Zgodzę się ze stwierdzeniem ,że pan Doktor jest miły i sympatyczny ,ale nie podobają mi się zwyczaje jakim ulega.Na wizytę która odbyła się w lipcu zarejestrowałem się w styczniu ale pewnie jak większość pacjentów, od godz. 7:30 czekałem w przychodni ponieważ panie w rejestracji prosiły żeby przyjść przed godz 8:00, od godz 8:30 pan Doktor rozpoczynał pracę niestety nie zjawił się w gabinecie. Około godz 9:30 spotkałem pana Doktora w bufecie zamawiał wtedy kawę i pączki dla siebie i Pani która mu towarzyszyła - a pacjenci czekali, ja wyrwałem się z pracy na chwilę. Pan Doktor zakończył poranną bufetową naradę około godz 10:10 i szybko wbiegł do gabinetu -spóźnienie 1 godz 40 min, myślę że każdy pacjent by zrozumiał gdyby Pan Doktor był w tym czasie na ostrym dyżurze a w tym przypadku pozostaje niesmak, MINUS dla Pana Panie Doktorze za lekceważenie pacjentów i nie szanowanie ich czasu. Moja wizyta doszła do skutku o godz 12:10, przebiegła pozytywnie, Pan Doktor mimo ogromnego spóźnienia miał dla mnie wystarczająco dużo czasu, zlecił badania.Na chwilę obecną pan Doktor jeszcze nie zdążył mi pomóc wiec trudno jest mi opisywać jakim jest fachowcem ale jestem dobrej myśli. Liczę na to że Pan Doktor nie będzie ulegał więcej takim kawowym pokusom w trakcie trwających wizyt.

Po 5 latach opieki Doktora żyję..mam się wspaniale...i zamiast amputacji,,,robię dziennie 5 km na własnych nogach...dziękuję Panu...Franciszek R....

Leczę żylaki od kilku lat. Na pierwszej wizycie bardzo dokładnie zdiagnozował schorzenie i przedstawił możliwości i sposoby skutecznego leczenia. Na każde postawione pytanie wyczerpująco odpowiada pacjentowi. Uważam Pana doktora za bardzo dobrego fachowca, który stosuje nowoczesne (najnowsze) metody leczenia.

To najwspanialszy lekarz na świecie to lekarz 22 wieku pomaga jak może najlepiej nie zna słowa nie możliwe ratuje do skutku Dziękuje Panie Doktorze za uratowanie mojej nogi

Bardzo dobry fachowiec ( zabieg angioplastyki wykonał mi bez zarzutu ), "ludzki" lekarz ( co dzisiaj nie jest kwestją oczywistą )wyczerpująco i z dużą cierpliwością tłumaczy pacjetowi na czym jego dolegliwość polega i jak ją leczyć. Jedynym minusem jest fakt, że leczenie u doktora najlepiej zacząc prywatną wizytą ( a to już raczej wina systemu opieki zdrowotnej w Polsce a nie samego doktora ).

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek o wielkiej kulturze; współczesny Judym (w najlepszym wydaniu), lekarz o niezwyklej wrażliwości i kompetencji; chory może oddać się w Jego ręce z zamkniętymi oczami, z pełnym zaufaniem i bez obawy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni dr M. G. Stanisićowi, że dokonując udanej operacji, przedłużył życie naszej Mamie.

Dobry specjalista i jedyny oferujący najnowocześniejsze metody leczenia niewydolności żylnej. Polecam

Doskonały specjalista,dokładny,kompetentny i bardzo miły. Co najważniejsze: poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,nie patrzy na zegarek nie chcąc przekroczyć tzw. Czasu przeznaczonego dla pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie,przedstawia też ryzyko w razie niepowodzenia. Jest poprostu szczery i bardzo dokładny. Moge Doktora polecic każdemu. Jak mówi moja córka: miły,młody,przystojny. Mamo widzisz znalazłaś już lekarza,który Ci pomoże. Polecam. Dziekuje za opieke Ewa P.

Dziekuje za opieke Ewa P.

Lekarz bardzo miły i kompetentny, szczegółowo wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i przedstawił dokładny plan leczenia. Podczas wizyty poświecił dość dużo czasu na tłumaczenie wszystkich metod leczenia. Bardzo sympatyczny i uprzejmy. Jedyną wadą Pana doktora jest spóźnianie się, więc na wyznaczoną godzinę wizyty trzeba nanosić poprawkę ale tak poza tym doskonały lekarz. W razie problemów Polecam!!!!

Najpierw-180 zł/wizytę to 130 plus 50 zł USG.Więc w normie.Ale czas dla pacjenta,pacjentki-mojej żony-tyle ile trzeba.Żadnego pośpiechu,patrzenia na zagarek itd.itp.Gdzie indziej ( sprawdzałem wczesniej) umawia się wizyty co 10 minut. Jestem bardzo wymagający wobec lekarzy i..bardzo zadowolony z wizyty.Przede wszystkim-wyczerpujący opis sytuacji.Potem -wskazania odnośnie dalszego postepowania.I,last but not least,bardzo sensowne wskazania odnośnie dalszego postepowania. Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.

Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

ul. Falista 4a/12n
Poznań

LORO-MED
Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań