dr n. med. Mariusz Michno

Polecam Jestem elektrykiem i mialem zalozona plombe z przodu.Po wizycie niestety podczas pracy zciagalem izolacje z kabla zebami/wiem ze od tego sa narzedzia ;-)/i odpadl mi kawalek zeba obok.Poszedlem ponownie i poprzedni zab mialem poprawiony za darmo a za nowy minimalnie doplacilem.Wiec nie wierze by ten lekarz mogl komus cos zle zalozyc badz podwojnie lub potrojnie skasowac!Polecam go szczerze wszystkim!!!!!!

calkowity profesjonalizm i zainteresowanie klientem:) polecam kazdemu najlepszy dentysta pod sloncem, za kazda sume:)

calkowity profesjonalizm i zainteresowanie klientem:)
polecam kazdemu najlepszy dentysta pod sloncem, za kazda sume:)

Po założeniu plomby która odpadła po tygodniu złożyłem wizytę reklamacyjną. I co usłyszałem, że nie ma "trzymania" i tak składałem 3 krotnie wizyty za każdym razem dopłacając do tej jednej plomby.

Pełen profesjonalizm, dbałość o klienta, wysoka jakość materiałów oraz miły personel - serdecznie polecam takiego stomatologa KAŻDEMU!!!