Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i tak polecam, bo warto.

Wspaniała, profesjonalna, najlepsza. Dzięki niej cieszę się beztroskim macierzyńśtwem, dała mi nadzieję i zrobiła wszystko, żebym donosiła ciążę do końca. Obstawiła lekami, robiła wiele badań i dzięki temu urodziłam zdrowego, dużego synka. Polecam wszystkim.

Nie polecam Pani doktor nikomu! Moim zdaniem leci tylko na ilość pacjentów a nie na jakość! Pani doktor jest niedostępna w sytuacjach kiedy pacjentki jej potrzebują najbardziej!

Bardzo dobra lekarz, godna polecenia. Prowadziła moją ciąże od początku do końca. Gdy miałam jakiś problem od razu oddzwaniała lub prosiła o przyjście do gabinetu by sprawdzić czy wszystko ok- taka szybka i nagła wizyta była zawsze bezpłatna

Wyjaśniła mi charakter moich zaburzeń hormonalnych-jako pierwszy Gin od 8 lat!przyszlam z ginekologicznym problemem wyszłam z badaniami hormonalnymi i lekami po których jestem w ciąży.nie mogę uwierzyć że przez 8 lat nikt nie wpadł na to!!! Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam. Ma wiedzę i świetnie leczy.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana