Monika Bator-Gregorczyk

Ginekolog

Dzisiaj byłam u Pani doktor na wizycie, bardzo sympatyczna, bada bardzo delikatnie, wysoki standard gabinetu, gabinet wyposażony w usg,za leki, które wykupiłam zapłaciłam tylko 12 zł, na wizytę weszłam o prawie omówionej godzinie, 15 minut poślizgu,miła pani pracuje w kartotece. Pani doktor bada piersi,wizyta na spokojnie, bez pospiechu, jak najbardziej polecam tego lekarza:), ja od jakiegoś czasu szukałam dobrego lekarza i chyba znalazłam!takie jest moje zdanie po 1 wizycie, mam nadzieje ze nie zmienię zdania

Pani doktor jest bardzo kompetentna , sympatyczna, chodziłam wcześniej do państwowej przychodni Medicon, tam dostałam skierowanie do szpitala, mam guza w pachwinie, diagnoza ciągle pod znakiem zapytania, poszłam na przyjęciu był dr Szatanek-nawet nie zbadał mnie wiec nie zostałam, koleżanka z Wawy poleciał mi pani dr Monikę, poszłam na wizytę i nie żałuje - wspaniała Kobieta, wizyta w rozsądnej cenie 60zł + USG 60-zł . kobietki nie zastanawiacie się!! jest godna uwagi!

Wizyta u doktor spełniła moje oczekiwania.Niezwykle miła i uprzejma osoba, wszystko dokladnie tlumaczy,jest kompetentna,To swietny lekarz, naprawdę z powołania, mam pełne zaufanie

Polecam.Delikatnie bada. Moja dzidzia miała zaburzenia wzrostu wewnątrzmacicznego. Dzięki temu ,że jej zufałam mam dziecko.Ciąże prowadziła do 20 tyg u lekarki, która prowadziła mnie tak jak 30 lat temu -metodami selekcji naturalnej,że tylko najsilniejsze przeżyje. Dzieki dr Bator, która wykryła że moje dziecko żle rośnie, miałam wykonane natychmiastowe cięcie cesarskie.Dzięki Pani doktor nie jestem w żałobie.Ona uratowała moje dziecko

Pani dr jest naprawdę kompetentna,wszystko dokładnie tłumaczy,jest bardzo uprzejma. Jestem bardzo z niej zadowolona i mogę polecic w 100%.

poszłam do pani doktor bedac juz w zaawansowanej ciazy na konsultacje wyniku USG wykonywanego przez mojego byłego ginekologa.badanie było przeprowadzone bardzo dokladnie i wszystko zostało mi pokazane.mialam szereg pytan na ktore udzieliła mi wyczerpujacych informacji.Nie chce chodzic juz do mo0jego obecnego gina!Do badania usg pani doktor zaprosiła meza i omowiła z nami wszystko.Za badanie nie chciala gratyfikacji,poniewaz jestem pracownikiem sluzby zdrowia!jeszcze nie spotkałam lekarza z takim podejsciem.w końcu poszłam prywatnie!!wszystkim polecam

polecam tego lekarza, konkretny i kompetentny

polecam tego lekarza, konkretny i kompetentny

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, bardzo dobrze tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jest osobą bardzo uprzejmą, można zawsze zadzwonić a Pani Doktor pomoże. Długo się starałam o dziecko i z Jej pomocą jestem w ciąży. Wspaniały lekarz. Dziękuję bardzo Pani Doktor.

Dziękuję bardzo Pani Doktor.

Super lekarz,kompetentna i daje super diagnozy.Sporo lekarzy już odwiedziłam i uważam ,że u niej otrzymałam leczenie,które mi wkońcu pomogło!Bada piersi przy każdej wizycie i pokazuje pacjentkom jak to robić.Zauważyłam ,że leczą się u niej kobiety z całych rodzin.Mnie przyprowadziła córka!

Lekarka bardzo miła ale malo konkretna ciagle powtarza to samo w kolko tak naprawde malo istotne rzeczy ktore nic nie wniosly w moim przypadku chorobowym. jak dla mnie to za mało aby oddać sie w ręce tego lekarza. Nie polecam!!!