lekarz Marek Branicki

Sympatyczny naciągacz, który robi dobre wrażenie, a na koniec i tak ma kobietę w poważaniu. Nie rozumiem fenomenu tego doktora. Kolejki do niego okropne, a on po prostu jest bardzo pewny siebie, natomiast nie wsłuchuje się w pacjentkę, tylko powtarza te same schematy przy każdej ciąży. Załamał mnie ilością wizyt - co dwa tygodnie!!! Tyle razy byłam u niego w ciąży i wydałam tyle pieniędzy, że gdy zgłosiłam się w 42 tygodniu ciąży na wywołanie, sądziłam, że potraktuje mnie jak swoją pacjentkę, czyli przyjmie na oddział i wywoła poród osobiście. Otóż pan doktor mnie nie przyjął, chociaż wcześniej kazał mi w ten dzien przyjechać, mówiąc, że nie ma miejsc i mogę przyjechać na następny dzień na dyżur do innego lekarza. Po 6 tygodniach od porodu zapisał mi lek, którego nie powinnam przyjmować karmiąc piersią, nie wspominając mi o tym słowem. Straaasznie się rozczarowałam.
Nigdy więcej!

Do doktora trafilam z "internetu" jako fachowca z Zaspy. Zaznacze ze to byla moja druga ciaza i wiedzialam cos o objawach czy bolach. Ciagle slyszalam frazesy , ze musze sie wsluchac w cialo itd i ze przesadzam jak mowie ze mnie brzuch boli. Na wejsciu dostalam leki na podtrzymanie ciazy- bo cytuje: jest Pani po trzydziestce (skonczone 30 lat) oraz mega ilosci zelaza i kwasu foliowego bez zrobienia badan czy potrzebne (uslyszalam ze przedawkowac nie mozna). Masakra to to usg przypiete do zwyklego kompa, na ktorym srednio chyba cos widac. ...

Do doktora trafilam z "internetu" jako fachowca z Zaspy.
Przybiera strasznie powazna i "madra" postawe, zero poczucia humoru i normalnej atmosfery.
Nie wspomne o poczekalni - kolejka od 7 rano do 23. Doktor czesto po nocnym dyzurze, wiec nie wiem jak badal pacjentki o 23.
Ucieklam do innego lekarza - ciaza bez problemow, zero lekow i wspomagaczy witaminowych. Lekarz normalny, porozmawia jak z kobieta na rownym poziomie a nie jak Branicki traktowal wszystkie pacjentki z gory.
Nie polecam. Mysle ze "rozglos" dzieki aferze Bereśniewicza, po ktorej nagle zaczal miec pacjentki (wczesniej slyszalam ze to bylo kilka w tyg)- glownie tez dlatego,ze kobitki chca rodzic na klinicznej- go po prostu przerosl.

Ten lekarz operował mnie 4 lata temu ,pózniej trafiłam na innego i o tym drugim nie mogę napisać nic miłego.Po 2 latach trafiłam przypadkowo na lekarza Branickiego i wyciągnął mnie z choroby gdzie inni kierowali mnie na stół i mówili ze już dzieci nie będę miała.Dzisiaj jestem już w 4 miesiącu ciąży i jak na razie wszystko przebiega prawidłowo.Myślę wiec że jest godny polecenia,a wizyta u niego nie jest aż tak bardzo droga bo są dużo droższe.Jednak coś za coś:)Kolejki w jego poczekalni też chyba o czymś znaczą.

Prowadził dwie moje ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze wszystko wyczerpująco wyjaśnia i uspokaja, jak trzeba, dostępny pod telefonem (o każdej porze dnia). Szczerze polecam.

Prowadził dwie moje ciąże, jestem bardzo zadowolona. Polecam

Prowadził dwie moje ciąże, jestem bardzo zadowolona. Polecam

Prowadziłam u Pana doktora pierwszą ciąże i szczerze nie polecam żadnej kobiecie. Po pierwsze liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nawet w trakcie porodu dał okazał swoje niezadowolenie, iz nie pojawie sie na kolejnym dyżurze, tak jak mi zalecił, a to że prawie urodziłam na korytarz, nie miało najmniejszego znaczenia. Po drugie pan doktor przez niemal całą ciąże nie miał najmniejszego pojęcia kto jest kto. Mylił pacjentki i ich ciąże. Wszytko to oczywiscie wiązało się z kasą, Im więcej tym lepiej (tylko dla kogo??)> Nie wspomne już o kolejkach w poczekalni i spóźnieniach pana doktora. Masakra! Z drugą ciążą udałam sie do innego lekarza i aż nie mogłam uwierzyć, że istnieją normalni, godni szacunku lekarze. Dla mnie dr B. nadaje sie do pracy do fabryki, na tzw. taśmę, bo włąsnie to uczynił ze swojego gabinetu. Aż przykro mi to wspominać...

profesjonalny, miły, zawsze wytłumaczy nurtujące problemy, wychodząc po wizycie mam wrażenie że wszystko jest na swoim miejscu, POLECAM

Bezbłędnie poprowadził dwie problematyzne ciąże. Ocean spokoju i dobrego humoru. Polecam

chyba trafilam na zly dzien Pana doktora. wole zero zainteresowania. jakies glupie nikomu niepotrzebne komentarze. masakra

Od kilku lat jestem pacjentką tego lekarza. Pierwszy raz natknęłam się na niego w szpitalu na Zaspie na pogotowiu i jako jedyny obszedł się ze mną bardzo profesjonalnie i delikatnie. Od tej pory korzystam z jego prywatnych usług i bardzo je sobie cenię. Dwie moje koleżanki trafiły do niego z mojego z polecenia i z tego, co wiem, są zadowolone. Moją ciążę, mimo wielu komplikacji, doprowadził do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem bardzo polecam tego lekarza. Co do ceny wizyty uważam, że nie jest ani najtańszy, ani najdroższy...

Co do ceny wizyty uważam, że nie jest ani najtańszy, ani najdroższy...