Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz, zawsze chętnie udzieli porady, nawet telefonicznie. Uśmiechnięta i kompetentna. Trafnie diagnozuje i dba o swoich pacjentów. Polecam

ZGADAM SIĘ Z OPINIAMI POPRZEDNIKÓW !!!!! TO ŚWIETNA SPECJALISTKA, WSPANIAŁ LEKARKA I PRZEMIŁY CZŁOWIEM. PACJENCI JĄ UWIELBIAJĄ I SZANUJĄ !!!! I TAK BĘDZIE ZAWSZE.

Cieszę się z wizyty choć przypadkowo trafiłam do pani doktor a wdzięczność zmotywowała mnie do wpisu na tej stronie, dziękuję za konsultacje, badanie i diagnozę, polecam !!!

Oby więcej Takich Lekarzy, dobrych i uczciwych Ludzi w naszym społeczeństwie. POLECAM z całego serca Panią Doktor - Diagnostę, Człowieka i dobrego psychologa.

Pani Dr jest wspaniałym człowiekiem i najlepszym specjalistą. Od 5 lat leczę się i nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który nie wynosi się ze swoimi tytułami ale potrafi sie uśmiechnąć i zażartować. A co do swojej wiedzy i praktyki jest naprawdę najlepszym specjalistą i liczy sie dla Niej człowiek. Polecam jak najbardziej. Pozdrawiam wszystkich pracowników Centrum!

Bardzo dobry, rzeczowy kontakt. Choć zapracowana zawsze znajdzie czas na chwilę rozmowy. Da się odczuć że nie praca i kariera, ale człowiek jest dla Niej najważniejszy

Mam przyjemność od kilku miesięcy być pacjentem pani Doktor w MEDIXIE we Wrocławiu i jestem pod wielkim wrażeniem Jej wiedzy i podejścia do pacjenta. Zawsze stara się wysłuchać objawów towarzyszących chorobie i wnikliwie szukać jej przyczyn, a nie tylko leczyć jej skutki. Moim zdaniem, to nie tylko specjalista wysokiej klasy, ale i cudowny człowiek.

Bezbłędnie rozpoznała schorzenie. Trafione leczenie. Wspaniały człowiek. Najlepszy jakich poznałem. Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi. Pani doktor jest przyjacielem pacjenta

Wspaniała lekarka i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawiła na nogi. Dużo zdrowia Pani Doktor! Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Muszę również dodać, że Pani dr pracuje w niezwykle przyjaznej dla pacjenta przychodni MEDIX, otoczyli mnie tam troskliwą opieką- wdzięczna pacjentka