dr n. med. Mirosław Szlachcic

2,9

Te pozytywne opinie piszą panie z rejestracji.Nie znam osoby zadowolonej z pseudoleczenia u tego pana.Ja po kilku wizytach na szczęście zorientowałam się,że leczenie przynosi mi więcej szkody niż pożytku,po przeprowadzeniu ponownych badań po przepisanych lekach parametry pogorszyły się ponad dwukrotnie w ciągu 3 miesięcy.Lekarz który teraz mnie prowadzi stwierdził,że sposób leczenia który był prowadzony u mnie jest przestarzały,że mity o takim leczeniu juz dawno zostały obalone i kazdy lekarz powinien wiedzieć,że przynosi szkody pacjentowi-ale cóż ,jeżeli kasa przesłania oczy...

Najlepszy lekarz, do którego trafiłam po prawie dwóch latach błąkania się od jednego lekarza do drugiego. Mając zespół PCOS potrzebowałam nie tylko ginekologa ale również endokrynologa. Po półrocznej kuracji w znacznym stopniu stan moich jajników się poprawił i nadal się poprawia-pęcherzyki maleją i znikają. Polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom z podobnym problemem!

Lecze się u doktora Szlachcica od 3 miesięcy. Z początkiem grudnia miałam robioną inseminację w Macierzyństwie. W Wigilię zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski. jestem strasznie szczęsiwa że trafiłam do dr Szlachcica. W poniedziałek dzwonie rejestrować się do niego na wizytę. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Ania

nie polecam, odradzam, bierze tylko kasę i tyleee, doprowadził bliską mi osobę do raka złośliwego......szkoda więcej pisać, mam wielki żal do Niego, ukrywał RAKA!!!

Dr. Szlachcic jest świetnym fachowcem. Nie traktuje pacjentów powierzchownie. Dzięki Niemu w bardzo krótkim czasie zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami!

Leczyliśmy sie z mężem u dr Szlachcica prywatnie, ponieważ nie mogłam zajść w ciąże od 3 lat.Owszem, koszty leczenia są bardzo duże , ale u każdego lekarza prywatnie zapłacilibyśmy tyle samo albo i więcej. A u dr-a leczeni trwało ponad pół roku ale za to skutecznie. Wczesniejsi lekarze nie dawali mi szans na własne dziecko, a na NFZ to kompletnie nie warto sie wysilać, żeby uzyskać jakiekolwiek konkretne informacje. Według innych lekarzy raz to był problem ze mną, raz z mężem i dopiero w ośrodku Macierzyństwo prawidłowo zdiagnozowano problem, dostałam leki hormonalne i po drugiej insemincji jestem w ciąży. Owszem, badań trzeba zrobić bardzo dużo, ale na wszystkie pytania dotyczace badań i inne uzyskałam fachowa odpowiedź, dr zawsze miał dla nas czas.

Bardzo dobry specjalista który zna się na fachu , polecam wszystkim kobietom a w szczególności ciężarnym ,dba o swoich pacjentów POLECAM