lekarz Marek Branicki

Dr Branicki to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Był 5 lekarzem, do którego trafiłam podczas mojej ciąży i cieszę się, że u niego zostałam, doprowadził mnie do porodu, który pomimo zagrożenia odbył się prawidłowo i bez problemów dla mnie i dziecka, które było zagrożone. Szczerze polecam, wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek.

Pięć lat temu Pan dr prowadził moją bliźniaczą ciążę. Oczywiście pomijam koszt prowadzenia ciąży / ostatecznie przecież jest to moja decyzja czy będę korzystała z porad prywatnych, które z zasady nie są tanie / i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jako lekaż prowadzący spisał sie na 5. Inną sprawą jest pród i totalny brak zainteresowania już po porodzie, ale ostatecznie nie miało to absolutnie żadnego znaczenia. Ciąza była pod pełną kontrolą. W porę podawane były leki stymulujące rozwój układy oddechowgo moich robaczków, dzięki czemu nie miały żadnych problemów z ...

Pięć lat temu Pan dr prowadził moją bliźniaczą ciążę.
W porę podawane były leki stymulujące rozwój układy oddechowgo moich robaczków, dzięki czemu nie miały żadnych problemów z oddychaniem po narodzinach w 35-tym tygodniu.
Pierwszą wizytę w ciązy miałam u poleconej pani dr w Swissmedzie,która nawet nie zbadała mnie mimo niepokojących skurczów. Przechodziłam tak kilka tyg., dopiero gdy trafiłam do dr B. dowiedziałam się, że spodziewamy się bliźniąt i to on przprowadził pełną potrzebną diagnostykę.
Odbierał telefony. Byl zawsze osiągalny. a kolejki w gabinecie to rzeczywiście mordęga.
Zwłaszcza gdy brzuch zaczyna już żyć własnym życiem i mamy wrażenie, że przyczepiło sie do nas jakieś ciało obce wysiedzenie kilku godzin w poczekalni było wielką próbą.
Mimo wszystko polecam.
Ps. Płeć dzieci trafnie określił już pod koniec 11 tygodnia.

Trafiłam do dr Branickiego po wielu wizytach u innych ginekologów, którzy nie potrafili mi pomóc. Jemu się udało. Poprowadził też moją ciążę, która przebiegała z komplikacjami. Przy porodzie nie pomógł, ale do samego końca odbierał telefony, odpowiadał na sms'y przez co czułam się bezpiecznie. Szczerze polecam. Dr Branicki sugeruje wizyty co dwa tygodnie, ale zdarzało się, że chodziłam rzadziej. Atmosfera podczas wizyt luźna i miła. Świetnie dogadywał się z moim mężem.

Jestem starszą osobą. Dr M. Branicki robił mi operację w szpitalu na Zaspie. Nie byłam u niego na prywatnej wizycie. Nie szukałam żadnych dojść prywatnych. Nie wiedziałam wcześniej jaki lekarz będzie mnie operował. Nie miałam na to wpływu. Doktora M. Branickiego uważam go za bardzo dobrego fachowca i kompetentnego lekarza - chirurga. A. Szlichta

Polecam! Kompetenty i profesjonalny lekarz.

Polecam! Kompetenty i profesjonalny lekarz.

Doskonały. Urodziliśmy moje czwarte dziecko. Później też ok. POLECAM.

Doskonały. Urodziliśmy moje czwarte dziecko. Później też ok. POLECAM.

Witam, jestem pacjentką dr Branickiego i póki co byłam z jego "opieki" bardzo zadowolona, jednak pod koniec ciąży zauważyłam, że faktycznie liczy się przede wszystkim kasa. Wizyty co 2 tyg jakoś przebolałam choć obciążało to mój budżet, ale jak pewnie każda przyszła mama nie było nic ważniejszego jak spokojna, i donoszona ciąża. Więc chodziłam, płaciłam, robiłam badania (oczywiście prywatnie) i brałam dośc drogie leki. Pod koniec ciązy częstotliwość spotkań się zwiekszyła, a co za tym idzie w ciągu miesiąca wydawałam jeszcze wiecej kasy.Nie wiem jak sprawdza się przy porodzie bo mam to przed sobą, ale słyszałam że niezbyt się intersuje "swoją" pacjentką, mimo że przez ok 8 m-cy chodzi się do niego co 2 tyg zostawiając 200 zł miesięcznie.
Ogólnie oceniłabym p. Branickiego bardzo dobrze pod względem fachowości, przygotowania, komunikatywności z pacjentem, jednak fakt że z ciążą nic się nie działo, a mimo to trzeba było chodzić co 2 tyg. nizbyt mi się podobał. Zastanowię się czy w 2 ciązy będę korzystała z jego usług.Pozdrawiam.

Kobiety jakie kolejki??W związku ze zmianą miejsca gabinetu, doczekałyśmy się umówienia na konkretną godzinę i rzeczywiście tak jest. Ja osobiście nie zamieniłabym na innego lekarza, już od paru lat jestem pacjentką dr Branickiego i szczerze polecam.

Potworne kolejki brak mozliwosci umowienia wizyty na godzine. Plus doktora-praca w szpitalu na zaspie. Rodzilam dwukrotnie i za kazdym razem miedzy soba polozne mowily -"Ona jest od Marka".i pomoc poloznych rewelacja. Sam doktor w szpitalu zero kontaktu. Wizyty zalecane przez lekarza co 2 tygodnie obojetnie czy ciaza zagrozona czy nie. Moim zdaniem to troszke naciaganie

nawet za te 100 złotych jestem w stanie do niego chodzic, nareszcie lekarz ktory mi pomogl (zapalenie, straszliwa meka przy kazdym stosunku, 3 innych lekarzy udawalo ze pomagaja i nic z tego nie bylo), wszystko wyjasnil, poprawil humor i wychodzac stwierdzizlam ze oto nareszcie mam swojego lekarza:)