dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1994 r. Wiele lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu specjalizującej się w leczeniu chirurgicznym chorób tarczycy i przytarczyc. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej w Piekarach Śląskich. Szczególne zainteresowania to chirurgia zmian łagodnych i nowotworów złośliwych gruczołu tarczowego oraz zastosowania małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej. Uczestniczy czynnie w wielu zjazdach i kursach do...

1 godzina czekania na wizytę,5 minut w gabinecie,prywatnie zrobione badanie TSH,termin na USG Z NFZ za 5 m-cy a mówią ,że profilaktyka najważniejsza .Po takim traktowaniu pacjenta to człowiek trzyma się jak najdalej lekarzy i jak nie musi to ich w ogóle nie odwiedza bo to szkoda czasu i nerwów.

Miły i uprzejmy,a przy tym kompetentny.Rzeczowo wyjaśnia wszystkie zagadnienia związane z choroba,nie rozgaduje sie i nie plecie ecie pecie tylko konkrety.Polecam go jako wspaniałego lekarza.

Jestem zadowolona z usług, Na wizycie wiem o swojej chorobie dużo, mam zpalnowany cały schemat leczenia

Polecam Lekarza jest miły uprzejmy zaprosił mojego męża do gabinetu i przedstawił mój stan zdrowia...

Jako chirurg to fachowiec, jednak stosunek do ludzi ma niezbyt przyjemny.

Jako chirurg to fachowiec, jednak stosunek do ludzi ma niezbyt przyjemny.

Specyficzny sposób bycia, ale ogólna ocena bardzo dobra. Facet zna się na rzeczy.

Ja trafilam do Pana doktora tylko na konsultacje, jednak po usg od razu wyznaczyl mi termin operacji-3 tyg. bez dodatkowych opłat, moze trudno w to uwierzyć. Faktycznie, swietny chirurg. operacja super, naciecia wogole nie widac. Okazalo sie ze mialam raka wiec jakby na to nie patrzec dr Just w duzej mierze uratowal mi zycie.Lekarz konkretny ale zdarza mu sie brak empatii, niby wszystko tlumaczy ale wydaje mi sie ze niezbyt wnikliwie bada pod katem calego organizmu.Napewno jest dobrym lekarzem, swietnym chirurgiem, ale to chyba wlasnie chirurgia jest jego konikiem, nie endokrynologia

Jest to lekarz dbajacy o kazdego pacjenta,poswiecajacy czas kazdemu i bardzo uprzejmy.Wymagajacy duzo od innych,ale najwiecej od siebie.

znakomity lekarz. tak wycial mi wyrostek, ze blizny prawie wcale nie widac. polecam!

TRAFILAM DO TEGO LEKARZA przypadkowo szukajac endokrynologa ale jak sie okazalo lekarz robiac mi USG tarczycy stwierdzil,ze jest bardzo mala (jestem po zabiegu usuniecia tarczycy)wiec bylam zaskoczona bo wizyte wczesniej mowilam mu o zabiegu i ogladal moj wypis ze szpitala.Po za tym przy badaniu myslalam ze sie udusze jak wcisnol mi palec(kciuk)wtchawice,szok wiec nie polecam a Wy sami ocencie sytuacje.