Lekarze Medycyna estetyczna

Katarzyna Nielepkowicz

Perfect Glamour Centrum Urody
51-124 Wrocław

bardzo polecam panią doktor, jestem bardzo zadowolona z jej usług. zdecydowałam się na zabieg nićmi barb, zabieg był bezbolesny i umiejętnie przeprowadzony. nie było żadnych komplikacji i mogłam od razu cieszyć sie efektem.
Opinia dodana przez: Alina

lek. med. Agnieszka Adamowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, profesjonalny! Ciszę się, że przez tzw. przypadek trafiłam do Pani Doktor i z przyjemnością polecam ją wszystkim, którzy idą do lekarza po fachową diagnozę i leczenie, a nie „opowieści bez treści” ze swych działań… Polecam :)
Opinia dodana przez: Barbara

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional
31-144 Kraków

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam. Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

lekarz Katarzyna Reichert

carident
kościuszki 24 B
05-822 Milanówek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz efektów zabiegu. Pani dr bardzo miła, wszystko mi wyjasniła. Serdecznie polecam :)

dr hab. n. med. Paweł Surowiak

DermaMed Instytut
Żeromskiego 77
50-312 Wrocław

Z moją dolegliwością do Pana Pawła trafiłam właściwie przez czysty przypadek, mianowicie robiłam w Dermamedzie Velki na celulit i zasłyszałam, że do Pana Pawła z nadpotliwością można sie zgłaszać. Jako, że wypróbowałam już niemal wszystkie specyfiki od Etiaxil po Antidrial i jakieś tabletki, a problem ten powodował, że nie mogłam normalnie funkcjonować stwierdziłam, że czas z tym coś zrobić. Jeśli chodzi o sam "zabieg" początkowo byłam kompletnie zielona, lekarz wszystko ...
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

dr Monika Bujanowska

Internista, Medycyna estetyczna

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Mocno polecam! Pani doktor jest bardzo mila i uprzejma. Nie czulem ze jestem pospieszany tak jak to bywalo w Centrum Damiana u innych lekarzy. Pani doktor chetnie zemna porozmawiala i wysluchala co mam do powiedzenia. Nastepna moja wizyta w Centrum Damiana napewno bedzie u Pani doktor Moniki Bujanowskiej Humanskiej.

dr Beata Rutkiewicz

Klinika Zdrowia i Urody SENSAMED
ul. Mazurska 15a, Komorów
05-806 Pruszków

Od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. To sprawiło, ze miałam kompleksy i bałam się wychodzić z domu. Wiele lat szukałam pomocy u różnych dermatologów na terenie woj. mazowieckiego. Niestety żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć, ponieważ trądzik w najlepszym wypadku po chwilowej, nieznacznej poprawie wracał ze zwiększoną siłą, nierzadko powodując szpecące blizny i przebarwienia. Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Dr Beaty Rutkiewicz, gdyż sama ...

dr n. med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Pani doktor jest lekarzem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę i wiele lat doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim niezwykły zmysł estetyczny. Wszystkie sugerowane przez nią zabiegi były strzałem w 10- tkę- nie tylko wyglądam młodziej od koleżanek, ale kondycja mojej skóry jest zachwycająca (a mam już swoje lata:) Jestem zachwycona i gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Dariusz Ziółkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medest Prywatny Gabinet Lekarski Dariusz Ziółkowski
Kościelna 1
98-220 Zduńska Wola

Lekarz godny polecenia,gdy odciąłem palec dłoni, wizytę-poradę oceniam bardzo dobrze.Również pozostałe wizyty pełne zrozumienia i fachowej porady.

lek. dent. Magdalena Krawczak

Gold Med
70-352

Byłem u tej Pani tydzień temu. Pani doktor bardzo miła wszystko wytłumaczyła pokazała i przedstawiła koszty. Jak dla mnie lekarz idealny.

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lek. dent. Magdalena Olejnik

NZOZ "Family Dent" Stomatologia Rodzinna
Sikorskiego 10/1
61-535 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia ust, które są takie, jakie sobie wymarzyłam :-) Trochę bolało, ale było warto!!! Pani doktor zrobiła mi jeszcze jakiś "lifting" czy coś takiego, teraz moja twarz wygląda naprawdę SUPER! Polecam, bo dr Magda jest bardzo miła i fachowa, a w dodatku sama jest wizytówką swojego gabinetu i zabiegów medycyny estetycznej. Pozdrawiam Panią, Paulina P.

Joanna Perek

PERDENT
Os. Przyjaźni 127
61-684 Poznań

Pani doktor bardzo konkretnie podchodzi do pacjenta. To świetna specjalistka.

lek. dent. Anna Karwowska

millennium dent
obrońców stalingradu 24
Szczecin

przyszedłem z bólem zęba a wyszedłem zadowolony bo bez bólu . polecam profesjonalna dentystka

lekarz Grazyna Walkowicz

Internista, Medycyna estetyczna

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

dr n. med. Agnieszka Pasternak

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od ...
Opinia dodana przez: Monika