Monika Bator-Gregorczyk

Całkiem miła doktor , ale czas oczekiwania na wizytę umówioną to porażka , czekałam 1,5 godz.,jak ktoś ma tyle czekać to lepiej do przychodni przyjść i za darmo będzie i posiedzi sobie gazetki poczyta tyle samo czasu straci.

Polecam.Delikatnie bada. Moja dzidzia miała zaburzenia wzrostu wewnątrzmacicznego. Dzięki temu ,że jej zufałam mam dziecko.Ciąże prowadziła do 20 tyg u lekarki, która prowadziła mnie tak jak 30 lat temu -metodami selekcji naturalnej,że tylko najsilniejsze przeżyje. Dzieki dr Bator, która wykryła że moje dziecko żle rośnie, miałam wykonane natychmiastowe cięcie cesarskie.Dzięki Pani doktor nie jestem w żałobie.Ona uratowała moje dziecko

Bardzo miła i uprzejma, poświęca pacjentce sporo czasu; co z tego, skoro z jej leczenia nic nie wynika. Mnie dodatkowo wpędziła w problemy zdrowotne. Nie radzi sobie z trudniejszymi przypadkami. Nie polecam.

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, bardzo dobrze tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jest osobą bardzo uprzejmą, można zawsze zadzwonić a Pani Doktor pomoże. Długo się starałam o dziecko i z Jej pomocą jestem w ciąży. Wspaniały lekarz. Dziękuję bardzo Pani Doktor.

Dziękuję bardzo Pani Doktor.

Super lekarz,kompetentna i daje super diagnozy.Sporo lekarzy już odwiedziłam i uważam ,że u niej otrzymałam leczenie,które mi wkońcu pomogło!Bada piersi przy każdej wizycie i pokazuje pacjentkom jak to robić.Zauważyłam ,że leczą się u niej kobiety z całych rodzin.Mnie przyprowadziła córka!

Ludzie chodzą to lekarzy którzy świecą bardziej oczami niż wiedzą - tak właśnie jest w przypadku pani doktor Bator. Każdy ma wybór co do wyboru lekarza ale ja z własnego doświadczenia nie polecam.Jak jest dobrze bez powikłan to każdy 'głupi' pomoże.

Poszłam do Pani doktor Moniki z problemem zajścia w ciążę i brakiem miesiączki.Pani doktro skierowaąl na badania, dala leki na wywołanie miesiączki i przy następnej wizycie okazało się że jestem w ciąży - leki podziałały inaczej:D Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestm bardzo zadowolona.Miła, sympatyczna, kompetentna kobieta,mimo swojego młodego wieku ma doświadczenie.Zawsze dokąłdnien tłumaczy w taki spoosob że można wszystko dokąłdnie zrozumieć.czasem do gabinetu wchodzi się troszkę później niż na umówioną godzinę,ale to dlatego że Pani MOnika każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu a nie jak inni lekarze szybka wizyta duza kasa! Polecam Pania doktor bo naprawdę warto iść do kompetentnego lekarza!!!

zgłosiłam sie do Pani doktor z rozpoznaniem torbieli jajnika,który wykrył u mnie inny ginekolog.Pani doktor poprosiła mnie o wynik tego badania.Powiedziłam że nie mam bo lekarz zrobił mi tylko usg za które zapłaciłam a wyniku mi nie dał,zdjęć też nie.Na monitorze też mi nie pokazał!Okazało się że torbieli żadnej nie mam.Otrzymałam wynik badania ze zdjęciami moich jajników, opisem badania a na ekranie wiszącym przede mną zobaczyłam wszystko jeszcze raz.Pani doktor w przeciwieństwie do innych ginekologów bierze odpowiedzilność za to co opisuje.Przestrzegam wszystkie dziewczyny jeśli za coś płacicie w gabinecie prywatnym macie prawo do otrzymania opisu badania lub zdjęć.gdybym to miała poszłabym do byłego ginekologa i zapytała jak to możliwe że 2dni po badaniu rzekoma torbiel nagle zniknęła.Pan ginekolog zaplanował mi trzy miesięczne badania w swoim gabinecie mające leczyć rzekomą torbiel.Naciągaczy jest pełno!
Polecam panią doktor za rzetelne podejście do pacjenta,dokładne wytłumaczenie dolegliwości.U niej wiem,że jak już za coś płacę to otrzymuję wynik,opis i zdjęcia,poza tym wszystko widzę na ekranie i mam dokładnie wytłumaczone.Chodząc prywtnie własnie tego oczekiwałam!!!!

Wszystko ok ale zdecydowanie za drogo:( Niby wizyta 80 zł ale za każde dodatkowe badanie ,zdjecie płacic w sumie 160 zł:( nie kazdego stać na doktor Bator-Gregorczyk :( za drogo!!!

nie kazdego stać na doktor Bator-Gregorczyk :( za drogo!!!

Dzisiaj byłam u Pani doktor na wizycie, bardzo sympatyczna, bada bardzo delikatnie, wysoki standard gabinetu, gabinet wyposażony w usg,za leki, które wykupiłam zapłaciłam tylko 12 zł, na wizytę weszłam o prawie omówionej godzinie, 15 minut poślizgu,miła pani pracuje w kartotece. Pani doktor bada piersi,wizyta na spokojnie, bez pospiechu, jak najbardziej polecam tego lekarza:), ja od jakiegoś czasu szukałam dobrego lekarza i chyba znalazłam!takie jest moje zdanie po 1 wizycie, mam nadzieje ze nie zmienię zdania