lekarz Marek Branicki

Witam,od kilu lat jestem pacjentką Dr Marka Branickiego.Pan Doktor jest świetnym specjalistą,godnym zaufania,cenię pełen spokój,świetne podejście,a przede wszystkim fachowość i profesjonalizm.Doskonale prowadzona ciąża oraz poród :)Kilka dni temu trafiłam na ginekologię - bardzo dziękuję Panu za opiekę!Polecam wszystkim kobietom.Pozdrawiam.

Prowadzil moja ciaze z komplikacjami - ogromne nasilenie astmy, ciagle napady dusznosci, zapalenie oskrzeli jedno za drugim od trzeciego miesiaca ciazy poczawszy, kuracje antybiotykowe i sterydowe. No i mam zdrowego, slicznego chlopaczka urodzonego na dzien dziecka... I to jest najwazniejsze - wiec goraco polecam tego lekarza. Podczas porodu go nie bylo (2 w nocy), ale bylo ok, bez komplikacji. "serwis" poporodowy tez w porzadku.

jestem po jednym poronieniu. W obecnej ciąży pojawiły sie problemy, przestraszona udałam się do szpiatala na zaspę. Lekarz Branicki nie dał dojś mi do słowa gdy chciałam powiedziec co mi dolega, powtarzając ciągle "dalej, dalej, dalej' a następnie po ekspresowym zbadaniu bez jakiekokolwiek komentarza i informacji czy z dzieckiem jest wszystko ok, odesłał do domu krytykując przy okazji lekarza prowadzącego moją ciąże jak również niesympatycznie wypowiadając się na temat swoich pacjentem, które dzwonią do nego i zawracają jemu głowę. Szczerze nie polecam tego lekarza

Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o tym lekarzu. Jeśli nie zapłaci się za wizytę to nie ma co liczyć na jego miłą i sympatyczną rozmowę wręcz potraktował mnie jak ... Nie polecm tego człowieka.

W czasie porodu (na Zaspie) nie ma co liczyć na Pana Doktora.

W czasie porodu (na Zaspie) nie ma co liczyć na Pana Doktora.

Lekarz bardzo kompleksowo podchodzący do pacjentek. Uprzejmy, miły, wzbudzający zaufanie. Polecam

Lekarz bardzo kompleksowo podchodzący do pacjentek.
Uprzejmy, miły, wzbudzający zaufanie.
Polecam