lekarz Mirosława Sadownik

Psychiatra

Pani Doktor, Ile czasu Pani mi poświęciła, dziękuję! Edukacja na najwyższym poziomie! Rola wprost idealna dla Pani. Doskonałe podejście do Pacjenta. Ogólna wiedza medyczna na światowym poziomie. Lekarz z powołania. Sam nigdy bez Pani nie dałbym rady! Inteligentna i kompetentna. Ewenement w podejściu do psychiatrii.

Pani Doktor,
Ile czasu Pani mi poświęciła, dziękuję!
Edukacja na najwyższym poziomie!
Rola wprost idealna dla Pani.
Doskonałe podejście do Pacjenta.
Ogólna wiedza medyczna na światowym poziomie.
Lekarz z powołania.

Sam nigdy bez Pani nie dałbym rady!
Inteligentna i kompetentna.
Ewenement w podejściu do psychiatrii.

Pani Doktor jest jednym z najlepszych fachowców jakich spotkałem. Poświęca ogromną ilość swojego czasu badając wnikliwie przyczyny zaburzeń. Bierze pod uwagę nie tylko możliwe schorzenia psychiczne, ale także wpływ schorzeń fizycznych mogących manifestować się psychicznie (np. niektóre zakażenia, problemy z tarczycą, używanie leków steroidowych). Jako jedyna lekarka, z którą miałem do czynienia, skierowała mnie na kolejne badania, z których wyniknęło, że diagnoza choroby dwubiegunowej była mocno na wyrost - a problem wynikają raczej z niezdiagnozowanych w dzieciństwie spektrum autyzmu i ADHD. Niestety w Polsce jest ogromny problem z diagnostyką i ...

Jako jedyna lekarka, z którą miałem do czynienia, skierowała mnie na kolejne badania, z których wyniknęło, że diagnoza choroby dwubiegunowej była mocno na wyrost - a problem wynikają raczej z niezdiagnozowanych w dzieciństwie spektrum autyzmu i ADHD. Niestety w Polsce jest ogromny problem z diagnostyką i odpowiednim podejściem do tych "zaburzeń", szczególnie u osób dorosłych, a nie jest łatwo żyć z mocno nasilonymi objawami.
Polecam Panią Doktor z całego serca!

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem. Nigdy nie żałuje czasu dla pacjenta i to właśnie dzięki jej i innym lekarzom z oddziału wyszedłem na prostą. Żałuję tylko, ze wcześnie nie spotkałem Pani Doktor. Dziękuję

Jest bardzo dobrą lekarką, godną polecenia. Uczciwa, dobroduszna. Do rany przyłóż. Życzę sobie takich lekarzy jak najwięcej. Jest po prostu wspaniałym człowiekiem.

Bardzo dobra lekarka, godna polecenia, uprzejma, konkretna, potrafi wysłuchać pacjenta. Jednym słowem SUPER BABKA!!!