dr n. med. Mirosław Szlachcic

2,9

Fatalny lekarz. Leczył moją żoną przez rok wmawiając, że zmniejsza się mięśniak. Po roku, po kolejnej zmianie hormonów - czuła się już tak źle, że zmieniła ginekologa. Okazało się, że nie dość, że mięśniak się nie zmniejszyl, to przybyło mu trzech nowych kolegów, których pan doktor oczywiście nie odkrył. Tylko kasa i nic więcej.

Ja byłam u niego 10 lat temu,badań rzeczywiście miałam dużo.Potem leczyłam sie u innego lekarza i ten drugi mi pomógł dopiero.Badań nie zlecił mi żadnych.

Mnie też nie pomógł, a koszt terapii wysoki i ciągle rosnący.

Mnie też nie pomógł, a koszt terapii wysoki i ciągle rosnący.

Bardzo słaby. Ja nie polecam. Moim zdaniem sama reklama i propaganda sukcesu - wynajęte firmy pr, opowieści o sukcesach w światowej skali itd. A nie znam żadnej pacjentki której by pomógł.

Poleciła mi go koleżanka. Leczyłam się chwilę ale zrezygnowałam. Nastawiony wyłącznie na zarobek. Ja wiem, że lekarz też człowiek, ale zlecanie w nieskończoność bezsensownych, drogich badań w jego klinice to trochę przesada. Zmieniłam lekarza i mam już synka, a koszty i poświęcony czas były bez porównania mniejsze. To on powiedział mi, że zlecane poprzednio, drogie badania były bezzasadne. Koleżanka, która polecała też już nie jest pacjentką. Żałuję, że wcześniej nie poczytałam na forach o wybieranym lekarzu. Odradzam!

Moja opinia bardzo słaby. Ceny zabiegów kosmiczne, a przecież leczyłam się też wcześniej i później mogę je porównać. Nie można się z nim skonsultować bo stara się skrócić wizytę do minimum. Oprócz wysokich cen za zabieg i kosztownego leczenia które nie zakończyło się pozytywnie, nie mogę zarzucić wiele, ale... Ale podejście do pacjentów ... Piszę tak ponieważ na prawdę poczułam się dotknięta, kiedy stałam w recepcji po wizycie, a Pan doktor wyszedł (i chyba nie zauważył mnie) bo stwierdził do kogoś z personelu, że "to babsko" (czytaj ja) zajęłam mu ...

Ale podejście do pacjentów ... Piszę tak ponieważ na prawdę poczułam się dotknięta, kiedy stałam w recepcji po wizycie, a Pan doktor wyszedł (i chyba nie zauważył mnie) bo stwierdził do kogoś z personelu, że "to babsko" (czytaj ja) zajęłam mu zbyt dużo czasu i takie jak ja powinny płacić więcej:(
Pan doktor zapomniał chyba że zostawiłam w jego kieszeni prawie 10.000 złotych w trakcie tego "leczenia".
Więcej nie poszłam do tego Pana doktora, a same oceńcie czy chcecie się leczyć u lekarza który myśli jedynie o pieniądzach.

Po długich staraniach się o dziecko i jednym poronieniu trafiłam pod opiekę Pana dr Szlachcica, w ciągu 10 miesięcy leczenia zaszłam w ciążę i dziś jestem szczęśliwą mamą 10 miesięcznej córeczki. Polecam!

Byłam u Pana doktora dwa razy na wizycie w Macierzyństwie i już więcej tam nie pójdę.Na pierwszej wizycie pokyzywał nam książkę z obrazkami i lakonicznie próbował coś tłumaczyć, druga wizyta, na którą czekałam w poczekalni 2 godziny, trwała 5 minut. Lekarz ten myli badania, które sam zleca, ma z góry ustalony schemat leczenia (ja trafiłam tam z poronieniami), wcale nie stara się postawić diagnozy, skupia się na wyciągnięciu jak największej ilości pieniędzy, szczerze ODRADZAM!!!

U dr Szlachcica leczę się od roku. Jestem bardzo zadowolona. Mam porównanie z innymi lekarzami u których się wcześniej leczyłam i dr Szlachcic wypada najlepiej. Najbardziej podoba mi się u niego to, że dokładie wszystko tłumaczy i jest cierpliwy.

Doktor Szlachcic to profesjonalista i świetny fachowiec!!! Dzięki niemu jestem szczęśliwą mamą małej Zuzi :)