Lekarze Szczecin

lek. dent. Magdalena Włodarczyk

m-stomatologia
Bronowicka 25C lok. U10
71-012 Szczecin

Dr Magda leczy moje zęby od wielu lat (leczenie kanałowe, licówki, koronki). Ostatnio przeprowadzilam się 400 km od Szczecina, ale gdy cokolwiek dzieje się z zębami, od razu wracam. Próby znalezienia stomatologa w pobliżu miejsca zamieszkania zawsze kończyły się źle i Pani dr naprawiała to, co innym nie wyszło (ostatnio kanalowka!). Delikatność, skuteczność leczenia, empatia i wiedza, to atuty, które w mojej ocenie są tu na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam ...
Opinia dodana przez: Beata

mgr Magdalena Paszkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia psychologiczna Psychotech
Śląska 22/2
70-434 Szczecin

Byłem nie przekonany do skonsultowania moich problemów z psychologiem ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta była bardzo owocna a Pani psycholog wykazała swietne zrozumienie problemu i wystawiła właściwą diagnozę. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Mirosław
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Urolog
                                       lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Pan Doktor uprzejmy, bardzo dobrze wytłumaczył wszystko. Zabieg wykonany bardzo sprawnie. Już po 2 godzinach od zabiegu całkowicie zniknął ból. Pozostaje mi tylko polecić Doktora 😄
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Wenerolog
                                       dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

71-022 Szczecin

Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta. Szczeółowo badał miejsce moich obaw i poświęcił czas na spokojne wyjaśnienie diagnozy. Cofnąłem się chyba w czasie, bo znalazłem się u lekarza, który na niewątpliwą wiedzę i doświadczenie nałożył niezwykłą elegancję. Wydaje mi si, że dr Baśkiewicz jest nie tylko bardzo kompetentny ale rozumie i dba o rangę swojego zawodu. Absolutnie polecam.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Radiolog
                                       dr hab. n. med. Miłosz Kawa

dr hab. n. med. Miłosz Kawa

Radiolog

71-022 Szczecin

Bylam u Pana Doktora w Medicusie.Tak wnikliwego badania usg barków nie miałam u żadnego innego lekarza, przyszlam z nawrotowym bolem..Niesamowicie kulturalny, ciepły, empatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta Lekarz .A przy tym skrupulatny, dokładny, perfekcyjny i rzetelny.Miał nosa co do mojej ostatecznej diagnozy, bardzo naciskał na zrobienie rezonansu kregoslupa szyjnego I to był traf w 10tke.Naprawde dobry, żeby nie powiedzieć cholernie dobry lekarz i wspaniały Człowiek.Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adam Spoz

dr n. med. Adam Spoz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały dr jakiego do tej pory spotkałam.Z pełnym oddaniem poddałam sie operacji haluksów u dwuch stóp i to w czasie nie całe 4 miesiace jedna od drugiej!W chwili obecnej/21.02.2016/jestem w trakciedochodzenia do siebie po operacji.Nie miałam zadnych bóli,mało tego po drugiej operacji nie przyjęłam ani jednego srodka p/bólowego jakie dostałam przepisane.Szwy pięknie zrosnięte noga sprawna bez zadnych rechabilitacji.Czekam teraz na zdjęcie szwów i już połmetek do zakonczenia okresu pooperacyjnego i ...
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Dermatolog
                                       dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

Dermatolog

71-022 Szczecin

Nie rozumiem wystawionych tutaj negatywnych opinii o Pani doktor Baśkiewicz-Hałasa... Pani doktor jest bardzo miła i rzeczowa, do mojego dosyć wstydliwego problemu podeszła z pełnym profesjonalizmem - na wizycie w gabinecie czułem się bardzo komfortowo, co jest bardzo dużym plusem, gdyż wcześniej trafiałem na lekarzy, po których miałem mieszane uczucia. Tutaj trochę tak "domowo" - bez stresu... Po diagnozie - od razu podjęte leczenie, Pani doktor wytłumaczyła na czym będzie ...
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Urolog
                                       dr n. med. Michał Soczawa

dr n. med. Michał Soczawa

Urolog

EuroMedis
Powstańców Wielkopolskich 33A
70-111 Szczecin

Moja ocena przekazywania informacji o moim stanie zdrowia w skali do 10,oceniam na 10+++.Pan Doktor w sposób profesjonalny przekazał mi mói stan zdrowia i zagrożenia.
Opinia dodana przez: Roman B.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Terapeuta
                                       mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.

lekarz Fabian Urban

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Okulista
                                       dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

71-022 Szczecin

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lekarz Hubert Srebrakowski-Pawłowski

Lekarz medycyny pracy

ulica Odzieżowa 10
71-502 Szczecin

Pan doktor okazał się bardzo rzetelny,dokładny,sumienny i uśmiechnięty.Prawdziwy lekarz z powołania.Lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec.Bardzo się cieszę ,że mogłam do Pana trafić.Goraco polecam wszystkim,którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem lekarza medycyny pracy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Kacperski

ulica Chmielewskiego 18E/25
70-028 Szczecin

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow. Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.

mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ręki
                                       dr n. med. Piotr Puchalski

dr n. med. Piotr Puchalski

Chirurg ręki

71-022 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa