lekarz Marek Barański

Moje 8 miesięczne dziecko głównie miało gorączkę ok 39 stopni. Wszyscy wokół mówili, że może to być "ząbkowanie". Wezwałam lekarza w niedzielę. Po zbadaniu powiedział, ze to wirus i choroba będzie trwała 4 doby. Po spełnieniu wszystkich zaleceń Pana Doktora dziecko po 4 dobach było zdrowe :)

choroba dziecka kolki i bąbelki na ciele

choroba dziecka kolki i bąbelki na ciele

ogólnie, miło, skutecznie i można się dodzwonić

ogólnie, miło, skutecznie i można się dodzwonić

Bardzo Kompetenty lekrza, Bardzo miły i z podejściem do dziecka najpierw rozmawia , Później bada dziecko . Ocenia sytuacje zdrowia dziecka a także warunków panujących w domu. Polecam Serdecznie.

LEKARZ NA KAŻDY TELEFON CZY ŚWIĘTA CZY NIEDZIELE ZA KAŻDYM RAZEM NA WIZYTĘ PRYWATNĄ PRZYJEŻDZA JUŻ Z LEKAMI

Lekarz jest bardzo uprzejmy i cierpliwy w stosunku do dziecka. Podchodzi konkretnie do problemu. Tłumaczy na czym polega choroba i jaki będzie sposób jej leczenia. I był punktualny :)

Lekarz leczył mnie na rozwolnienie ponad 3 tygodnie, gdzie główną chorobą była kamica nerkowa oraz kolka nerkowa - wyleczył mnie inny lekarz prywatnie, 2 sprawa nie chciał przekazać moich dokumentów do nowego lekarza prowadzącego do którego przepisałem się po nieudolnych próbach leczenia, nawet administracja szpitala chciała je od niego odebrać i przekazać nowemu lekarzowi zrobił z tego aferę i dar się jak dziecko.

LEKARZ REWELACJA NIC WIECEJ NIE MUSZE PISAC

LEKARZ REWELACJA NIC WIECEJ NIE MUSZE PISAC

Pan Doktor to polski Dr House tylko że bardzo skromny, uprzejmy, doświadczony ze znakomitym podejściem do pacjenta w naszym przypadku 3 letniego dziecka. Wykorzystuje w pierwszej kolejności leki znajdujące się w domowej apteczce. Łączy fakty, analizuje i dobiera leki tak aby były skuteczne w 100 % nie zapisuje od razu antybiotyków jak inni lekarze. Ponadto dyspozycyjny nawet w późnych godz wieczornych, dojeżdża do domu pacjenta.

Dostaliśmy numer do Pana Doktora,,,, jest wspaniały!!!! nie potrzeba więcej nic pisać polecamy!!!!