dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1994 r. Wiele lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu specjalizującej się w leczeniu chirurgicznym chorób tarczycy i przytarczyc. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej w Piekarach Śląskich. Szczególne zainteresowania to chirurgia zmian łagodnych i nowotworów złośliwych gruczołu tarczowego oraz zastosowania małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej. Uczestniczy czynnie w wielu zjazdach i kursach do...

Uważam że jest kompetentnym lekarzem leczę sie już u niego chyba 5 lat zawsze jestem załatwiona w sposób profesjonalny , często na telefon kiedy nie może rozmawiać zawsze oddzwania ,pomógł mi nawet przy innych schorzeniach jak tarczyca .Poprostu jest to lekarz bardzo konkretny ,traktuje pacjentów dobrze i zdecydowanie.mogę z całą pewnością stwierdzić że to lekarz z powołania.

uprzejmy zapytany chtnie odpowiada na pytania chorego

uprzejmy zapytany chtnie odpowiada na pytania chorego

Trafiłam do Tego lekarza przypadkiem... w pazdzierniku sie dostalam z wynikami tsh ponad 49 a na dzien dzisiejszy mam juz hormony tsh uregulowane!!! leczenie tarczycy to sztuka i uważam, ze ten lekarz potrafi leczyc. Jesli chodzi o klasyfikacje do operacji, to sie dziwie tym opiniom, bo mnie lekarz nic nie wspomnial, wrecz sama sie dopominalam czy to nie lepszy sposob (co mi odradzil). A kasa?? Kochani dzisiaj wsyzstko jest za pieniadze!!! a zdrowie jest najwzniejsze wiec skoro leczy to i tez trzeba zaplacic!!! ja polecam tego lekarza, wg mnie mily, kompetentny i co najwazniejsze chce pomóc!!!

prowadzil moja ciązę,jestem bardzo zadowolona,mam zdrowe dziecko,polecam go innym,jestem mamą rocznego dziecka

Wielkie rozczarowanie...wielkie Odradzam tego nibyspecjaliste wybitnie

Wielkie rozczarowanie...wielkie Odradzam tego nibyspecjaliste wybitnie

No tak..pan doktor jest gładki w słowach, szybko kwalifikuje do operacji...tylko w jakim celu..i to pytanie nie zadałam ja tylko konsultujacy mnie endokrynolog. Pytam panie doktorze PO CO?

Potwierdzam wszystko co napisała poprzedniczka...żal mi tego pana bo świat jaki widzi tylko ma cyfry....a gdzie powołanie. Zal mi tego pana. Justyna

Nie wiem co powiedzieć..czytając poprzednia opinie moge jedynie ...: to nie ten pan. Pan Just jest człowiekiem nastawionym tylko na kase, kase i jeszcze raz KASE. Wszystko oco naprawde kręci tego doktora. Podejście i cała opieka wokół tego krąży...nawet opowiadanie nieprawdy o konieczności operacji...ratujcie panie swoje szyje przed tym doktorem. Mira

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze chce trafić do najlepszego specjalisty. Pech chciał, że mój lekarz rodzinny wysłał mnie na sprawdzenie tarczycy. Moje poszukiwania rozpoczęłam w najbliższym szpitalu, lecz opinie lekarzy nie były im zbyt przychylne, aż tu znajoma poleciła mi doktora Justa, że to niby świetny lekarz, miłe podejście do pacjenta, tłumaczy co leczymy oraz jak długo będzie trwała rehabilitacja po operacji. Wszystkim wiadomo, że znajoma wie co mówi, więc jak najszybciej umówiłam się do doktora. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że jak zawsze znajoma miała rację. Polecam wszystkim ...

aż tu znajoma poleciła mi doktora Justa, że to niby świetny lekarz, miłe podejście do pacjenta, tłumaczy co leczymy oraz jak długo będzie trwała rehabilitacja po operacji. Wszystkim wiadomo, że znajoma wie co mówi, więc jak najszybciej umówiłam się do doktora. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że jak zawsze znajoma miała rację. Polecam wszystkim Pana doktora i niech żyje jak najdłużej.

Przyjmowal mnie z podejzeniem wyrostka i calkiem niezle zdiagnozowal.Moze styl bycia nienajprzyjemniejszy ale mysle ze lekarz dobry.