dr n. med. Mariusz Michno

Byłam niedawno u Pana Doktora, i szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona. Pan Doktor uratował mi 3 zęby, które według innych lekarzy były do usunięcia. Szczęście sprawiło, że w weekend miałam potworny ból i znalazłam się u Pana Michno. Gdyby nie to, pewnie bym miała usunięte. Szczerze polecam i na nowo uwierzyłam w stomatologów! Pan Doktor jest w mojej opinii wysokiej klasy specjalistą, któremu naprawdę można ufać. Szczerze polecam.

Ten dentysta pozbawił mnie 2 zębów które leczył kanałowo chociaż wcale nie musiał. Byłam w gabinecie dobre 5 razy płacąc za każdym razem 300zł , za 1500zł wyleczone mam te 2 zęby o których wspomniałam i oczywiscie piaskowanie bez mojej zgody na nie. Doktor zachowuje sie jakby robił łaske,ze pracuje... Wchodzi kiedy działa znieczulenie bo wtedy nie mozna nic zbytnio powiedziec a wychodzi od razu po zabiegu. Nie widzialam takiego ignoranta juz dawno, nie polecam.

Doskonały lekarz,pełen profesjonalizm, świetny i bardzo miły personel,ceny w porównaniu z innymi gabinetami absolutnie niewygórowane!Pan Doktór zawsze bardzo dokładnie tłumaczy co zamierza robic na danej wizycie i zawsze pyta pacjenta o zgodę, włacznie z tym że prosi nawet o pisemną zgodę na wszelkie planowane zabiegi, także nie wierzę absolutnie w te krytyczne opinie!! W sytuacjach nagłych zawsze pomoże, nawet w niedziele czy swięta.Jest to na pewno jeden z niewielu lekarzy z powołania. Mam trochę rozeznania, gdyż wcześniej korzystałam z usług innych lekarzy aż trafiłam i to jest moje szczęście, do gabinetu Pana Doktora. Byłam bardzo zaskoczona tak wspaniałym podejściem do pacjenta.Nie ukrywam, że jestem dość wymagająca, tym bardziej doceniam tak profesjonalną i miłą obsługę.Bardzo gorąco polecam tego lekarza każdemu!!! Wdzięczna pacjentka Urszula..

Oczywiście: profesjonalizm, wyposażenie itd. Wszystko to jest oczywiste. Ale zwrócę uwagę na to że Pan Doktor robi sobie w naszej jamie ustnej co chce: po tym jak zwróciłam uwagę na lekkie dolegliwości bólowe i po potwierdzeniu przez doktora że jest plomba do wymiany, on zajął się wstawieniem plomb zupełnie gdzie indziej i w miejscach zupełnie nie objętych próchnicą (niepróchnicze ubytki na górnej 2 i 3). Nie informował mnie o niczym co robi i nie zapytał co chciałabym aby zrobił. M.in. Doktor nie pytając mnie czy chcę czy nie - zlecił ...

Oczywiście: profesjonalizm, wyposażenie itd. Wszystko to jest oczywiste.
Ale zwrócę uwagę na to że Pan Doktor robi sobie w naszej jamie ustnej co chce: po tym jak zwróciłam uwagę na lekkie dolegliwości bólowe i po potwierdzeniu przez doktora że jest plomba do wymiany, on zajął się wstawieniem plomb zupełnie gdzie indziej i w miejscach zupełnie nie objętych próchnicą (niepróchnicze ubytki na górnej 2 i 3). Nie informował mnie o niczym co robi i nie zapytał co chciałabym aby zrobił. M.in. Doktor nie pytając mnie czy chcę czy nie - zlecił piaskowanie. Czułam się potraktowana wręcz przedmiotowo zwłaszcza jak usłyszałam ile mam zapłacić na koniec.
Nie wrócę już do Pana Panie Doktorze. Pan powinien się liczyć z pacjentem, jego prawem do decydowania o sobie i uszanować odmienną od Pańskiej sytuację finansową. Albo wywiesić na drzwiach szyld: "Pacjencie Twoja wiyzta u mnie oznacza że zgadzasz się z góry na wszelkie koszty".
Obecnie wygląda to na bezczelne wyciąganie pieniędzy.

jeżeli mowa jest, że leczenie bedzie kosztowało maksymalnie 400zł to ma tyle kosztowac, a nie ze na końcu ponad 1000,, nie każdy jest na to przygotowany

Mam na imie Tamara i mieszkam we Wroclawiu.Bedac sluzbowo w woj.slaskim,t.j.min w Rybniku przez przypadek trafilam do P.Doktora.Pragne w tym miejscu nadmienic ze,stojac na swiatlach zwrocilam uwage na niezbyt widoczna reklame,ale mimo to postanowilam zaryzykowac.Tym wieksze bylo moje zaskoczenie po przekroczeniu progu gabinetu,gdy zobaczylam i uslyszalam w/w P.Doktora.Tak profesjonalnego i przebogato wyposazonego gabinetu we Wroclawiu nie dane mi bylo spotkac,nie wspominajac o obsludze.Na najwyzszym poziomie o standardzie swiatowym w miescie Rybnik za tak smiesznie niskie pieniadze.Pytam sie dlaczego w Rybniku mozna a we Wroclawiu nie?Zaluje ze nie jest to blizej mego miejsca zamieszkania,w pelni polecam,Tamara.

Witam! Bez wahania mogę powiedzieć, ze Pan Doktor jest jednym z najlepszych lekarzy w Polsce. Mieszkałam w kilku miastach Polski i jak dotąd nie spotkałam lekarza na tak wysokim poziomie. Miły personel, świetnie wyposażony gabinet, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu! jestem w 100 a nawet więcej % zadowolona!

Pełny profesionalizm Pana doktora w tłumaczeniu problemu. Pan doktor bardzo rzetelny i uprzejmy, tak samo panie asystujące. Wyposażenie gabinetu na najwyższym poziomie. Stomatolog naprawdę godny polecenia, który wzbudza zaufanie pacjenta od pierwszej wizyty :)

Najlepszy gabinet jaki kiedykolwiek widziałem! Nie przesadzę mówiąc że najlepiej zaopatrzony na śląsku! Pan Doktor bardzo rzetelny i uprzejmy. Bardzo polecam!

Witam. Miałem przeprowadzone tutaj leczenie kanałowe oraz most z porcelany. Lekarz bardzo kompetentny, znający się na rzeczy, profesjonalny w tym co robi oraz ma świetne podejście do pacjenta. Ceny też nie są wygórowane. Ogólnie polecam tego stomatologa!