dr n. med. Mariusz Michno

Byłem ostatnio u P.Doktora,wysokiej klasy profesjonalista i bardzo dobry sprzęt,a ceny umiarkowane.Z całego serca polecam.

Witam wszystkich.Miałem problem z moim 4,5 rocznym chrześniakiem który zostawiony był pod moją opieką i rozbolał go ząbek.Czytając opinie i dojrzawszy gaz rozweselający popędziłem z brzdącem do P.Doktora.Uratował mi życie i spokój kolejnych dwóch dni/gdzie miałem Oliwiera pod opieką/.Niestety rodzice nie zauważyli dwóch zepsutych ząbków.Obsługa SUPER!!!Podejście TEŻ,a ceny ;-)) Zapłaciłbym 320 zł z chęcią za spokój który nastąpił po wizycie.Szkoda tylko że jego rodzice nie dostrzegli tego wcześniej.W 100% POLECAM!!!!!!!

po tylu latach mam ząbki jak nowe... trzeba było tylko czasu i mobilizacji a przede wszystkim fachowca! pana dr polece każdemu. fachowe podejście, bez ściemy, konkretnie! pozdrawiam

pana dr polece każdemu. fachowe podejście, bez ściemy, konkretnie! pozdrawiam

Obecnie chodzę z moją 6 letnią córką do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona! Pan doktor ma świetne podejście do dzieci i b.dobrze wyposażony gabinet. Jako jedyny w mojej okolicy posiada gaz rozweselający przy pomocy którego dziecko jest rozluźnione i nie boi się! Dzieci za każdym razem dostają drobne prezenty i wychodzą zadowolone. Ceny są różne w zależności od usługi, ale jeżeli zależy nam na dobru dziecka to wiadomo że nie ważne ile tylko jak!

W pełni profesjonalny,uprzejmy i tani dentysta,powiedział co robi,a co jest jeszcze do zrobienia.Uprzejmy i nie był natrętny jak to niektorzy chcący 'wydębić' dodatkowe pieniadze.W pełni go polecam,Jerzy

super dentysta,kompetentny,zna sie na swojej pracy!!!!! potrafi tworzyc cuda tam gdzie inni sie poddali...czytajac ostatnia opinie doznalam wrazenia ze konkurencja nie radzi sobie z emocjami

Witam... Super lekarz, wyprowadził zęby mojej mamy na "prosta" dzieki czemu nie musi nosic protez chociaz kilku lekarzy mowiło ze nie da sie nic zrobic.. Dr potrafi sobie poradzic z najgorszymi przypadkami... teraz ja se u niego lecze.. jestem bardzo zadowolony...kompleks leczenia... Co do cen... Ceny jak wszędzie, wszystko kosztuje, nie ma jakies róznicy z innymi gabinetami... no chyba ze z białym uśmiechem ... jednak tutaj standard leczenia ten sam a ceny o niebo nizsze...

Witam...

Dobry wieczor chciala bym napisac ze Pan Michno jest dobrym stomatologiem ale nie zabardzo mowi pacjetom co ma zamiar zrobic z zebami i ile tych zebow chce zrobic. Poszlam tam z jednym zebem i na koniec wizyty dowiedzialam sie ze mam dwa naruszone i za wizyte zaplacilam 450zl a oczywiscie nie byly skonczone. Wydaje mi sie ze Pan Michno bardzo ceni sobie zlotowki. Wiem ze to gabinet prywatny ale powinno chyba sie o takim czyms pacjeta informowac.

najlepszy lekarz i cudotwórca... polecam kazdemu kto chce miec piekne i zdrowe zęby

najlepszy lekarz i cudotwórca...
polecam kazdemu kto chce miec piekne i zdrowe zęby

najlepszy stomatolog u którego byłam... pełen profesjonalizm, ciepłe słowo i nadzieja! kompleks leczenia.. . w zyciu nie byłam u lepszego lekarza... Szkoda ze Ci PAnstwo którzy wypisują tu bzdury typu " zlecił pisakowanie..." nie maja czasu pocztac o tym zbaiegu ale maja czas na wypisywanie bredni... Serdeczenie pozdrawiam cały gabinet, napewno odwiedze Was jeszcze nie raz.

Serdeczenie pozdrawiam cały gabinet, napewno odwiedze Was jeszcze nie raz.