dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Konkretny laryngolog wzbudzający zaufanie i sympatyczny człowiek i lekarz. Pan Doktor sprawił, że mój strach przed badaniem i wszelkie wątpliwości znikły na pierwszej wizycie. Badanie nie było takie straszne a ja jestem przynajmniej pod dobrą opieką.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Frączek ma bardzo dobre podejście do dzieci. Dziecko chętnie wykonywało wszystkie polecenia. Pan Doktor na spokojnie wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości i odpowiadał na każde pytanie. Polecam

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor Marcin Frączek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, chętnie tłumaczył i odpowiadał na moje pytania. Zostałam zbadana szybko i bezboleśnie. Serdecznie polecam wizytę u dr Frączka

Polecam! Bardzo szczegółowe i profesjonalnie wykonane badanie połączone z miłą atmosferą :) Nigdy nie miałam tak fachowo przeprowadzonego badania. Polecam Pana Marcina każdemu :)

Pan Doktor jak zawsze ujal mnie swoja wiedza profesjonalizmem i doswiadczeniem. Jest świtnym laryngologiem i lekarzem kompetentnym, ktory potrafi nawiazac z pacjentem super kontakt

Super i fachowo. Pan doktor bardzo sympatyczny a przede wszystkim kompetentny. Wyjaśnił przyczyny dolegliwości zalecił badania. Zdecydowanie polecam!

Pełen profesjonalizm w bardzo komfortowej atmosferze. Wizyta przebiegła sprawnie. Pan Doktor cierpliwie i szczegółowo wszystko tłumaczył. Własnie takiego lekarza szukałąm - z powołaniem. Szczerze polecam !

daje 100% poczucie bezpieczeństwa, miły i komunikatywny, empatyczny - co nie jest oczywiste u lekarzy

Pan M. Frączek potraktował mnie jak człowieka i przyjął bez żadnego gadania. Jestem za to bardzo wdzięczna. Polecam tam leczyć sprawy laryngologiczne , włąsnie dlatego że pracują w Medixie smpatyczni laryngolodzy zresztą bardzo profesjonalni