dr n. med. Mariusz Michno

U Pana dr leczę zęby już od jakichś 3 lat. Regularnie chodzę na kontrolne wizyty. Dzięki temu moje zęby jak sam dr mówi są praktycznie w idealnym stanie. Bardzo polecam Pana dr wszystkim którym zależy na zdrowych zebach, a ja w podzięce za profesjonalizm i niekiedy naprawdę dużą wyrozumiałość wystawiam mu bardzo dobrą opinie.

Najlepszy stomatolog w rybniku - miałem usuwaną 8-kę (po 10 min wychodziłem z gabinetu, uśmiechnięty), leczenie kanałowe , zwykłe plomby - wszystko idealne. Naprawdę, porządny człowiek i wyśmienity lekarz - przełamał mój strach przed dentystami. Profesjonalizm. Gentleman. Pośmiać też się można!komentarz dodaję z wielką przyjemnością;-) Pozdrawiam!M.Dwurnik

Zdecydowanie polecam. Wysokiej klasy profesjonalista, konkretny, w pełni zaangażowany w to co robi.Jest lekarzem pasjonatem, myślę ze nie istnieje taki problem stomatologiczny, z którym by sobie nie poradził. Dodatkowo świetna atmosfera, wysoka kultura osobista, a leczenie to czysta przyjemność bez jakiegokolwiek stresu.Efekt końcowy jest rewelacyjny.

byłem u doktora po kilku latach gdyz mialem problem z zebem, złamałem zęba podczas jedzenia... pan dr zrobił leczenie kanałowe, jakis wkład i korone na zeba... zapłaciłem sporo bo ok 1,3 tys zł ale jestem zadowolny z uratowanego zęba...zgadzam sie równiez z poprzednimi wpisami co do zachowania dr Michno po znieczuleniu, zreszta pan doktor nawet juz nie znieczula tylko inny lekarz i pacjent zostaje wtedy sam z dr od znieczulania i dwoma asystentkami i co smieszne nikt sie nie odzywa do pacjenta, tak jakby sie wstydzili. Doktor wraca po ok 10 min ( czasem dłuzej)zrobi co ma zrobic i wychodzi. pamietam kilka lat wstecz jak dr pracował sam , czasem tylko byla pani do pomocy i spedzał o wiele wiecej czasu z pacjentem, czasem pozartował , poopowiadał historie z wakacji , po prostu bylo milo i symatycznie... na przestrzeni lat dalej nie mam zastrzezen co do leczenia ale do atmosfery ktora panuje w gabinecie ogromne i raczej zmienie lekarza na innego.

witam, trafiłam do dr bo moj lekarz był na urlopie i został mi polecony przez znajomych... miałam u dr leczenie kanałowe, co do ceny to cena jak u mojego stomatologa ok 700 zł za szóstke... pozniej miałam robione zdjecie kontrolne u mojego stomatologa i powiedział ze bardzo dobrze wypełnione.. jedynie do czego mozna sie przyczepic to ciagłe opóznienia w przyjmowaniu pacjentów, byłam 3 razy i za kazdym razem musiałam czekac srednio po 20 mim, pozniej pan dr zleca znieczulenie innemu lekarzowi i wychodzi, znowu kolejne 20 min nim dr wróci i pan dr zajmuje sie zebem .. druga sprawa to to, ze troche krepujaca jest obecnosc tylu osob w gabinecie i to ze dr nie zamyka drzwi, oprócz pana Michno sa jeszcze 3 lub 4 osoby... dla mnie leczenie zebów jest bardzo intymna sprawą a człowiek sie jeszcze denerwuje a taki tłum nie działa korzystnie na moja psychike.. pomimo tego, ze pan dr spełnił moje oczekiwania jako pacjenta, postanowiłam leczyc sie u dotychczasowego lekarza gdzie bardziej ceni sie komfort i intymnosc pacjenta.

Dla mnie jako pacjentki Pan Doktor jest ideałem w dziedzinie stomatologi.Byłam pacjentką różnych stomatologów a teraz trzeba po nich poprawiać.Polecam gabinet Dr.Michno naprawdę warto.

Polecam w 100% w sztuce jaką jest stomatologia Pan Doktor jest zdecydowanie pionierem. Odwiedziłem wielu stomatologów jednak firma Dental Bridge okazała się bezkonkurencyjna. Widać, że praca jest dla Pana Doktora życiową pasją o czym świadczy fachowość oraz podejście, znakomicie radzi sobie z naprawdę trudnymi przypadkami. Poziom firmy nie jest na skale europejską lecz ma skale światową. Każdemu polecam!

bardzo dobry specjalista.. jeden z lepszych na śląsku, wiem co pisze do jezdze do pana Dr z Katowic.. ceny bardzo przystępne... o wiele nizsze niz Katowice... miałam u pana Dr robione niemal wszystko: mosty, wypełnienia, leczenie kanałowe, zawsze bez bólu ( jak sobie cenie ze w gabinecie jest The Wand, niekazdy dorosły lubi zastrzyki), złego słowa nie mogę powiedziec aale za to polecic każdemu..kompleksowe leczenie.. wyuczony człowiek, lekarz z powołania.

Lekarz dobry, ale cholernie drogi...Naprawde jest wielu stomatologów,którzy równie dobrze robią zęby a nie biorą za to tak kosmicznych sum. Jak kto woli- ja polecam do stomatologii estetycznej natomiast do zachowawczej odraziłabym ze względu na koszty. Mi nie potrzebna jest kamera na głowie lekarza i monitorek przede mną za pare stów... a to że znieczula the Wand'em- fajne dla dzieci, ale nie przesadzajmy- zastrzyki też są dla ludzi. I pancjenta sie INFORMUJE o koszcie leczenia a później zaczyna grzebać! panie Doktorze .

witam, miałam u Dr robione leczenie kanałowe... wczesniej ząb był leczony u innego lekarza w rybniku, kanały zostały nie wypełnione a zapłaciłam absurdalną kwote... kiedy ząb zaczał mnie bolec byłam w gabinecie w który m miałam przeprowadzone leczenie na co usłyszałam ze " to nie mozliwe, przeciez to ząb martwy"... pan Dr Michno zlecił wykonanie zdjęcia i podjął sie leczenia, leczenie troche czasochłonne ale skutecznie... żałuje ze wczesniej nie trafiłam do niego... ceny sa bardzo przystępne jak za taki standard leczenia .. gorąco polecam wszystkim