dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Jestem niespełna rok po operacji nosa u dr Frączka. Miałam szczupły, równy nos. Prosiłam o usunięcie garbka i zwężenie końcówki. Pokazałam zdjęcie z efektem jakiego oczekuję. Pan doktor stwierdził, że da się to zrobić. Nos, który mam w niczym nie przypomina tego z wizualizacji. Jest gruby, z grabem, krzywy. Wygląda gorzej niż przed operacją. Pan doktor cały czas twierdził, że nos trzeba masować. Oczywiście nic to nie dało. Powiedział, że oczywiście może poprawić, ale nie obiecuje efektu ze zdjęcia (tego samego, które widział przed 1 operacją i wtedy twierdził że to się da zrobić). Szkoda, że tego samego nie powiedział przed pierwszą operacją. Nie widzę więc celu kolejnej operacji u tego samego lekarza, który mnie oszpecił i jeszcze nie gwarantuje poprawy po operacji wtórej. Zapytałam czy w związku z efektem który odbiega od tego na co się umawialiśmy dostanę zwrot części kosztów. Pan doktor kazał mi się zwrócić do szpitala a ten powiedział, że mam iść do sądu. Nie jestem pierwszą, której spartaczył nos. Wyrzuca na stronę zdjęcia profilem z sali operacyjnej. Mój nos na zdjęciach z sali też wyglądał dobrze. Nie publikuje zdjęć przodem - z wiadomych względów. Operowałam się z koleżanką, jej nos też jest daleki od ideału. Pan doktor robi nosy tak jak potrafi a nie tak jak się z Wami umawia przed operacją. Z plusów: odpisuje na maile, jest grzeczny, szpital na wysokim standardzie.

Doktor poprawiał wygląd mojego nosa. Jestem bardzo zadowolona. Efekt taki jak chciałam. Trzeba trochę przecierpieć ale czułam że jestem pod dobra opieką. Polecam

W wrześniu 2020 roku doktor operował mnie zabieg FESS z konchoplastyką. Na TK zatok przed operacją brak wzmianki w opisie i obrazie o niedrożności przewodów nosowych dolnych (oprócz wytworzenia dziobu kostnego na przegrodzie). Problem był z sitowiem i zatokami czołowymi. Jednak lekarz wykonał ablację zdrowych małżowin. Po zabiegu nie doszedłem do siebie przez 9 miesięcy przewlekły nawał ropno krwistej wydzieliny i codzienne bóle głowy i obrzęki. Po tym czasie lekarz znów zasugerował ablację małżowiny jako to co miało pomóc. Dziś analizując badania TK z innymi lekarzami wiem, że w ogóle nie powinno dojść do obkurczenia już przy pierwszym zabiegu. Rozwija się u mnie ZESPÓŁ PUSTEGO NOSA. Zbyt radykalna konchoplastyka na małżowinach spowodowała u mnie brak czucia przepływu powietrza przez nozdrza, powietrze wpada bezpośrednio do gardła, zanika błona śluzowa, wysychanie nosa, problem ze snem i z oskrzelami, bo nos nie spełnia funkcji filtra. Przeżywam koszmar i nikt nie jest w stanie mi pomóc bo efekt jest nieodwracalny!

Cała wizyta przebiegła sprawnie i szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najważniejsze że otrzymałam szybka i super fachową pomoc , zero stresu = polecam pana Frączka

Bardzo polecam Pana doktora, szczegółowo i bardzo jasno przedstawił gdzie jest problem i jakie mogą być dalsze czynności leczenia; fachowa obsługa, doświadczony lekarz.

Bardzo polecam dr. Marcina Frączka. Służy fachowy,mi radami, zawsze chcę pomóc pacjentowi i całej sytuacji zdrrowotnej z tym związanej.

Polecam. Otrzymałem konkretną pomoc i odpowiedzi na zadawane pytania. Jeżeli wystąpi konieczność ponownej wizyty to wybiorę Pana dr Frączka

Bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył, jestem zadowolony z wizyty. Przyszedłem z bólem zatok. Wszystkim polecam.

U żadnego lekarza nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wyjaśnieniem problemu zdrowotnego. Rzetelnie, rzeczowo i miło. Polecam.

Duzy pozytyw!!! Milo, konkretnie i na temat, bez marnowania czasu. Spokojnie moge polecić Pana Doktora Frączka. Naprawde nie zawiodlam się.