duza wiedza skuteczne leczenie mam pelne zufanie moge kazdemu pacjentowi polecic i napewno odczuje ze jest w dobrych rekach

Jestem pacjentką Pani profesor od prawie roku. Pani profesor to sympatyczna, życzliwa osoba, a przede wszystkim znakomity specjalista z widoczną pasją, do wykonywanego zawodu. :) Wizyta zawsze odbywa się punktualnie i w przemiłej atmosferze. Szczerze polecam!

Od dłuższego czasu jestem pacjentką. Z całą pewnością mogę polecić Panią profesor. Zawsze mam pewność, że jestem w rękach profesjonalisty na najwyższym poziomie. Wizyty odbywają się w ciepłej atmosferze, nigdy się nie opóźniają. Otrzymuję odpowiedź na każde pytanie. Mam pelne zaufanie i na pewno nie będę szukać innego lekarza.