Lekarze Medycyna estetyczna

lekarz Teodozja Arkuszewska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Poradnia REMEDIUM Sp. z o. o.
Prusa 7
41-506 Chorzów

Pani Doktór to lekarz, którego z całą odpowiedzialnością mogę polecić osobą, które chcą poprawić swoja urodę i zatrzymać oznaki upływajacego czasu.Odczucia i otrzeby pacjenta są dla niej najważniejsz, doradza zabiegi, a nie wymusza poprzez krytykę Twojej obecnej urody.I na koniec: możesz liczyć, że z tego gabinetu wyjdziesz odmłodzona za konkurencyjną cene! Bardzo zadowolona i odmłodzona pacjetka

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Jacek Ciupis

ulica Reymonta 1b
32-020 Wieliczka

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Wysokie kompetencje łączy z życzliwym i taktownym podejściem. Jak rzadko który lekarz zadbał o wytłumaczenie mi szczegółów zabiegu, odpowiedział na wszystkie moje pytania i fachowo doradził. Życzyłabym sobie częściej spotykać takich ujmująco sympatycznych profesjonalistów. GORĄCO POLECAM!!

dr Ewa Dybiec

Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est
Sławin 25
20-828 Lublin

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale nie żałuję - bardzo miła i sympatyczna. może się pochwalić certyfikatem medycyny estetycznej a to mnie utwierdzilo w wyborze - słusznym! myślę ze Pani doktor to profesjonalista!
Opinia dodana przez: Kasia

dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

U pani doktor miałam robioną mezoterapię z osocza bogatopłytkowego na twarz i szyję. Jestem po 3 zabiegach a twarz w miejscach gdzie miałam wstrzyknięcia jest jędrna i sprężysta. Już po 2 godzinach od zabiegu nawet nie było śladów wkłuć i mogłam spokojnie pokazywać się ludziom. Najważniejszy jest jednak dla mnie niesamowity wygląd twarzy i skóra jakiej nigdy wcześniej nie miałam. Twarz wygląda na wypoczętą,znikły rozszerzone pory i zmarszczki, które zaczęły ...
Opinia dodana przez: anielicanrw

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica
80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

HarrisDent
43-100 Tychy

Leczę się u dr Kawki w Harrisdent od kilku lat. Uratowała mi wiele zębów i teraz już się nic nie psuje. Kuba.
Opinia dodana przez: kuba

lekarz Robert Janczura

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo kompetentny lekarz i miły człowiek. 2 lata temu przyszłam do niego na mezoterapię i od tego czasu odpuściłam wizyty, porady i zabiegi w innych gabinetach. Doskonale potrafi uzasadnić sugerowaną metodę działania najbardziej efektywną w danym miejscu. Poza mezoterapią, kilkakrotnie wykonywałam u niego botox i nici PDO oraz z haczykami. Każdy z tych zabiegów spełnił moje oczekiwanie. Super lekarz
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog estetyczny
                                       dr n. med. Tomasz Basta

dr n. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Medycyna estetyczna

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
31-425 Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 19953, 'name': u'Ko\u0142obrzeg'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

dr n. med. Irena Daniluk-Matraś

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

14.06.2017 roku usunięcie wodniaka jądra, w 100% polecam Pani profesor, lekarz z powołania mający niesamowity dar, wiedzę, empatię i mnóstwo najlepszych cech jakie może mieć człowiek. Moja wdzięczność i szacunek, wielkie podziękowania dla Pani jak i całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i personelowi pomocniczemu Szpitala Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży.
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Dermatolog
                                       lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Pełen profesjonalizm ,lekarz godny zaufania i polecenia .Posiada ogromną wiedzę ,która chętnie dzieli się odpowiadając na każde pytanie .Sam zabieg w mojej ocenie b.dobrze bez pośpiechu .Panią dr.A.Szczepanska mogę z czystym sumieniem polecić .A.Nowack
Opinia dodana przez: Anna

Adam Sidorowicz

Szpital Wolski ul kasprzaka 17
Nowogrodzka 42
00-012 Warszawa

Byłem operowany przez Pana doktora 3 tygodnie temu. Kontakt bardzo dobry, konkretny, a co najlepsze bez pośpiechu. Zaproponował mi super miejsce do operacji. Gdybym znów kiedykolwiek miał być operowany to najlepiej aby był to Pan Adam. Dobrał najlepszą metodę operacji do mojego schorzenia. Jeśli mogę coś dodać to tylko same superlatywy. Od początku do końca zachował się profesjonalnie. Lekarz z powołania plus super wiedza i fach w ręku.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna

MEDIKOOL Centrum Zdrowia
ulica Ciężarowa 54
43-430 Skoczów

Jest to pierwsza lekarka, która przeanalizuje wszystkie dane które potrzebuje żeby poprawić kondycje skóry i mankamenty wywołane czasem i naturą. Pani Dr. daje i analizuje stan skóry w zależności od wieku pacjenta. Podaje metody, jakimi można maki urody prawić z uwzględnieniem przeciwwskazań i bez uszczerbku na zdrowiu. Następnie dokładnie je omawia. Robi plan działania, uwzględniając skuteczność zabiegów według kolejności i pory roku. Nie przynagla, wręcz odwrotnie. Stara sie, aby można ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Piotr Drozdowski

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Pobyt w Szpitalu na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdrój oceniam na najwyższym poziomie. Pan Dr.n.med. Piotr Drozdowski- cudowny i przesympatyczny, osoba której można w 100% zaufać "dusza czlowiek" :) Pani Dr. Mart Handziak- troskliwa, cierpliwa, znajdująca czas na rozmowę z pacjentem i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Panie Pielęgniarki bardzo życzliwe i pomocne, a Panie Salowe przychodzące do pacjentów z uśmiechem i ciepłą strawą ;) To nie jest opis filmu, to rzeczywistość. ...
Opinia dodana przez: Anna Kuriata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70
02-518 Warszawa

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zygmunt Wojniłło

Chirurg ogólny, Flebolog

NZOZ "Lemed"
Raciborskiego 1A/C/L1
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo dobrze oceniam wizytę u pana doktora. Profesjonalny, mówi w czym rzecz, nie czuje się wstydu w czasie badania. Można pytać bez żadnego skrępowania. Polecam

dr n. med. Andrzej Szpiech

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Laryngologiczny,Gabinet Medycyny Estetycznej
3-go Maja 19 lok.23
37-700 Przemyśl

Życzliwie i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Tłumaczy bezpośrednio jaki jest problem. Nie wypisuje bezsensu recepty, aby zbyć tylko szuka konkretnie przyczynę problemu. Kontakt wspaniały. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula Ząbecka-Karbowniczyn

dr Aleksandra Gabren-Syller

Medycyna estetyczna, Stomatolog

ADENTIS Aleksandra Gabren-Syller
Surowieckiego 8, lok. U 802
02-785 Warszawa

Świetny fachowiec, umie wszystko wytłumaczyć, bardzo kontaktowa i sympatyczna. Ma bardzo pewną rękę i jest estetką, co jest dla mnie ważne bo zęby mi zrobiła jedynki na 100%. Są bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane. Pani jest arcymistrzem w swojej sztuce. Odwiedziłem w życiu ze dwudziestu dentystów i ją bym postawił na pierwszym miejscu. Gabinet sterylny, przyjemnie wystrojony, komputer przed fotelem i pani doktor może pokazać wizualizację trójwymiarową co i jak ...