Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Wspaniała lekarka i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawiła na nogi. Dużo zdrowia Pani Doktor! Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Muszę również dodać, że Pani dr pracuje w niezwykle przyjaznej dla pacjenta przychodni MEDIX, otoczyli mnie tam troskliwą opieką- wdzięczna pacjentka

Polecam. Sama się u niej leczę a jestem osobą która unikała lekarzy jak ognia, do czasu. Ceny są bardzo przystępne i wszystko jest najlepszej jakości. Polecam.

Czy dzisiaj tacy fajni i kompetentni lekarze istnieją ?? Tak !!!! Pani Marzena to znakomity kardiolog, lekarz i wspaniały przyjaciel pacjenta. Jej poświęcenie dla pacjenta jest na najwyższym poziomie,szczerze przejmuje się innymi. Stawiam ją za wzór lekarza !!!!!!!!

Pani Dr jest wspaniałym człowiekiem i najlepszym specjalistą. Od 5 lat leczę się i nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który nie wynosi się ze swoimi tytułami ale potrafi sie uśmiechnąć i zażartować. A co do swojej wiedzy i praktyki jest naprawdę najlepszym specjalistą i liczy sie dla Niej człowiek. Polecam jak najbardziej. Pozdrawiam wszystkich pracowników Centrum!

Cieszę się z wizyty choć przypadkowo trafiłam do pani doktor a wdzięczność zmotywowała mnie do wpisu na tej stronie, dziękuję za konsultacje, badanie i diagnozę, polecam !!!

Zostałem wyjątkowo mile potraktowany przez dr Stopyrę-Początek. Mam porównanie z inną lekarką z mojego miasteczka, niebo a ziemia. Doktor Marzena zajęła się mną z jednej strony bardzo profesjonalnie, a z drugiej to po prostu kompleksowo.

Ten lekarz rzeczywiście jest dobrym specjalistą. Przyszedłem do niej z pewnymi objawami - szybko postawiła diagnozę co pozwoliło mi podjąć skuteczną zaleconą przez doktor terapię, dzięki czemu teraz jestem już prawie całkowicie zdrowy. Wspaniale !!!

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u Pani Doktor Stopyry-Początek i postawiła mnie na nogi. Inni rozkładali ręce a ona zastosowała takie leczenie że jest coraz lepiej. Poleciłam tą kardiolog znajomym i tez są zadowoleni

Jestem bardzo zadowolony,że mogę korzystać z wiedzy i doświadczenia świetnych lekarzy we wrocławskim Medixie ,w tym Pani doktor Stopyry-Początek.Chodzę do Pani doktor od dłuższego czasu,bo mam nadciśnienie. To bardzo bardzo uprzejmy lekarz. Dziękuję !

Mam przyjemność od kilku miesięcy być pacjentem pani Doktor w MEDIXIE we Wrocławiu i jestem pod wielkim wrażeniem Jej wiedzy i podejścia do pacjenta. Zawsze stara się wysłuchać objawów towarzyszących chorobie i wnikliwie szukać jej przyczyn, a nie tylko leczyć jej skutki. Moim zdaniem, to nie tylko specjalista wysokiej klasy, ale i cudowny człowiek.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław