lekarz Marek Gonicki

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Udałam się do dr. Gonickiego z ostrym bólem w okolicy lewego jajnika. Skierował mnie na USG. Lekarz który wykonywał to badanie stwierdził ze mam torbiel na lewym jajniku a prawy jest powiększony. dr Gonicki uznał że nic mi nie jest, a lekarz od USG sie nie zna. I TO BYŁA CAŁA DIAGNOZA. Pojechałam do CZMP gdzie Pani ginekolog po zbadaniu powiedziała że jednak mam torbiel i przepisała mi leki (o których dr Gonicki nawet nie pomyślał) Ps JEDNO CO WIEM TO NIGDY NIE UDAM SIĘ DO DR GONICKIEGO I NIKOMU GO NIE POLECĘ!!!

Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i mam różne dolegliwości,które mnie bardzo martwią takie jak strrraszne bóle brzuszka lub bóle w pachwinach i kiedy mówię o tym lekarzowi to on poprostu mi odpowiada,że "musi boleć"-ja rozumiem jakieś bóle związane z ciążą ale mój ból jest tak niesamowity,że ja nie mogę wręcz chodzić o czym również jest poinformowany i to jest dobre podejście??dodam że nawet nie zbadał mi tych pachwin czy nie mam może powiększonych węzłów chłonnych,a uważam,że powinien skoro skarże się na takie boleści-moim zdaniem zbywa pacjentów i nie nadaje się do prowadzenia ciąży,a z przykrością przyznaję,że prowadzi moją 3 ciąże i jest coraz gorzej.

Lekarz prowadzi mnie w ciąży. Jestem zadowolona, zawsze chętnie odpowiada na moje pytania. 2 lata temu wykonywał mi zabieg wymrażania nadżerki, do tej pory wszystko super! Polecam!

Niestety jego zachowanie powinnam nazwać molestowaniem seksualnym. Zmieniłam lekarza najszybciej, jak się dało.

Super Pan Doktor!!! Nie stwarza sytuacji krepujących i z łatwością rozładuje stres u każdej pacjentki. Ludzki facet, szkoda że takich bezinteresownych i normalnych jest coraz mniej!

Niestety pomimo tego, że leczyłam się u tego lekarza przez kilka lat to zmuszona jestem wystawić negatywną opinię.Leczył mnie na wszystko tylko nie na to co potrzeba...:( Po wizycie u innego ginekologa okazało się, że mam endometriozę IV stopnia i jestem w ciąży...:) Pan dr Gonicki tego nie stwierdził:( Cóż, powodzenia...

Nie wpisuje nr Pesel na leki refundowane na recepcie i przez to muszę płacić 100 %, uważa że nie należy to do jego obowiązków

Jeśli chodzi o ginekologa nie znam lepszego, bardziej kompetentnego i z takim podejściem do pacjentki.Po prostu LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

To najlepszy lekarz, którego znam wyleczył Mnie z nadżerki, jestem zdrowa.

To najlepszy lekarz, którego znam wyleczył Mnie z nadżerki, jestem zdrowa.

Pełen profesjonalizm i przede wszystkim świetne podejście do pacjentki. Jedyny minus to dzikie tłumy, no ale same jesteśmy temu winne. Nie odwala wizyt "po łebkach", poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, potrafi wyczerpujaco odpowiedzieć na każde pytanie, po pierwszej wizycie wiedziałam już, że nie zamienię tego lekarza na żadnego innego!