lekarz Michał Baraniecki

Bardzo dociekliwy lekarz. Rzadko się spotykam z lekarzem, który słucha tego, co mówi pacjent i stara się spojrzeć na problem z różnych aspektów. W moim przypadku uzyskałam trafną diagnozę, za co jestem wdzięczna. Dodam, że była to wizyta na dyrzurze szpitalnym i nie jest to mój lekarz prowadzący. Miałam z tym lekarzem tylko jeden raz kontakt, ale mimo to nakierował moje leczenie na właściwy t or. Brawo Panie doktorze, życzę sukcesów, oby tak dalej. Pozdrawiam.

or. Brawo Panie doktorze, życzę sukcesów, oby tak dalej. Pozdrawiam.

Pan doktor Michal Baraniecki to najwspanialszy profesjonalista I czlowiek na tej planecie:) sposob podejscia do pacjenta wyrozumialos , profesjonalizm I cieplo , ktorym otacza pacjeta jest unikalnym zjawiskiem w tych czasach:)!!!!!

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30