Byłam u dr.Pabiana dwa miesiące temu. Podczas USG zauważył nieprawidłowości w jajnikach. Od razu wytłumaczył co i jak, uspokoił, zlecił dodatkowe badania hormonalne i wytłumaczył jak będziemy prowadzić dalszy proces leczenia. Podczas badania USG dokładnie opowiadał i pokazywał gdzie są wszystkie narządy i co się z nimi dzieje. Za dodatkowe 20 zł zrobił mi również cytologię a po jej wynik kazał zadzwonić na swój prywatny nr telefonu. Namiary na doktora miałam od... mamy. :) Swoją drogą muszę tu wspomnieć, że to właśnie doktor Pabian prowadził ciążę mojej mamy kiedy się ...

Namiary na doktora miałam od... mamy. :) Swoją drogą muszę tu wspomnieć, że to właśnie doktor Pabian prowadził ciążę mojej mamy kiedy się mnie spodziewała. :)

Niesamowicie sympatyczny lekarza, widać, że traktuje swoje pacjentki jak przyjaciółki a nie jak kolejną babę która przynosi mu tylko kasę.

Jedynym minusem są tylko długie kolejki pomimo wizyt ustalanych na godzinę ale w nowym gabinecie, który znajduję się nie na Dubiela tylko na ul. Floriana 14 jest bardzo miła poczekalnia z telewizorem i piękną, zadbaną toaletą więc czekanie nie jest już takie irytujące jak wcześniej. :)

Dr Marek Pabian to genialny lekarz. Jak zorientowałam się, że jestem w ciąży zadzwoniłam do niego i mimo tego iż był na urlopie odebrał telefon i zdołałam umówić się na wizytę zaraz po jego powrocie. Prowadził moją ciąże i zawsze gdy tylko miałam jakieś obawy (np. gdy złapałam grypę) mogłam do niego zadzwonić i zawsze mi pomógł. Bardzo delikatny, z poczuciem humoru, do takiego lekarza to się idzie z przyjemnością. Gorąco polecam, nie zamieniłabym go na żadnego innego :)

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

To swietny i najlepszy lekarz jakiego miałam ..wczesniej chodziłam do innego lekarza który prowadził moją trzecią ciąże niestety zrezygnowałam gdyż faszerował mnie jakimis prochami ..dostałam się do dr. Pabiana ii do tej pory jestem pod jego opieką ..ciąże on mi poprowadził ii do dzis jestem jego pacjentką to juz 6 lat .teraz leczy moją cyste biore tabletki które mają mi pomóc w jej tzw zniknięciu by uniknąc zabiegu ..czuje sie lepiej ii mam przeczucie ze dalismy rade ..za dwa tyg ide do kontroli . Naprawde polecam lekarza ,ahaa i jak był na urlopie to tez telefonicznie mi radził .Jest naprawde najlepszy !!!

Wspaniały Doktor! dwie poprzednie moje ciąże skonczyły sie poronieniem które byly prowadzone przez konowałów po tych przykrych doświadczeniach trafiłam do pana Doktora który poprowadził moją kolejną ciaże już bez jakichkolwiek powikłań! Podejście do pacjentek cudowne! wiedza medyczna ogromna ale i rowniez swietne podejscie psychologiczne..Polecam

Pan Dr Pabian to przede wszystkim świetny specjalista i człowiek. Wiedza poparta doświadczeniem i fenomenalne podejście do pacjentki. Widzi to czego inni lekarze nie widzą (u mnie guz jajnika). Ale chciałam o czym innym...czytając komentarze widzę, że niektórzy narzekają na cenę wizyty... Drogie Panie gdzie indziej zapłacicie 100zł za badanie gin,usg, diagnozę, recepty i nieograniczony czas? Bo ja wcześniej za taki zestaw płaciłam 170zł:/ u jakiegoś konowała. Dr Pabian to lekarz na cud!!!

Lekarz godny zaufania i polecenia. Chodzę do Niego już 8 lat.. prowadził moje dwie ciąże.. poleciłam pana Doktora znajomym, które również są bardzo zadowolone. Pan Doktor jest miły, sympatyczny, kompetentny. Gorąco polecam

Nie będę się wypowiadał na temat kompetencji pana doktora, bo tę kwestię zostawiam pacjentkom. Chcę natomiast wyrazić swoją opinię na temat organizacji jego pracy. Drogie panie za każdym razem ja i matka mojego przyszłego dziecka czekamy u pana doktora od 1 do 2 godzin. I nie ma znaczenia czy wizyta jest umówiona na 17tą czy 22gą Dzisiaj kiedy zwróciłem mu na to uwagę, otwarcie i bez ogródek powiedział, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zmiana lekarza, ponieważ on nie potrafi inaczej pracować. Moim zdaniem trzeba nie mieć litości, żeby trzymać ...

Moim zdaniem trzeba nie mieć litości, żeby trzymać kobiety w ciąży po 2 godziny w poczekalni...

Po pierwszym poronieniu trafiłam do pana dr.Pabiana też ktoś mi polecił był bardzo życzliwy odpowiadał na moje pytania, prowadził moja drugą ciąże urodziłam zdrowego synka.Trzecia ciąża skończyła się poronieniem ale pan doktor wspierał mnie i wiem że będę mogła mieć małego brzdąca .Na pewne sprawy my nie mamy wpływu ale jeśli się odpowiednio wcześnie zgłosimy do dr to zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Wszystkim znajomym polecam dr.Pabiana.Jest bardzo dobrym lekarzem

U dr Pabiana leczę się stosunkowo niedługo, ale dla mnie to IDEAŁ ginekologa. Delikatny, taktowany, ma poczucie humoru. Potrafi tak zagadać podczas USG, że zapominam o całym stresie i nagle okazuje się że juz po :) Jedynym słowem fachowiec w tym co robi. MAm tylko pytanie czy ktoś się orientuje w jakim szpilu i na jakim oddziale pracuje teraz Dr Pabian?

Jedynym słowem fachowiec w tym co robi.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Maciej Tyczyński

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Tomasz Kowalski

Zabrze 3Maja 55
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1