dr n. med. Mirosław Szlachcic

2,9

Lekarz na pierwszej wizycie sprawiał dobre wrażenie, od razu na wizytach pobierali krew do badań ( niestety nie zważając na dzień cyklu itd, a to w hormonalnych bardzo istotne, więc właściwie były bez sensu :)). Kolejne wizyty szybkie, wręcz wypychające z gabinetu, przepisane bez wytłumaczenia sterydy, które okazały się szkodliwe. Najgorsze jednak jest to, że poroniłam, a jak wyczytałam z karty lekarskiej, którą zażądałam po tym wszystkim - powinnam przyjmować jeszcze zastrzyki podczas bycia ciąży na jej podtrzymanie, były wypisane podczas kilku wizyt, natomiast w pośpiechu doktor zapominał wypisywać recept i mnie o tym powiadomić, a raczej nie doktor a jego asystenka, która wszystko zapisywała. Niestety ale nie polecam, wygląda wszystko pięknie, ale typowo nastawienie na zdzieranie kasy, bez ludzkiego podejścia. Dużo by pisać ;)

Nie polecam, transfer zrobiony w nieodpowiednim dniu bo Panu nie chcialo sie przyjsc w weekend do pracy.

Niestety zgadzam się z opiniami poniżej. Koszty wizyty ( a były one 4 ) przekroczyły moje najśmielsze wyobrażenia. Nie dość ze wizyty przygniotły mnie finansowo to nie przyniosły rezultatów. To biznesmen który trzepie kasę na desperacji takich kobiet jak ja, które nie mogą zajść w ciąże. Na szczęście w oporę oprzytomniałam. Zapewnienia "pomogę Pani" "uda się" i złudne pocieszanie dla własnych korzyści, a potem rachunek na 1000 ZL bez uprzedzenia .... za konsultację + usg dopochwowe + usg tarczycy + badania z krwi + cytologia + coś tam jeszcze i ...

Niestety zgadzam się z opiniami poniżej.
Koszty wizyty ( a były one 4 ) przekroczyły moje najśmielsze wyobrażenia.
Nie dość ze wizyty przygniotły mnie finansowo to nie przyniosły rezultatów.
Zapewnienia "pomogę Pani" "uda się" i złudne pocieszanie dla własnych korzyści, a potem rachunek na 1000 ZL bez uprzedzenia .... za konsultację + usg dopochwowe + usg tarczycy + badania z krwi + cytologia + coś tam jeszcze i oczywiście wszystko liczone oddzielnie.
Nawet witaminy dla męża i to dwa opakowania po 160 zł kazał lekarz wykupić bez wiedzy czy mąż ma jakieś problemy.

Jednym słowem MASAKRA.

Lekarz dla bogaczy.

Słabo. Szybko, chaotycznie, brak uprzedzenia o niezwykle wysokich kosztach, uprzejmość typowo komercyjna. Raczej biznesmen niż lekarz, ale to opinia po pierwszej (i ostatniej) wizycie.

Kilka lat temu zaczęłam leczenie niepłodności, okazało sie ze problem to policustyczne jajniki i niedrożność. Za czym idzie brak owulacji. Lekarz naprawdę postarał się aby wszystko uregulować i mam wspaniałą 16 miesięczna córeczkę, nie poddawajcie się, polecam najbardziej Dr Szlachcic, 8 lat chodziłam po innych lekarzach i nie byli w stanie pomóc.. Mega szczęśliwa

Leczę się u dr Szlachcica od wielu lat. To prawda, że prawie zawsze są opóźnienia w godzinach przyjęć, czasami bardzo długie. Jest to szczególnie uciążliwe, kiedy trzeba dojechać z odległego miasta. Jest może rzeczywiście trochę szybko i nerwowo w czasie wizyty, co mi nieraz przeszkadza i tanio też nie jest, ale nie zdarzyło się w moim przypadku, żeby diagnoza Pana Doktora była nietrafiona. A to chyba najważniejsze jest. Przez te lata, miałam różne problemy ginekologiczne i zawsze zostałam szybko z nich wyleczona, a co ważne, dr Szlachcic zawsze nastawia pozytywnie, dzięki czemu jestem spokojna i czuję się dzięki niemu bezpieczna. Myślę, że to warte jest tych wszystkich niedogodności...

Pan na pozor probowal byc profesjonalny, przedstawil sie, podal reke. Do mnie uprzejmy, a do asystentki obok (tak, w gabinecie siedzi nie przestawiona mi, pominieta przez Pana Szlachcica asystenka) puszczal niemile uwagi na temat tego co i gdzie ma wpisac. Wizyta w pospiechu i nerwowej atmosferze. Mozna zapomniec o uzyskaniu szczegolow na temat stanu zdrowia bo "zaraz wszystko pani napiszemy i bedzie miala pani na wyniku". Majac z tylu glowy, ze przeciez place za to wszystko, zadalam kilka pytan, dostalam same krotkie i niejasne odpowiedzi. No i tak....mam wszystko na wyniku...a co ten wynik oznacza to dotyczac sobie trzeba samemu. Cala wizyta trwala okolo 10min (kolposkopia). Takie czasy??? Czy brak profesjonalizmu? Ocencie same.

Pan Dr w Macierzyństwie zawsze miał mega poślizg (czasami nawet 3h czekaliśmy na swoją kolej i zostawaliśmy przyjmowani nie o 19.00, a 21.00). W gabinecie szybkie badanko USG, asystentka szybko notowała, a my słyszeliśmy, że "Bedzie dobrze, pielęgniarka Wam wszystko wyjaśni" i przechodziliśmy do gabinetu obok... Naciąganie na wykonywanie badań to rutyna. Wszystkie badania specjalistyczne krwi (drogie badania) ważne raptem 3 miesiące, w innych klinikach nawet 2 lata. Brak punktu zaczepienia w diagnozowaniu, wszystko metodą prób i błędów, a może się uda. Pierwsza wizyta niby 200zł, ale przeczołgali nas przez gabinet pielęgniarek nie pytając, czy chcemy krew u nich badać i przy kasie okazało się, że do zapłaty 860zł!!! A nie badali jakiś skomplikowanych parametrów tylko prolaktyna, testosteron etc. Błyskawiczny zapis na drożność jajowodów w innej klinice - serio, nawet nie wiem, kiedy to zrobili - koszt imprezy 1500zł ze znieczuleniem w postaci Ketonalu wbitym na 3 min przed wejściem na salę, nie zaczął nawet działać!!! Przepychali sklejone jajowody na żywo. Niezapomniane wrażenia. W każdy szpitalu na NFZ to robią. Ta klinika to maszynka do robienia pieniędzy, a niekoniecznie leczenia. Do każdego należy wybór, czy próbować mimo wszystko.

to złodziej i oszust handlował lekami był w więzieniu kradł recepty oszukiwał pacjentów - zdecydowanie z daleka od takich ludzi

lekarz prowadzil moja synowa w ciazy od 24 tygodnia cos bylo nie takt slablo serduszko puls a on zamiast skierowac na klinike kopernika z objawami to kazal prywatnie wykonywac badania i twierdzil ze bedzie dobrze w 26 tygodniu synowa urodzila martwe malenstwo takpoprowadzil ciaze nawet bylproblem ze zwrotem dokumentow masakra chyba oddamy ta sprawe do glebszego toku