Lekarze Międzyrzecz

lekarz Maciej Karaczun

Ortopeda

Międzyrzecz

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Andrzej Ostrowski

Ginekolog

Międzyrzecz

Jestem w 20 tygodniu ciąży, to druga ciąża prowadzona przez doktora i nie mam zastrzeżeń. Od kilku dni miałam przeczucie, że z dzieckiem jest coś nie tak i dlaczego nadal nie czuję ruchów... Mimo, że doktor był zajęty kazał mi niezwłocznie przyjechać do szpitala dla mojego spokoju. Pan doktor jest konkretny, a nie nieuprzejmy i to nie prawda, że dba tylko o pacjentki przychodzace prywatnie-jestem tego przykladem.

lekarz Kazimierz Antonowicz

Pediatra

oddział dziecięcy
międzyrzecz
66-300 Międzyrzecz

Wspaniały lekarz.Niedawno pierwszy raz miałam do czynienia z panem doktorem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Do tej pory miałam styczność z wieloma lekarzami pediatrami ( nawet za granica) i uwazam ze pan Antonowicz jest lekarzem z powołaniem. Moj syn, ktory ma dwa lata jak pytam Go gdzie jedziemy to zawsze odpowiada do Pana Doktora a wczesniej nie chcial slyszec o zadnym lekarzu.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Sebastian Skabardis

Mickiewicza 52
66-300 Międzyrzecz

Bardzo dobry stomatolog. Całe życie mam problemy z zębami. Od dziecka panicznie bałam się stomatologa i w związku z tym zaniedbałam swoje zęby. Pierwszy dentysta który wyleczył mi wszystkie ząbki to jeszcze teraz nie mam już problemu z tym by iść do dentysty. Przestałam się bać. Od pewnego czasu leczy zęby mojego syna a zaczęło się u niego od wyrwania ząbka a teraz leczenia kanałowego. Synek tak polubił pana doktora, ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

Gabinet Specjalistyczny
Os. Centrum 3 przy Aptece Aspirynka
66-300 Międzyrzecz

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

mgr Marek Tomaszewski

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Poznańska 109/31 m 2
66-300 Międzyrzecz

dobry psycholog, zaangażowany, można się u niego otworzyć, pomocny, wizyta u takich fachowców to prawdziwa przyjemność

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Nefrolog dziecięcy

Międzyrzecz

Pan doktor jest bardzo profesjonalny i konkretny. Dba o pacjenta i jest bardzo zaangażowany w proces jego leczenia. To lekarz z powołania, który nie stoi w miejscu tylko ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje.
Zawsze można na Nanim polegać, nie odmawia pomocy nawet poza godzinami pracy.
Jest bardzo miły sympatyczny. Przez 14 lat Pan doktor prowadził mojego syna jestem bardzooooo zadowolona.
Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ryszard Maciejewski

Psychiatra

pital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Międzyrzecz
Poznańska 102
Międzyrzecz

Polecam kazdemu w potrzebie. Dobry doswiadczony lekarz gleboko rozumiejacy pacjenta. Wzbudza zaufanie i ma duze dobre efekty w leczeniu. dobry lekarz

lekarz Janina Simińska

Psychiatra, Ginekolog położnik

Staszica 1
66-300 Międzyrzecz

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

lekarz Iwona Grochocka

Neurolog

Szopena
66-300 Międzyrzecz

Bardzo dobry lekarz. Zeby nie doktor Grochodzka to mojej zony by juz nie było miedzy nami. To doktor przywrociła zone do zywych i ze moze byc teraz miedzy nami.Tylko dzieki doktor mam zone przy sobie i spedzam szczesliwe zycie nadal chodz wylew pozostawił po sobie slad.